Hong Kong Polytechnic University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Turėdamas 80 metų išdidžią tradiciją, „PolyU“ yra pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas, patekęs į 100 geriausių pasaulio institucijų.

Hong Kong Polytechnic University (PolyU) yra namai, skirti mokyti mąstytojus, komunikatorius ir atradėjus teigiamam poveikiui. Esame pasiryžę šiandien mokyti rytojaus lyderius per profesionaliai orientuotą švietimą, kuris suteikia absolventams neprilygstamą vietą klestėti versle ir pramonėje.

Mes siekiame tarpdisciplininių tyrimų ir reikšmingų naujovių atradimams, kad išspręstume realaus pasaulio iššūkius. Mūsų tyrėjai kuria proveržio idėjas, skatina tvarumą, gerina ekonominius rezultatus ir gerina bendruomenių gyvenimą Honkongo, tautos ir pasaulio labui.

139960_pexels-photo-3773837.jpeg

Mūsų devizas

Mokytis ir kreiptis žmonijos labui

Tai, kas išdėstyta, kilusi iš kinų šūkio, cituojamo iš didžiojo kinų klasiko „Yijing“ („Pokyčių knyga“) ir dviejų senovės traktatų, vieno iš Hanų dinastijos, o kitų - prieš Qin laikus.

Originalų kinų kalbos tekstą galima perfrazuoti taip: „Sužinok kiekvieną tiesą ir panaudok išmoktas žinias kiekvienai užduočiai atlikti“ ir „išmokti; tarnauti“.

Mūsų vizija

Būkite pirmaujančiu universitetu, kuris tobulina ir perduoda žinias bei teikia geriausią holistinį išsilavinimą Honkongo, tautos ir pasaulio labui.

Mūsų misija

Tęsti įtakingus tyrimus, kurie naudingi pasauliui.

Ugdyti kritiškai mąstančius, efektyvius komunikatorius, novatoriškus problemų sprendimus ir socialiai atsakingus pasaulio piliečius.

Puoselėti universiteto bendruomenę, kurioje visi nariai galėtų sėkmingai siekti jausdami stiprų priklausomybės ir pasididžiavimo jausmą.

139961_pexels-photo-4126759.jpeg

Tarptautinė bendruomenė

Mėgaukitės tarptautine, praturtinančia ir įtraukia miestelio atmosfera. Per mūsų platų pasaulinį tinklą jūs pasieksite tarptautinius akademinius mainus ir sustiprinsite supratimą apie kultūrinę įvairovę ir platesnes socialines problemas. Visi studentai raginami dalyvauti studentų mobilumo programose už Honkongo ribų.

Tarptautinis fakultetas

PolyU skatina dėstytojų ir darbuotojų internacionalizaciją. Aktyviai ieškome dėstytojų įvairovės per aktyvų įdarbinimą ir išlaikymą.

Mūsų dėstytojai ir darbuotojai dalyvauja daugybėje įvairių kultūrų veiklų miestelyje ir aktyviai stiprina mūsų pasaulinius ryšius vykdydami mokslinius tyrimus, švietimą ir žinių perdavimą.

Visuotinės perspektyvos akademinėse programose

„PolyU“ skatina studentus pasitikėti savimi tarptautinėje darbo aplinkoje ir teigiamai prisidėti kaip pasaulio piliečiams.

Mes įtraukiame pasaulinę perspektyvą į visas savo programas ir suteikiame studentams daug galimybių sustiprinti pasaulinį supratimą ir įsitraukimą. Studentai gali laikyti kreditus turinčius dalykus už Honkongo ribų.

Vykdydami mainų, stažuočių ir paslaugų mokymosi programas, mūsų studentai susiduria su pasauline scena.

Tarptautinis bendradarbiavimas ir partnerystė

„PolyU“, patekusi į 100 geriausių pasaulio universitetų, jau dabar yra lyderė pasaulyje daugelyje sričių. Mobilizuodami savo turtą ir talentus, įtraukdami tarptautinius aljansus, tokius kaip Universitetų socialinės atsakomybės tinklas (USRN) ir Šilko kelio universitetų aljansas (UASR), bendradarbiavimą ir pramonės partnerystę bei kurdami strategines platformas, mes padedame atverti kelią glaudesniems pasauliniams ryšiams.

PolyU skatina tarpdisciplininius tyrimus, ypač tokiose kylančiose srityse kaip dirbtinis intelektas ir robotika, prisidedant prie gyvybingų naujovių sprendžiant pasaulinius ir (arba) socialinius iššūkius.

3 000 ir daugiau

Vykdyti mokslinių tyrimų projektai
(2018/19)

350+

Bendradarbiaujantys partneriai ir institucijos
(2018/19)

250+

Studentų mainų partneriai
(2018/19)

416

Pasirašytos akademinio bendradarbiavimo sutartys
(nuo 2019 m. birželio mėn.)

Sukurkite ateitį, kurią įsivaizduojate

Mūsų profesinio ugdymo modelyje naudojamas unikalus patirtinio mokymosi metodas, kurį sudaro praktikos, mokymosi paslaugų ir užsienio mainų galimybės. Mes turime daug įvairių vietinių ir tarptautinių lyderystės ir plėtros programų, skirtų tikrai transformuojančiai švietimo patirčiai - suteikdami studentams reikiamų įgūdžių būti socialiai atsakingais rytojaus pasaulio lyderiais.

Reitingai

6-oji

QS Top 50 iki 50 metų (2021)

25-oji

QS Azijos universiteto reitingai (2020 m.)

75-oji

QS pasaulio universitetų reitingai (2021 m.)

Išklausykime savo studentų

„Mano laikas„ PolyU “paruošė mane lyderystei pasaulyje.

Amanda Putri Wantono, Indonezija
Viešbučių ir turizmo vadybos mokykla (absolventas)

-

"Jūs gausite nuostabų tarpkultūrinį poveikį gyvenamųjų namų salėse ir visame miestelyje."

Maciej Nowakowski, Lenkija
Humanitarinių mokslų fakultetas (absolventas)

-

„Holivistinis„ PolyU “išsilavinimas lavina mūsų profesinius įgūdžius ir leido man pakeisti pasaulį.“

Madina Kaliyeva, Kazachstanas
Verslo fakultetas (absolventas)

-

„PolyU privertė mane suvokti, kaip svarbu būti atsakingu pasaulio piliečiu - už tai esu amžinai dėkingas“.

YC Wongas, Honkongas
Sveikatos ir socialinių mokslų fakultetas (absolventas)

-

„PolyU padėjo tvirtus pagrindus mano ateičiai tyrinėdamas žemės drebėjimus“.

Chen Kai-Xin, žemyninė Kinija
Statybos ir aplinkos fakultetas (absolventas)

Vietos

Hung Hom

Address
Yuk Choi Road,11
Hung Hom, Kovlonas, Honkongas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

BA
BBA
BSc
Aukštoji mokykla taip pat siūlo: