Universidad Galileo de Guatemala

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Galileo“ universitetas yra aukštesnė švietimo įstaiga, 40 metų darbo ir nuolatinių specialistų grupės, kuriai vadovauja dr. Eduardo Suger Cofiño, doktorantas, steigėjas ir rektorius, pastangos formuoti švietimo pasiūlymą, visiškai kitokį nei tradicinis ir tai lemia labai aiškus šūkis: „Švietimas yra keisti vizijas ir pakeisti gyvenimą“.

2000 m. Spalio mėn. Ji buvo įgaliota Gvatemalos privataus aukštojo mokslo tarybos, kuri yra privataus universitetų valdymo organas, leidimas. Tai tapo pirmuoju universitetu Gvatemaloje, turinčiame technologinį dėmesį.

„Mes norime, kad jūs tęstumėte savo aistrą, kad suteiktumėte jums galimybę atrasti, kurti, keistis, padaryti neįmanomą ir kad jūs negalite eiti kur daugiau nei daugelis.“

Dr. Eduardo Suger Cofiño Ph.D.

„Galileo“ universiteto įkūrėjas ir rektorius

Institucinė filosofija

„Galileo“ universitetas savo veiklą grindžia žmogumi kaip žmogumi; pripažįsta būtinybę remti gvatemaliečių vystymąsi apskritai ir visiškai supranta, kad švietimas yra pagrindinė žmonių augimo priemonė.

Mano, kad mokant etinius, teisinius ir ekonominius principus laisvų ir atsakingų žmonių visuomenei, taikiai sambūvant žmones, neturinčius religinių įsitikinimų, rasių ar politikos.

Mano, kad mokytojai yra svarbiausias mūsų visuomenės pokyčių veiksnys, suprasdamas, kad reikia skubiai pasiūlyti švietimo galimybes, kad priimtų ir dalyvautų švietimo pertvarkymo procesuose, taip pat veiksmingai rengiant naujas kartas.

Mano, kad būtina skubiai suteikti šalies švietimo bendruomenei technologines priemones, būtinas geresniam mokymui.

Mano, kad būtina skubiai pagerinti mūsų aplinkos sąlygas, sukurti tinkamą ekologinę aplinką ateities kartoms, verčia mus galvoti apie nacionalinio poveikio projektus šioje disciplinoje. Jis taip pat mano, kad mūsų šalies ekologinės sąlygos ir mūsų geografinė padėtis kviečia mus prisiimti lyderystę Lotynų Amerikoje.book, read, studentgeralt / Pixabay

misija

Profesionalų, turinčių pasaulinio lygio akademinę kompetenciją, aukštą teisingumo dvasią ir žmogiškąsias bei etines vertybes, mokymas mūsų visuomenei, apimantis šiuolaikinį mokslą ir technologijas.

Esame įsipareigoję savo šaliai suteikti jums galimybę susipažinti su universitetinėmis studijomis visiems žmonėms, neatsižvelgiant į rasę, socialinę padėtį ar geografinę padėtį.

vaizdas

Mes skatiname žmogaus mąstymo evoliuciją, revoliuciją didinantį aukštąjį mokslą.

tikslas

Tikrų dalyvių formavimas sprendžiant Gvatemalos bendruomenės socialinės plėtros problemas. Esame švietimo įstaiga, skatinanti mokslo ir technologijų naudojimą sprendžiant nacionalines problemas.

Vietos

Gvatemalos miestas

Address
4A Calle,7a. Avenida
01010 Gvatemalos miestas, Gvatemalos departamentas, Gvatemala

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis