Georgian American University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Georgian American University istorija

Universiteto projekto rengimas

Georgian American University (GAU) buvo įkurtas kaip MBA projektas „Elene Jamarjashvili MBA“, 2001 m., Studijas Atlanto valstijos universitete (JAV). Iš pradžių universitetas buvo sukurtas kaip Teisės mokykla, kur absolventams buvo suteiktas „Juris Doctor“ (JD) laipsnis.

Atlante Elene Jamarjashvili susitiko su žinomu JAV ir Europos advokatu Kennetu A. Cutshawu. P. Cutshaw nuoširdžiai domisi universiteto steigimu ir sutiko padėti universitetui užmegzti partnerystę su viena iš pirmaujančių Amerikos teisės mokyklų - Amerikos universiteto Vašingtono teisės koledžo (Vašingtonas).

2002 m. Pradžioje Elene Jamarjashvili grįžo į Tbilisį ir pradėjo tobulinti verslo planą ir ieškoti tinkamo investuotojo (-ų). Tuo metu ji susitiko su JAV finansuojamu Gruzijos vyriausybės konsultantu R. Michael Cowgill dėl Baku-Ceyhan (BTC) ir Pietų Kaukazo (SCP) dujotiekio projektų įgyvendinimo. P. Cowgill sutiko patarti Jamarjashvili ir tapti Universiteto prezidentu.

Georgian American University įkūrimas

Tbilisyje paklausa tikrai vakarietiškam universitetui buvo tokia ryški, kad nepaisant to, kad tuo metu veikė dvi tarptautinės verslo mokyklos, susidomėjimas programa, siūlanti bendras verslo ir teisės programas, buvo pakankamai didelė, kad galėtume judėti pirmyn. 2005 m. Georgian American University verslo mokyklos ir teisės mokyklos atidarymas.

2005 m. Vasario mėn. Buvo įsteigta Jungtinių Amerikos ir Gruzijos investuotojų akcinė bendrovė. Ši speciali grupė ir jos valdyba nustatė finansinius ir veiklos valdymo standartus, kurie atitiko griežtus tarptautinius, etinius ir švietimo standartus. Ši investuotojų grupė turėjo daug žinių ir patirties, pavyzdžiui:

  • Patirtis su Jungtinėmis Valstijomis, Gruzijos ir tarptautine teise;
  • Patirtis su Jungtinėmis Valstijomis, Gruzijos ir tarptautiniais verslo, bankininkystės, finansų ir valdymo sektoriais;
  • Ryšiai su visuomene Gruzijoje ir tarptautiniu mastu;
  • Patirtis su Jungtinėmis Valstijomis, Gruzijos ir tarptautinėmis švietimo sistemomis; ir
  • Patirtis su Jungtinių Valstijų vyriausybe.
Universiteto plėtra

Nuo jos kilimo GAU patyrė daug pokyčių, iššūkių ir sėkmės. Kai rinka reikalauja, įdiegtos naujos programos, toliau plėtojamos ir tobulinamos esamos programos. Kiekvieno įkūrėjo, valdybos nario, fakulteto ir personalo nario ugdymo proceso tobulinimo ir universiteto valdymo tobulinimas.

GAU turi vieną, o ne aukščiausią savo studentų ir absolventų įdarbinimo lygį Gruzijoje, iš dalies dėl išskirtinių profesinių ir praktinių įgūdžių, taip pat profesinės anglų kalbos koncentracijos.

2011–2012 mokslo metais GAU į savo Teisės mokyklą įtraukė Tarptautinių santykių ir diplomatijos programą, dėl kurios pavadinimas pasikeitė į Teisės ir socialinių mokslų mokyklą. 2012–2013 mokslo metais dėl sėkmingų verslo ir teisės mokyklų veiklos ir atsižvelgiant į valstybės prioritetus bei rinkos paklausą, GAU atidarė Gamtos mokslų ir inžinerijos mokyklą . 2013–2014 mokslo metais GAU pridėjo Liberalų švietimo ir humanitarinių mokslų mokyklą.

Reguliariai GAU studentams suteikiamos unikalios galimybės per stažuotes dirbti su vietos organizacijomis. GAU studentai taip pat gali dalyvauti užsienio universitetų mainų programose.

2012–2013 mokslo metais GAU persikėlė į naują universiteto vietą (8 Merab Aleksidze g.), Kuri labiau atitiko aukštus universiteto standartus. 6000 m² ploto pastate yra didelių klasių, moderni biblioteka / kompiuterių centras, kavinė, sporto salė, auditorijos ir teatras. Tai kartu su ekspansyviais pagrindais sukuria malonią ir produktyvią akademinę aplinką.109255_pexels-photo-1595391.jpeg

Akreditacija

2014 m. GAU suteikė 5 metų akreditaciją Gruzijos švietimo ir mokslo ministerijoje. Visos akademinės GAU programos yra akredituotos ir visiškai atitinka Švietimo ir mokslo ministerijos nustatytus standartus. Be to, GAU įgyvendina Bolonijos proceso principus .

Etikos kodeksas

GAU etikos kodeksas - tai etikos principų, vertybių ir Georgian American University darbuotojų (jų mokytojų) elgesys.

Kodekso tikslas - padėti darbuotojams ir studentams spręsti ir nustatyti etinius klausimus, kurie gali kilti darbo ir studijų metu. Kodeksas taip pat skirtas santykių tarp kolegų, studentų, universitetų ir nacionalinių bei tarptautinių grupių reguliavimui.

Pagal Kodeksą GAU kartu su akademinėmis studijomis vadovauja skaidrumo ir tiesumo, sąžiningumo ir pagarbos vertybėms, moralinei ir socialinei atsakomybei.

GAU etikos kodeksas sudaromas ir apibendrinamas remiantis turimais šaltiniais. Iš Amerikos partnerių universiteto tinklalapio išgauti specialūs mokytojų sąžiningumo ir akademinio personalo atsakomybės nurodymai. Georgian American University etikos kodeksą (visas jo atnaujintas versijas) pasirašo kiekvienas studentas, dėstytojas ir personalo narys.109256_pexels-photo-256455.jpeg

Vietos

Tbilisis

Address
10 Merab Aleksidze Street
0160 Tbilisis, Tbilisis, Gruzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis