Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Raffles Education Corporation Limited

"Raffles Education Corporation Limited" ("RafflesEducation" arba "Grupė") yra didžiausias privatus švietimo paslaugų teikėjas, švietimo turto ir įrenginių savininkas ir valdytojas bei su nekilnojamuoju turtu investuotojas ir kūrėjas, su kuriuo susijęs švietimas.
Sukūrusi pirmąją koledžą Singapūre 1990 m., "RafflesEducation" išaugo, teikdama visą švietimo paslaugų spektrą per platų 25 koledžų ir universitetų tinklą 23 miestuose13 pasaulio šalių : Australijoje, Kambodžoje, Kinijoje, Indijoje, Indonezijoje, Malaizijoje, Mongolija, Saudo Arabija, Singapūras, Šri Lanka, Šveicarija ir Tailandas. "RafflesEducation" aukštojo mokslo programose dalyvaujantiems daugiau kaip 20 000 studentų gauna kokybišką išsilavinimą, suteikiančią absolventams išsamią įgytą patirtį, susijusią su pramone.
Grupė taip pat investuoja ir valdo augančią švietimo turto portfelį Azijoje ir Europoje.
"RafflesEducation", įsikūrusi Singapūre, dirba beveik 2000 akademinių ir administracinių darbuotojų ir yra įtraukta į Singapūro biržos pagrindinę plokštę.

Tarptautinė mokymosi aplinka

"Raffles" tarptautiniame kolegijoje, Honkonge, mes teikiame studentams turtingą anglų kalbos mokymosi aplinką per tarptautinę akademinę komandą ir studentų organizaciją. Studijuojant tarptautinėje aplinkoje, mūsų studentai gali plėsti savo asmeninį tinklą ir susidurti su tarptautinėmis perspektyvomis. Tai taip pat padeda formuoti mūsų studentams unikalų dizaino asmenybę.

"Raffles International College" Honkongo dėstytojai yra iš viso pasaulio. Visi jie yra profesionalūs dizaineriai ar profesionalai, turintys stiprią pramonės šaką ir turintys daug techninių žinių. Jie yra įsipareigoję suteikti studentams realiosios patirties, įgytos jų patirtimi.

"Raffles International College" Honkongo studentai taip pat yra iš daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje - pvz., Australijoje, Kanadoje, Kolumbijoje, Prancūzijoje, Honkonge, Indonezijoje, Indijoje, Korėjoje, Malaizijoje, Naujojoje Zelandijoje, Filipinuose, Rusijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV. Singapūras ir daug daugiau. Įvairios kultūros ir išsilavinimo srityse mūsų klasės užpildytos dinamiška sąveika ir keitimasis įdomiomis idėjomis ir vertybėmis.

Profesinė akademinė komanda

Mūsų mokytojai yra daugiau nei mokytojai. Jie yra kūrybos specialistai ir ekspertai savo profesijose, todėl studentai glaudžiai bendradarbiauja su pramone ir padeda mokiniams ištirti įvairias darbo galimybes. Kolektyviai, jų įvairi aplinka ir turtingas kultūros ir pramonės žinias verčia į papildomą mokymosi pranašumą studentams.

Su mažo dydžio studentais kiekvienas studentas gauna asmeninį dėmesį ir konsultuoja. Dėstytojai puikiai supranta kiekvieno studento stipriąsias puses ir pažangą ir padeda jiems pasiekti unikalų potencialą.

Campus ir E-resource

Mes esame pasiryžę suteikti geriausią mokymosi aplinką savo studentams, kurie padeda jiems mokytis kelionėse. Įsikūrę miesto centre, tik 5 minutės pėsčiomis nuo MTR stoties, mūsų studentai yra arti miesto gyvos mažmeninės prekybos vietos. Mūsų miesteliu susideda iš dviejų lygių: 6 klasių, 6 specializuotos patalpos ir biblioteka.

Mūsų specializuotos patalpos (mados salė, siuvimo kambarys, vizualinis kambarys, fotografijos kambarys, 3D kambarys, iliustracijos kambarys) suteikia studentams naujausią įrangą ir technologines programas. Su belaidžiu tinklu studentai gali nemokamai naudotis internetiniais ištekliais bet kur ir bet kada visoje universiteto mieste.

E-ištekliai

Siekdami padėti Raffles studentams mokytis ir gauti susijusias medžiagas, siūlome e-išteklių ir e-bibliotekų sistemą. Savo prisijungimu "Raffles" dizaineriai gali naudotis įvairiais elektroniniais ištekliais, įskaitant mokslinių tyrimų medžiagą ir Harvardo nuorodų vadovą ir kt.

  • "Gale" duomenų bazės Raffles HK studentams: http://infotrac.galegroup.com/itweb/hkric
  • Raffles College (RCDC) biblioteka Interneto svetainė: http://www.rafflescollegelibrary.com/
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Išplėstiniai diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

BA (Hons) grafiniame projekte

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai April 2019 Honkongas Hong Kong

Ar ieškote grafikos dizaino mokyklos Honkonge? Ar jus domina vizualinio bendravimo procesas vienoje iš geriausių švietimo įstaigų Azijos ir Ramiojo vandenyno šalyse? Gaukite grafinio dizaino bakalauro laipsnį "Raffles Hong Kong" ekspertams. [+]

Šis papildomas laipsnio kursas yra studija pagrįstas, praktinis, praktinis ir kūrybingas. Jis siūlo daugybę skirtingų grafinio dizaino darbo būdų, kai jūs ištirti įvairius kontekstus ir formatus, su kuriais susiduria grafinis dizainas. Tai leidžia jums nuspręsti, kokio dizaino norite būti. Ji išbandys ir išbandys jums išplėsti savo supratimą ir žinias apie tai, kas yra grafinis dizainas, ką jis gali padaryti ir ką jis turi.

Jūs pateksite į tipografiją ir išdėstymą, atlikdami stebėjimą ir problemų sprendimą, tapatybę ir prekės ženklą, pakuotę ir pirkimo vietą, parodos dizainą, leidybą ir spausdinimą bei skaitmeninį judantį vaizdą. Žinoma, yra puiki išteklių bazė, kuria galite naudotis. Paprastai mūsų studentai dirba "Apple Mac" kompiuterių laboratorijose, ekrano spausdintuvuose ir Letterpress spaudoje mūsų spausdinimo studijose ir kuria prototipus medžio ir metalo dirbtuvėse.... [-]


BA (Hons) interjero dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai April 2019 Honkongas Hong Kong

Jei norėtumėte tapti interjero dekoratoriumi ar dizaineriu, spalva tampa sėkminga. Raffles gali padėti įgyti įgūdžių, reikalingų tam, kad taptų šios srities ekspertu. [+]

Šis vienerių metų papildomas kurso kursas, bendradarbiaujant su Derbio universiteto Didžiojoje Britanijoje, leis jums kurti kūrybinius sprendimus, kurie galėtų įkvėpti ir perduoti kosmoso tikslą. Jūs gausite unikalų supratimą apie vidinį ir išorinį erdvę.

Derbio universitetas (UoD) yra ambicingas, novatoriškas ir modernus universitetas, orientuotas į realiojo pasaulio mokymąsi. Turėdamas savo reputaciją atitinkamoms pramonės šakų studijų programoms, UoD siūlo jums neprilygstamas galimybes įgyti profesinės patirties kartu su savo studijomis. Būtent šis įsipareigojimas mokytis realiuoju mastu, kuris išskiria jus į darbo rinką.... [-]


BA (Hons) madoje

Su bendrabučiu 1 - 1 metai April 2019 Honkongas Hong Kong

Mūsų mados dizaino kursai Honkonge idealiai tinka tiems, kurie nori kurti naujausias tendencijas ir kurti savo mados etiketę su unikalia kūrybine identitete. [+]

Bendradarbiaujant su Derbio universiteto Didžiojoje Britanijoje, šiame kurse jūs mokysite įvairių mokymosi ir mokymo metodų, kurie apima: - problemų sprendimą, atspindinčią praktiką, analizuojant konkrečią problemą su sprendimo sintezė, portfelio formavimąsi, grupinį darbą, įtakos failų naudojimas, pranešimų rašymas, grupių kritika, deramasis mokymas, pristatymas ir demonstravimas

Kontekstinė studija ir nuolatinis profesinis tobulėjimas (CPD) tęsis iki šių paskutinių metų, suteiks jums teigiamą pranašumą mados ir tekstilės pramonėje. Ši įgūdžių ir žinių integracija sukūrė novatoriškus ir kūrybingus tekstilės bei mados dizainerius.... [-]


BA (Hons) madoje

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai April 2019 Honkongas Hong Kong

Ar norėtumėte patekti į mados rinkodarą? Honkongo studentai gali pasikliauti "Raffles Design Institute", kad pateiktų išsamų kursą, kuris suteiks jums įgūdžių, reikalingų pramonei pramonei. [+]

Kartu su Derbio universitetu, Jungtinėje Karalystėje, vienerių metų papildomasis kursas skirtas visiems, norintiems būti kūrybingais ir strateginiais. Jis skirtas tiems, kurie nori sužinoti apie mados verslą, bet nori kurti ir kurti. Galiausiai šis kursas skirtas tiems, kurie nori siekti mados, orientuoto į rinką, karjeros.

Šis kursas padės jums sukurti mados dizaino įgūdžius ir išplėsti savo žinias apie pagrindinius verslo aspektus, derinant kūrybinį ir praktinį mokymąsi.

Derbio universitetas (UoD) yra ambicingas, novatoriškas ir modernus universitetas, orientuotas į realiojo pasaulio mokymąsi. Turėdamas savo reputaciją atitinkamoms pramonės šakų studijų programoms, UoD siūlo jums neprilygstamas galimybes įgyti profesinės patirties kartu su savo studijomis. Būtent šis įsipareigojimas mokytis realiuoju mastu, kuris išskiria jus į darbo rinką.... [-]


Kontaktai

Adresas 1/F & 21/F, Centre Point, 181-185 Gloucester Road, Wanchai, Hong Kong. Tel: +852 2520 6838 Email: enquiry@raffles.edu.hk
Hong Kong, Honkongas