The Chinese University of Hong Kong, Centre for China Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Centras Kinijos studijų - buvusi centras Rytų Azijos studijų - Yra įsipareigojusi mokymo ir mokslinių tyrimų Kinijos studijų.

Mūsų studijų programos - visa tai vyksta anglų kalba - siekiama išmokyti studentus su žinių ir įgūdžių, vykdyti sėkmingą tarptautinę karjerą dalyvauja Kiniją. Iš mūsų bakalauro BA / BSSc šiuolaikinėje Kinijos studijų programos mūsų absolventas MA, magistro laipsnis ir doktorantūros programas Kinijos studijų, mes esame pasiryžę hands-on mokymo ir mokymosi apie Kiniją. Kinijos universiteto biblioteka ir universitetas paslaugų centras surengti didelę kolekciją senovės ir šiuolaikinės Kinijos stipendiją, ir skaičiuoti tarp geriausių bibliotekų pasaulyje Kinijos studijų. Be to, Kinijos meno kolekcija palaikoma Kinijos studijų instituto suteikia studentams iš arti kontakto su istorinių artefaktų ir meno kūrinius, naudojant Kinija vakar apšviesti šiandien Kiniją.

Mes tikime, kad mūsų vieta Honkonge suteikia idealią aplinką, kurioje siekti kinų stipendiją. Honkongas yra kunkuliuojantis pasaulis miestas, kur pasauliniai kultūros susitikti, sumaišoma ir akių. Honkonge, tradicinė kinų kultūra atgyja šiuolaikinio Kinijos didmiesčio.

Be to, Honkongas yra vartai į didesnį Kinijoje: Šendženas - vienas iš žemyninės Kinijos pirmųjų miestų pasveikinti pasaulio investicijas - trumpas 20 minučių traukiniu nuo mūsų miesteliu.

Jūs atrasite daug įdomių galimybių sužinoti apie Kiniją su mumis Kinijos universiteto Honkonge. Mes tikimės, kad jums miesteliu greičiau!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

BA / bssc šiuolaikinės kinija tyrimų

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Kinija Hong Kong Honkongas + 1 daugiau

Tai įvairių sričių ir tarp fakulteto programa dėstoma anglų kalba siekia užsiimti studentus mąstyti kompleksiškai apie Kinijos istoriją, kultūrą, visuomenę, ekonominę ir politinę padėtį ir jos vieta globalizuotame pasaulyje. [+]

Tai įvairių sričių ir tarp fakulteto programa dėstoma anglų kalba siekia užsiimti studentus mąstyti kompleksiškai apie Kinijos istoriją, kultūrą, visuomenę, ekonominę ir politinę padėtį ir jos vieta globalizuotame pasaulyje.

Įranga

1. Ne Kinijos Partnerio-Studentai Sveiki

Programa dėstoma anglų kalba; nėra žinios apie kinų reikalingas priėmimo. Tačiau studentai vis dar privalo atitikti priėmimo reikalavimus, kaip nustatyta universitete. CUHK unikalus dvikalbį lavinimą suteikia idealią aplinką studentams išmokti apie Kiniją be išankstinių žinių apie kinų kalbą.

2. mastery kinų kalba

Studentai su jokių išankstinių žinių apie kinų kalbą bus teikiama su intensyvaus mokymo kinų kalba. ... [-]