Oficialus aprašymas

Apie bendravimo mokyklą

Honkongo baptistų universiteto bendravimo mokykla buvo įkurta 1968 m. Ji teikia platų bendravimo programų, kurias Honkonge suteikia bakalauro ir magistro lygmenys.

Per ketverių metų bakalaurų bendrojo lavinimo (garbės) programos bakalauro studijų programą mokykla siūlo tris pagrindinius ir daugybę koncentracijų specializuotose srityse. Jie įtraukia:

  • Filmas: siūlo dvi koncentracijos animacijos ir žiniasklaidos meno bei kino ir televizijos programose.
  • Žurnalistika: siūlo tris koncentracijos Kinijos žurnalistikos, duomenų ir žiniasklaidos komunikacijos ir tarptautinės žurnalistikos.
  • Ryšiai su visuomene ir reklama: siūlo tris reklamos ir prekės ženklų koncentracijas, organizacinius ryšius ir viešuosius ryšius.

Mokykla taip pat vykdo savarankiškai finansuojamas bakalauro studijas ir aukštojo mokslo diplomą. Antrosios pakopos studijų pakopos studijų pakopoje yra dėstomos magistrantūros programos "Komunikacija, filmai, televizija ir skaitmeninės žiniasklaidos priemonės", "Kino, televizijos ir naujos žiniasklaidos kūrimas", "Tarptautinės žurnalistikos studijos", "Žiniasklaidos valdymas". Taip pat yra mokslinių tyrimų magistrantūros programos (MPhil ir Ph.D).

Mokykla įsteigė keletą mokslinių tyrimų institutų ir centrų, kuriančių kompetenciją daugelyje dėmesio sričių ir ugdydama tarpdisciplininius tyrimus.

97877_97848_AO8K5684.JPG

Įkurta specialiai pastatytuose pastatuose, mokykla turi veiksmingą mokymo išteklių paskirstymą, taip pat prieigą prie naujausios įrangos. AI žiniasklaidos tyrimo laboratorija ir VR

Mokykla palaiko glaudžius ryšius su Honkongo žiniasklaida ir kūrybinėmis industrijomis. Atsižvelgiant į ilgą istoriją ir įtaką, nenuostabu, kad daugelis aukščiausiųjų pareigybių šiose pramonės šakose užima absolventai, turintys puikių laimėjimų. Šie santykiai ne tik įtvirtino stiprią mokyklos reputaciją, bet ir sudarė galimybių absolventams bendrauti ir veikė kaip dabartinių studentų žinių šaltinis.

Forumo "Alumni Sharing", kuriame yra išskirtinių filmų režisierių, scenaristų ir kūrybinių direktorių, baigusių mokyklą, 1-ojo Pasaulinio universiteto kino apdovanojimai, Pulitzerio laureatų seminaras ir įvairios meistriškumo kursai bei mokslinių tyrimų seminarai, yra visi mokyklos rengiamų renginių pavyzdžiai. santykius su akademine bendruomene ir pramonės šakomis, kuriose jos studentai ateityje dirbs.

97876_97849_DSC_0302bufaaward.JPG

Vizija ir misija

Vadovaujantis Universiteto "visiško asmens ugdymo" filosofija, Komunikacijos mokyklos misija - suteikti novatorišką požiūrį į savo sritį ir remtis vienybe, vadovavimu ir augimu, kad jos studentai ir bendruomenė galėtų geriausiai tarnauti. Šiame informacinės ir komunikacijos epochoje stipri komunikacijos programa reiškia šiuolaikinę reikšmę turinčią instituciją. 21-ajame amžiuje gyvenantis studentas turėtų suvokti daugybę komunikacijos aspektų, komunikacijos proceso supratimą ir gerai išmanytus bendravimo įgūdžius. Be to, tokia programa ugdo kritinį protą ir skatina kūrybinę dvasią. Įsipareigoję siekti aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir paslaugų, dėstytojai stengiasi, kad mokykla taptų nuolatine intelekto žaibo ir profesinio tobulėjimo vieta.

97879_97850_AO8K5497.JPG

Atsižvelgdama į Honkongo Baptistų universiteto atsidavimą aukščiausios kokybės švietimo pastangoms, Komunikacijos mokykla siekia šių tikslų:

Idėjos pareiškimas

Mes siekiame būti pasirinkta komunikacine mokykla Azijoje, gerbiama dėl kompetencijos prisitaikyti, kūrybiškumo, naujovių ir etikos praktikos, šviesti ateities lyderius ir komunikacijos specialistus, kurti naudingas žinias apie bendravimą ir teikti paslaugas visuomenei bendraujant.

