Sunyani Technical University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sunjanis politechnikos jau konvertuojami į Sunjanis technikos universitetas (DTV) su naujo mandato teikti aukštojo mokslo inžinerijos, mokslo ir technologijų remiantis disciplinų ir techninį ir profesinį švietimą ir mokymą, taikomosios dailės ir susijusių disciplinų. Tai aiškiai nurodyta technikos universitetų aktu, 2016 Aktas 992 išlaikė iki Ganos Respublikos Parlamento ir pritarė iki Ganos prezidento rugpjūčio 31 d, 2016 m.

Šis perskaičiavimo pristatė instituciją unikalią galimybę iš naujo save ir tobulinti techninį ir profesinį švietimą ir mokymą kaip pagrindinis teikėjas aukštos kvalifikacijos kritinių žmogiškųjų išteklių pramonė paskatinti nacionalinės plėtros. Jis taip pat sukūrė aiškią progresavimą ir karjeros galimybes bei plėtrą absolventų techninio ir profesinio institucijų šalyje. Iki šiol tokie absolventai buvo absorbuojamas pusiaukelėje į pagrindines mokslinių tyrimų orientuota tradicinį universitetinį išsilavinimą, todėl nutraukiant praktinį išsilavinimą ir mokymą jie gavo.

Nuosekliai į šią naują plėtros DTV pateikė keletą unikaliai meistriškai 4 metų bakalauro technologijos programas atitinkamoms nacionalinėms įstaigoms patvirtinimo ir akreditavimo, kaip reikalaujama. Šios programos bus pasiūlyta kartu su 2 metų bakalauro technologijų top-UPS HND absolventų ir kiti kvalifikuoti asmenys. DTV taip pat toliau paleisti technikas ir kitų ne-tret sertifikuotų amatų programas jau egzistuoja. Preparatai, taip pat vyksta ieškoti akreditaciją už magistro technologijos ir daktaras technologijos programos veikia forseable ateityje.

Sunyani101

Misija, Vission & vertybės

Vizija

Norėdami tapti kompetencijos centras tiekimu karjeros orientuota į praktinę vidutinio lygio darbo jėgos mokymą ir socialinę-ekonominę plėtrą regione ir apskritai tautos.

MISIJA

Sunjanis politechnikos yra viešoji įstaiga aukštojo mokslo, kad yra įsipareigojusi karjeros orientuota švietimo ir mokymo paslaugų tretinio lygio praktinės patirties ir verslumo plėtros užpildyti vidutinio lygio darbo jėgos poreikius šalyje.

Mūsų pagrindinės vertybės

  • EXCELLENCE
  • KOMPETENCIJA
  • KONKURENCINGUMAS
  • REAGAVIMAS
  • PROFESIONALUMAS
Sunyani102

Pramonės ryšių

Studentams suteikiama galimybė surasti stažuočių vietas ar organizacija arti savo namų. Tie, be pasirinkimo dedami pagal gamybiniu ryšių skyrius. Siekiant palengvinti studentų tvirtinimo pratimų, dėstytojų ir ryšių palaikymo pareigūnai skautų stažuotei tikslingai organizacijos ir įmonės vietą visoje šalyje derėtis vietą studentams. Tai yra sąlyga, kad buveinė yra informuojamos bent prieš keturis mėnesius iki prasidedant tvirtinimo, už gaminami reikiamų priemonių, susijusių su pramonės priedą siekiant užtikrinti, kad pratybų laikotarpiu yra netrukdomai.

Įvertinimas

Bendras praktinio mokymo programa HND studentų pritraukia 4-kredito hours.Competency paremtą mokymą (CBT) II programą iš viso Civilinės inžinerijos studentams reikalauja šešiolika (16) kredito valandos pramonės tvirtinimo patirtį ketvirtą semestrą iš viso. Studentai toliau su trijų mėnesių (dvylika savaičių) Pramonės priedą, kuris pritraukia dviejų valandų kreditą kaip sudarytas iš šešiolikos savaičių viršuje. Studentai siekia bakalauras technologijų programų pasitikrinti šešiolika (16) kredito valandos pramonės tvirtinimo pratimų iš viso šiam semester.Students parašyti išsamią ataskaitą pasibaigus jų tvirtinimo pratybų pabaigoje. Ataskaitoje, paros Prisijungti lapas ir konfidenciali ataskaita pramonės vertinami ir klasifikuojant kiekvienam studentui.

Vietos

Sunjani

Address
Sunyani Technical University
P. O. Box 206

Sunjani, Brong Ahafo regionas, Gana

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: