Oficialus aprašymas

Universidad Francisco Marroquín, taip pat žinomas kaip akronimas UFM, yra privatus ir pasaulietinis universitetas Gvatemala, Gvatemala. Ji buvo įkurta 1971 m. Rugpjūčio mėn. Aplink liberalizmo filosofiją.

Pasak ekonomisto Miltono Friedmano, jis yra vienas iš pirmaujančių universitetų Lotynų Amerikoje.

Mūsų tikslas buvo ištirti ir skleisti etinius, ekonominius ir teisinius laisvos visuomenės principus. Buvome įsitikinę, kad ilgalaikės idėjos valdys; kad jei mūsų šalis norėtų pasimėgauti taikaus klestėjimo, be ideologinių grupių spaudimo, buvo būtina, kad pakankamai įtakingi žmonės aiškiai suprastų laisvos visuomenės organizavimą ir tokiu būdu įgytų įsitikinimą ir drąsą ją ginti.

Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

misija

Mūsų misija yra mokyti ir skleisti etinių, teisinių ir ekonominių laisvų ir atsakingų žmonių visuomenės principus.

vertės

Tiesa

Tiesa yra būtina ir gyvybiškai svarbi priemonė pasiekti gerą

Laisvė

Tik laisvėje galima tęsti laimę, būti atsakingu ir elgtis moraliai.

Teisingumas

Teisingumas yra pripažinti kiekvieną asmenį.

Įvykiai

116101_Virtudes.jpg

Akademinė kompetencija

Apibrėžimas

 • Mes suprantame, kad „meistriškumas“ yra geresnė kokybė, kuri verčia žmones ar dalykus, kuriuos verta vertinti ar pagarbiai. Ir „akademinei kompetencijai“ - tų, kurie, kaip profesoriai ar studentai, paprastai yra aukštesni už vienintelį materialų ir įprastą savo pareigų vykdymą, idėjų, principų ir veiksmų kokybę, o tai yra gyvas darnaus gyvenimo visiems pavyzdys. Tokiu būdu suprantama kompetencija yra įmanoma tik laisvės, kompetencijos ir pagarbos sistemoje.
 • Akademinė kompetencija turi būti laimėta ir ginama profesionaliai. Be to, tai gali būti suprantama tik dėl atkaklių pastangų ir kartais skausmingų atsisakymų, kurie yra būtini norint atverti naujas spragas ir kelius žinių srityje.
 • Institucija, siekianti akademinės kompetencijos, yra demonstruojama ir akredituota per daugelį metų įkvėptų emuliatorių ir imitatorių.
 • Asmuo, siekiantis meistriškumo, niekada negali būti realizuotas kaip toks, jei kiekvienu atveju jis nuolat neprašo daugiau nei kiti.

Profesoriaus kompetencija

 • Mokytojo akademinė kompetencija reiškia nuotolinį pasirengimą (paremtą jo įgaliojimais) ir glaudų pasirengimą (kurį sudaro kruopštaus ir kasdienio kiekvieno subjekto ir kiekvienos klasės rengimas), kad studentai, kaip mokslininkai ir pedagogai, patys tarnautų, jo entuziazmas, kurį jis suteikia, ir jo tvirtas, mandagus ir asmeninis dėmesys kiekvienam iš jų.
 • Tai taip pat reiškia aiškumą ir nuoseklumą idėjose, kurias ji bando perduoti, žinoti konkrečią studentų situaciją, suprasti, kaip pasirinkti, priskirti ir nustatyti prioritetus užduotims, diskreciją reikalauti ir pasiūlyti tinkamiausius rodmenis.
 • Poveikio aiškumas neturėtų būti priimtas, bet studentams turi būti suteiktas gestas ir mandagumas.
 • Tai, kas puikų mokytoją skiria kaip prekės ženklą, yra jo noras nuolat tobulėti visame, ką jis galvoja, sako, daro ir moko.

Studentų kompetencija

 • Mokymo įstaigos stiprybė ir pastovumas priklauso nuo mokinių, kuriuos jis renkasi atidžiai, mokymas, atsižvelgiant į kitus akademinius gebėjimus ir vadovavimo gebėjimus.
 • Studentų akademinė kompetencija pasireiškia jų intelektualiu smalsumu, jų disciplina, susijusi su jų studijų laiko naudojimu ir jų lankymu užsiėmimuose, jų sugebėjimu atsisakyti skonių, pasitenkinimo ir neatidėliotinų laimėjimų, jų dorybių ugdymą pagrindines vertybes, jos leksikos turtingumą ir pasirinkimą klasėje ir už jos ribų, jos gebėjimą tinkamai panaudoti turimus išteklius.
 • Tai reiškia pagrįstą pusiausvyrą ir prisitaikymą prie studento realybės, tarp humanistinių studijų, internalizuotų ankstesniuose tyrimuose, suderintos su jo gerais rezultatais kaip piliečiu, ryto tėvu ar motina, ir pagrindinių metodų valdymu. pasirinktas akademinis skyrius.
 • Studentų akademinė kompetencija yra jo sėkmės profesinėje srityje pagrindas ir atsispindės laipsniu, gautu dėl jo pastangų. Profesionalios kompetencijos rezultatas - idealus vertybių ir principų derinys, kuriuo vadovaujamasi kiekvieno gerovės asmens gyvenimu, ir jų atnaujinimas pageidaujamoje specializacijoje (darant prielaidą, kad kiekvienas jų geriau atlieka tai, ką labiausiai jam patinka)

Jie turi būti suprantami kaip studento akademinės kompetencijos stuburas :

 • Jo sugebėjimas stebėti, abstrakčiai ir logiškai suprasti ir aiškiai bei tiksliai, žodžiu ir raštu išreikšti jo idėjas ir įsitikinimus.
 • Jūsų noras tęsti savo žinias.
 • Jo ramybė ir protas apklausiant ar paneigiant kitų pozicijas ir ginant jų pačių.
 • Jo gebėjimas stebinti kasdienius įvykius.
 • Jo polinkis skaityti, klausytis, kalbėti ir rašyti kritiškai ir tuo pačiu metu suvokti žmogaus gebėjimų ribas, kad galėtų suprasti save ir suprasti kitus.
 • Jos pasiryžimas įsivaizduoti kitokią realybę, nei ji buvo pristatyta ir kaip jie ją įpratę matyti.
 • Jų gebėjimas įgyvendinti praktines ir technines žinias bei ugdyti įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus verslo veiklai vykdyti.
 • Jo atkaklumas siekdamas, vykdydamas ir skleidžiant gėrį, žinodamas, kad jis turės išlikti budrus savo laisvei ir protingai drąsiai susidurti su bet kokio žmogaus iššūkio rizika.
 • Bet kokio švietimo proceso pabaiga - tai žmonių, kurie žino, kaip prisiimti įsipareigojimus ir pasinaudoti galimybėmis, formavimas, neleidžiant arba neleidžiant niekam pakenkti jų orumui.

Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidad Francisco Marroquin

Ekonomika - tai problemų sprendimas ir žmonių gyvenimo gerinimas, bandymas suprasti, kaip žmonės elgiasi, o UFM ekonomikos mokslų fakultete karjera buvo sukurta norint su ... [+]

Ekonomika - tai problemų sprendimas ir žmonių gyvenimo gerinimas, bandymas suprasti, kaip žmonės elgiasi, o UFM ekonomikos mokslų fakultete karjera buvo sukurta norint suprasti sudėtingus reiškinius, pradedant etiniais, teisiniais principais. ir ekonominiai, palaikantys laisvų ir atsakingų žmonių visuomenę.

Neseniai Fransisko Marroquín universitetas buvo išrinktas kaip geriausia vieta laisvosios rinkos ekonomikai studijuoti, užimdamas pirmąją vietą TOP PENKTYJE VIETOS TURINTI KLASIKINĖS EKONOMIKOS TYRIMUS sąraše.

„Nė viena mokykla nesužavėjo klasikinės ekonomikos studijų su entuziazmu daugiau nei Fransisko Marroquino universitetas Gvatemalos mieste“.... [-]

Gvatemala Guatemala City
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Francisco Marroquin

„Francisco Marroquín“ universiteto Ekonomikos fakulteto kompiuterių mokslų inžinerija padeda studentams plėtoti savo asmeninius projektus, tiek technologinius, tiek versl ... [+]

Nemokamai kurti Jūsų idėjas

„Francisco Marroquín“ universiteto Ekonomikos fakulteto kompiuterių mokslų inžinerija padeda studentams plėtoti savo asmeninius projektus, tiek technologinius, tiek verslo, siūlanti orientavimą, kuravimą ir praktiką kiekviename karjeros etape.

Informatikos inžinierius

Pristato naujoves rinkoje ir visuomenėje, kuriant, projektuojant ir įgyvendinant technologinius iššūkių ir galimybių sprendimus, su verslo vizija. Sukuria vertę ir gerina žmonių gyvenimą.

Informatikos inžinerijos studentas taps kažką didelio: technologinės, mokslinės ir verslo ekosistemos. Tai prieiga prie profesionalių ir verslo talentų tinklo pasaulyje be apribojimų.... [-]

Gvatemala Guatemala City
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Francisco Marroquin

Verslo inžinerija UFM yra vienintelė programa, kuri leidžia jums sutelkti dėmesį į savo interesus, naudojant metodiką, pagrįstą praktiniais projektais. Jūs tapsite pirmau ... [+]

Nemokamai kurti sprendimus

Verslo inžinerija UFM yra vienintelė programa, kuri leidžia jums sutelkti dėmesį į savo interesus, naudojant metodiką, pagrįstą praktiniais projektais. Jūs tapsite pirmaujančiu profesionaliu pokyčiu, kūrybišku, verslininku ir novatoriumi, kuris atranda galimybes ir optimizuoja procesus.

Pakeisti lyderį

Jūs galėsite integruoti technologijų, inžinerijos ir verslo žinias ir priemones ir būsite pasirengę sėkmingai konkuruoti pasaulio ekonomikoje.

Jei jums patinka moksliniai iššūkiai ir ieškote pasirengimo, integruojančio inžineriją, technologijas ir verslą, verslo inžinerija mokys jus kaip verslininką, turėdamas pakankamai pasirengimo atsekti ir nukreipti strateginį kelią įmonėje, atviroje, konkurencinėje ir globalizuotas... [-]

Gvatemala Guatemala City
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Francisco Marroquin

Verslumas yra nauja UFM Ekonomikos mokslų fakulteto karjera, orientuota į verslumą ir verslą. Ji siūlo tradicinius fakulteto privalumus, griežtą administracijos, finansų ... [+]

Kodėl nemokama?

Laisvė yra tai, kas mus skatina daryti tai, ką darome.

Laisvė leidžia mums turėti idėjų, kurti, priimti sprendimus. Su laisve mes galime išmokti, abejojame visa, kas mus supa. Laisva verčia mus galvoti apie didelius, siekti mūsų interesų, pradėti naują kelią, plėsti, vystytis. Būdamas laisvas įkvepia mus vadovauti, daryti įtaką.

Verslumas

Tai nauja UFM Ekonomikos mokslų fakulteto karjera, orientuota į verslumą ir verslą. Ji siūlo tradicinius fakulteto privalumus, griežtą administracijos, finansų ir ekonomikos formavimąsi, ypatingą akcentą nuo pat pradžių, meno, mokslo ir verslumo praktikos.

Jūsų interesai

Mūsų apykaitinė mokymo programa - tai procesas, jungiantis reikiamą akademinį pasirengimą, įrankių valdymą, patirtį ir kontaktų, asmeninio augimo ir studentų interesų tyrinėjimo bei plėtros tinklą.... [-]

Gvatemala Guatemala City
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba