Oficialus aprašymas

„Galileo“ universitetas yra aukštesnė švietimo įstaiga, 40 metų darbo ir nuolatinių specialistų grupės, kuriai vadovauja dr. Eduardo Suger Cofiño, doktorantas, steigėjas ir rektorius, pastangos formuoti švietimo pasiūlymą, visiškai kitokį nei tradicinis ir tai lemia labai aiškus šūkis: „Švietimas yra keisti vizijas ir pakeisti gyvenimą“.

2000 m. Spalio mėn. Ji buvo įgaliota Gvatemalos privataus aukštojo mokslo tarybos, kuri yra privataus universitetų valdymo organas, leidimas. Tai tapo pirmuoju universitetu Gvatemaloje, turinčiame technologinį dėmesį.

„Mes norime, kad jūs tęstumėte savo aistrą, kad suteiktumėte jums galimybę atrasti, kurti, keistis, padaryti neįmanomą ir kad jūs negalite eiti kur daugiau nei daugelis.“

Dr. Eduardo Suger Cofiño Ph.D.

„Galileo“ universiteto įkūrėjas ir rektorius

Institucinė filosofija

„Galileo“ universitetas savo veiklą grindžia žmogumi kaip žmogumi; pripažįsta būtinybę remti gvatemaliečių vystymąsi apskritai ir visiškai supranta, kad švietimas yra pagrindinė žmonių augimo priemonė.

Mano, kad mokant etinius, teisinius ir ekonominius principus laisvų ir atsakingų žmonių visuomenei, taikiai sambūvant žmones, neturinčius religinių įsitikinimų, rasių ar politikos.

Mano, kad mokytojai yra svarbiausias mūsų visuomenės pokyčių veiksnys, suprasdamas, kad reikia skubiai pasiūlyti švietimo galimybes, kad priimtų ir dalyvautų švietimo pertvarkymo procesuose, taip pat veiksmingai rengiant naujas kartas.

Mano, kad būtina skubiai suteikti šalies švietimo bendruomenei technologines priemones, būtinas geresniam mokymui.

Mano, kad būtina skubiai pagerinti mūsų aplinkos sąlygas, sukurti tinkamą ekologinę aplinką ateities kartoms, verčia mus galvoti apie nacionalinio poveikio projektus šioje disciplinoje. Jis taip pat mano, kad mūsų šalies ekologinės sąlygos ir mūsų geografinė padėtis kviečia mus prisiimti lyderystę Lotynų Amerikoje.book, read, studentgeralt / Pixabay

misija

Profesionalų, turinčių pasaulinio lygio akademinę kompetenciją, aukštą teisingumo dvasią ir žmogiškąsias bei etines vertybes, mokymas mūsų visuomenei, apimantis šiuolaikinį mokslą ir technologijas.

Esame įsipareigoję savo šaliai suteikti jums galimybę susipažinti su universitetinėmis studijomis visiems žmonėms, neatsižvelgiant į rasę, socialinę padėtį ar geografinę padėtį.

vaizdas

Mes skatiname žmogaus mąstymo evoliuciją, revoliuciją didinantį aukštąjį mokslą.

tikslas

Tikrų dalyvių formavimas sprendžiant Gvatemalos bendruomenės socialinės plėtros problemas. Esame švietimo įstaiga, skatinanti mokslo ir technologijų naudojimą sprendžiant nacionalines problemas.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidad Galileo de Guatemala

Tapkite tarptautistu ir prisijungkite prie svarbių nacionalinių ir tarptautinių institucijų tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių srityse. ... [+]

Diplomatijos ir tarptautinių santykių laipsnis kyla iš to, kad reikia mokyti tarptautinio ir tarpinstitucinio valdymo ekspertus, kurie yra gerai susipažinę su įstatymais ir tarptautine praktika, su akademiniu ir praktiniu mokymu, leidžiančiu kurti ir panaudoti plėtros galimybes tose srityse. bendradarbiavimas, diplomatija, politika, prekyba, pramonė ir kultūra Gvatemalos ir Gvatemalos labui.

tikslai

Parengti specialistus, turinčius reikiamų įgūdžių, kad galėtumėte sėkmingai dalyvauti bet kurioje veikloje, kurioje dalyvauja verslo, instituciniai, valstybiniai ir tarptautiniai organizacijos bei jų išvestys Protokolo ir tarptautinių paslaugų valdymo srityje.

995645 / Pixabay... [-]

Gvatemala Guatemala City
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Galileo de Guatemala

Tapkite elektronikos inžinerijos srities techninių problemų sprendimų inžinieriumi. ... [+]

Elektroninės inžinerijos karjeros karjera yra daugiau nei 20 metų, kuriai būdinga naujausių technologijų mokymas. Pagrindinis tikslas buvo aukšto lygio specialistų elektronikos mokymas, turintis įvairias galimybes, dėl kurių inžinierius generuoja technologijas, skirtas kurti, planuoti, plėtoti, integruoti, diegti naujoves ir eksploatuoti įvairiuose sektoriuose, pvz. elektros, ryšių, sveikatos, transporto, pramonės ir paslaugų. Tokiu būdu visada bus išlaikytas aukštas kokybės lygis, siekiant padidinti įmonių našumą ir konkurencingumą.

Elektronikos inžinierius dalyvauja rengiant ir įgyvendinant projektus, skirtus sprendžiant inžinerines problemas įvairiose srityse, naudojant mikroprocesorius ir mikrokontrolerius, virtualius instrumentus, taip pat analogines ir skaitmenines elektronines sistemas. Šiam tikslui pasiekti mes sukūrėme karjerą, turinčią skirtingus akademinius aljansus su tarptautinėmis kompanijomis, per kurias galime paminėti nacionalinius instrumentus virtualiosios įrangos ir pramonės kontrolės srityje; „Freescale Semiconductor“, skirtas mikroprocesoriams ir skaitmeniniam valdymui bei „Xilinx“, skaitmeninio dizaino srityje.... [-]

Gvatemala Guatemala City
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Galileo de Guatemala

Tapkite profesionaliu mokymusi „Galileo“ universitete. Esame „Galileo“ universiteto akademinis padalinys, atsakingas už mokytojų rengimą pradiniame, ikimokykliniame, prad ... [+]

misija

Esame „Galileo“ universiteto akademinis padalinys, atsakingas už mokytojų rengimą pradiniame, ikimokykliniame, pradiniame, viduriniame ir universitetiniame lygmenyje; švietimo psichologai, planuotojai ir administratoriai aplinkoje, kuri skatina nuolatinę akademinės kompetencijos paiešką.

vaizdas

Fakulteto absolventai, technikai, dėstytojai, bakalauro laipsniai, magistrantai ir doktorantai yra orientyras tiems, kurie siekia prisidėti prie nacionalinės plėtros per mokslinius tyrimus ir naujų žinių, prisidedančių prie gyventojų vystymosi ir gerovės, kūrimo.

tikslas

Gerinti Gvatemalos mokytojų pedagoginę praktiką. Sumažinti pradinių ir vidurinių mokyklų studentų nebaigimo, pasikartojimo ir nepalaikymo rodiklius. Palengvinti neįgaliųjų socialinės integracijos procesus. Prisidėti prie mokslinių tyrimų, surasti sprendimus, susijusius su neįgaliųjų specialiųjų ugdymo poreikių tenkinimu.... [-]

Gvatemala Guatemala City
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Galileo de Guatemala

Jis studijavo pramoninę inžineriją, vieną iš karjeros su didžiausia veiklos sritimi ir darbo jėgos pasiūla pasaulyje. ... [+]

Jame pagrindinis dėmesys skiriamas gamybos sistemų projektavimui. Pramonės inžinierius yra orientuotas į gamybos sistemos komponentų analizę, kuriant efektyvias ir efektyvias sistemas, turinčias aukštą produktyvumo lygį tiek gaminiuose, tiek paslaugose. Jis taip pat sukuria, diegia ir tobulina prekes, paslaugas ir produktus, kurie tinkamai atitinka aukščiausius standartus.

Profesionalai, apmokyti imtis atsakomybės už prekių ir (arba) paslaugų gamybos sistemų planavimą, programavimą, kūrimą, vykdymą, valdymą ir valdymą, taikant modernų ir dabartinį požiūrį į žmogiškųjų, materialinių ir finansinių išteklių sistemų integravimą.

Pashminu / Pixabay... [-]

Gvatemala Guatemala City
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Galileo de Guatemala

Jis dirba su viešaisiais asmenimis ir žinomomis žiniasklaidos priemonėmis, rengia strateginius planus, konsultuoja ir analizuoja vaizdus bei žodžiu ir raštu. ... [+]

„Public Image“ karjera siekia prisidėti prie aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie yra išsamiai ir konkurencingai sukurti konsultavimo, strateginio projektavimo, viešojo vaizdo projektų kūrimo ir diegimo asmeniniu, instituciniu ir verslo lygmeniu, formavimo. gilus viešųjų ryšių valdymas, įmonių įvaizdis, socialinės ir politinės bei žiniasklaidos strategijos.

tikslai

Prisidėti prie aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie visapusiškai ir konkurencingai vystosi viešojo vaizdo projektų strateginio projektavimo ir įgyvendinimo, mokymui asmenims, institucijoms ir įmonėms, turinčioms išsamių žinių apie viešųjų ryšių valdymą, vaizdavimą ir žiniasklaidą komunikacijos.Pixabay / Pexels... [-]

Gvatemala Guatemala City
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Universidad Galileo - Miembro de edX

40 AÑOS FISICC