International School Of Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinės ekonomikos mokykla buvo įkurta Tbilisis valstybinis universitetas 2006 metais, per unikalų bendradarbiavimo pastangos Pasaulio bankas, BP, Atviros visuomenės institutas, Vyriausybių Gruzija, Vokietija, Švedija ir Norvegija.

iset siūlo Dvejų metų magistrantūros programa ekonomika, Programa laikosi tarptautinių akademinių standartų anglų kalbos mokymas apsilankę ir gyventojo tarptautinę Kandidatas fakultetas. Iš daugiau nei 100 absolventų iki šiol, daugiau nei trečdalis užima analitinius pozicijas su ekonominės politikos agentūrų visose trijose šalyse Pietų Kaukazo regione. Apie 10% tęsti mokslus prestižiškiausių Kandidatas programos į Europa ir Šiaurės Amerika, toks kaip Stanfordo, Čikagos ir Pensilvanija universitetai.

Iset politikos institutas buvo įkurta 2011 m gegužės papildyti švietėjišką misiją iset. Iset-PI teikia nepriklausomas politikos Tyrimai ir mokymas, ir pasiekia su platesniais akademinių, politinių ir verslo bendruomenių Pietų Kaukazas, Tai vienas iš pirmųjų universitetų pagrindu Think-tankų regione, palaikoma nuo pradžios, padarytais Atviros visuomenės instituto galvoti tankas fondas. Iset-PI Taip pat yra narys Stokholmo institutas pereinamojo laikotarpio ekonomikos (vietoje) tinklas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vaizdo įrašai

6 months at ISET & ISET-PI

Kontaktai

International school of economics at Tbilisi State University

Adresas International School Of Economics, 16, Zandukeli St.
0108 Tbilisi, Tbilisi, Gruzija
Interneto svetainė http://www.iset.ge
Telefonas +(995 32) 250 71 77