97875_97851_L3JOURNAL_COVER_2835BNNstudiostuwork.jpg

Misija

Mes stengiamės įgyvendinti savo viziją, naudodamiesi visapusišku švietimu, novatorišku tyrimu ir aktyvia paslauga Honkongui, Kinijai ir pasaulinei bendruomenei.

"Tiesa yra dorybė" yra mūsų devizas. Mes manome, kad tiesos linkme pateikiama nemokama, atsakinga, veiksminga ir subalansuota informacija apie tikslius faktus, skirtingus požiūrius ir kūrybinius darbus. Siekdami nuolat palaikyti ir palaikyti tiesą, mes stengiamės:

  • Skatinti neįvykdytus ir socialiai atsakingus bendruomenės lyderius, praktikuojančius ir mokslininkus per kokybišką mokymą ir mokymąsi
  • Skatinti žinias įvairiose bendravimo srityse per šokius, kūrybinius ir profesinius rezultatus
  • Iš anksto numatyti ir aptarnauti besikeičiančius vietos, regionų ir pasaulio bendruomenių poreikius

Ši mokykla siūlo bakalauro studijų programą, būtent komunikacijos bakalaurą (apdovanojimai).97878_97852_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Hong Kong Baptist University School of Communication

Kino ir televizijos koncertas teikia plačias kino, vaizdo ir televizijos studijas, atkreipiant dėmesį į atitinkamas teorijos, istorijos ir praktikos sritis. ... [+]

Apie

Kino režisierius teikia išsamų ir daugiadalykį požiūrį į žiniasklaidos ugdymą, kuris skatina novatorišką mąstymą ir kūrybiškumą. Šio didžiojo universiteto studentai gaus intensyvius praktinius ir teorinius filmų ir žiniasklaidos studijų, scenarijų kūrimo, kino ir televizijos kūrinių, animacinių, poprekybinių ir skaitmeninių laikmenų aspektus. Mūsų patirtis filmų ir televizijos produkcijos bei kūrybingų technologijų srityje leidžia mums kurti naujus talentus, kurie prisidės prie sparčiai augančių kūrybinių industrijų ir žinių ekonomikos Honkonge, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione ir kt.

Per daugelį metų mes užmezgėme daugybę ryšių su kino pramone ir pakvietėme aukščiausio lygio specialistus, kad galėtume būti patarėjais. Mes didžiuojamės, kad turime sąrašą absolventų, kurie yra išskirtiniai pramonės atstovai.... [-]

Honkongas Hong Kong
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hong Kong Baptist University School of Communication

Tarptautinė žurnalistų koncentracija rengia studentus už svarbų vaidmenį informuojant Honkongą apie pasaulį ir pasaulį apie Honkongą. Studentų rašymo ir pranešimo įgūdžių ... [+]

Apie

Magistrantūros žurnalistikos studentai studijuoja tris pagrindines sritis: (1) profesinę žurnalistiką, kurioje mokiniai išmoksta rinkti, pristatyti ir rengti naujienas bei įvykius; 2) profesijos teoriniai pagrindai, kuriuose studentai supažindinami su profesija ir jos vaidmeniu visuomenėje teisiniais, etikos, politiniais, istoriniais, ekonominiais ir žiniasklaidos komunikacijos teorijos kursais; ir 3) papildomi tyrimai, susiję su transliuotojo ar spausdinto arba internetinio žurnalistikos ir visuomenės santykiais, taip pat kaip politika, valdžia, verslas ir teisė veikia tiek vietos, tiek tarptautinėse bendruomenėse.

Koncentracijos... [-]
Honkongas Hong Kong
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hong Kong Baptist University School of Communication

Viešųjų ryšių koncentracijos studentai įgys tiek kritinį supratimą, tiek atitinkamus įgūdžius, kad sėkmingai plėtotų verslo ryšius, viešuosius reikalus, socialinę atsakom ... [+]

Apie

Viešųjų ryšių ir reklamos specialistai suteikia studentams galimybę praktikuoti veiksmingo integruoto bendravimo meną viešųjų ryšių ir reklamos kontekstuose skirtingose ​​organizacijose. Mokiniai išmoksta teorijas ir praktiką informuoti vartotojus apie praktiką, paslaugas ar produktus, įtikindami suinteresuotąsias šalis siekti abipusio supratimo ir siekti abipusio dialogo, kad sustiprintų prekės ženklo įtraukimą.

Koncentracijos

Viešųjų ryšių ir reklamos specialistai siūlo tris koncentracijas: reklamą ir prekės ženklą, organizacinį bendravimą ir viešuosius ryšius.... [-]

Honkongas Hong Kong
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hong Kong Baptist University School of Communication
Interneto svetainė
Telefonas
3411 8154