MBS College of Crete

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kretos MBS kolegija buvo įkurta 1979 m. Ir per visus kitus metus patyrė pokyčius, tobulėjimą ir nuolatinį augimą. Po 34 metų mes didžiuojamės bendradarbiavimu tiek su pramonės įmonėmis, tiek su kitomis švietimo įstaigomis, įvairiapusiška bakalauro programų apimtimi ir nuolatinėmis investicijomis į šiuolaikiškų mokymo ir mokymosi priemonių plėtrą.Students learning together Alexis Brownas / Unsplashas

Mūsų filosofija

Kretos MBS kolegija siūlo struktūras ir svarbų bendradarbiavimą su tarptautiniu pripažinimu, kad būtų suteiktas šiuolaikinis universitetinis išsilavinimas. Dėl tarptautinių rinkų keliamų specialių žinių ir gebėjimų poreikio dabartiniai studentai turi būti gerai pasirengę, kad užtikrintų sėkmingą karjerą konkurencingoje darbo rinkoje.

Mūsų vizija

MBS vizija - tapti pirmaujančia privačia aukštojo mokslo įstaiga platesniame Viduržemio jūros regione.

Siekdamas įgyvendinti šią viziją, MBS siekia toliau teikti aukštos kokybės išsilavinimą, plėsti savo veiklą ir pritraukti potencialius studentus prie Viduržemio jūros.

Mūsų strategija

Pagrindinis MBS strateginis tikslas yra suteikti studentams galimybę patirti tą pačią mokymosi aplinką su studentais, studijuojančiais pagrindinėje universiteto bazės vietoje. MBS programų teikimo strategijoje pagrindinis dėmesys skiriamas mažoms klasėms (iki 25 studentų), priešingai nei Graikijos valstybiniuose universitetuose, kur klasių dydis yra didelis (daugiau nei 250 studentų). Mažų klasių dydžio išlaikymas yra pagrindinis veiksmingas kiekvieno mokinio pažangos stebėjimo ir didžiausios įmanomos paramos proceso komponentas. Kiekvieno atskiro studento veiklos ir pažangos stebėjimas prisideda prie bendros mokymo (si) patirties ir programos (-ų) kokybės.

Kodėl mokykis su mumis

  • Aukšto lygio Britanijos universitetinis išsilavinimas vienoje gražiausių vietų Europoje.
  • Absolventai įgijo reikiamų žinių, įgūdžių ir gebėjimų, kad išsiskirtų ir galėtų pakeisti darbo rinką.
  • Absolventas turi tą patį laipsnį, kuris suteikiamas studentams, studijavusiems JK universitete ir suteikiantiems tas pačias profesines teises.
  • Tarptautinis suteikto laipsnio pripažinimas ir reikšmingos karjeros perspektyvos tiek Graikijoje, tiek užsienyje.

Vietos

Heraklionas

Address
Olimpionikon,84
713 04 Heraklionas, Graikija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis