The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pramonės ir sistemų inžinerija (ISE) yra profesionalus disciplina, kuri orientuota į besivystančių ir įgyvendinti optimalius sprendimus iš sistemos lygio požiūriu.

Tai reiškia, kad žmonės, technologijos, kokybė, finansų, informacinių ir aplinkosaugos klausimus. Pagrindinis vaidmuo pramoninio Systems Engineer yra organizuoti ir dirbti harmoningai su kitais supaprastinti veiklos procedūras, didinti produktyvumą ir bendrą sistemos našumą. Galutinis tikslas yra padidinti veiksmingumą, sumažinti veiklos sąnaudas ir padidinti klientų pasitenkinimą.

ISE skiriasi nuo kitų tradicinių inžinerinių disciplinų, kuriuo žinios ir įgūdžiai yra taikomi konkrečiose srityse. Pavyzdžiui, tradicinių gamybos inžinieriai paprastai dirba gamybos aplinkoje. Priešingai, ISE suteikia jums galimybę dirbti įvairių organizacijų, įskaitant tiek pramoniniams ir komerciniams įvairiuose sektoriuose. Šiuo požiūriu, pramonės ir sistemų inžinieriams turite daug lankstesnę karjeros kelią. ISE absolventai dirba organizacijose, kurios yra naujo produkto kūrimo, transporto, pramogų parkų, logistikos paslaugų, bankai, komunalinių paslaugų, verslo plėtros konsultavimo įmonių, vyriausybės departamentų ir tt Galutinis tikslas ISE drausmės yra teikti vadovavimo integruotų pramonės ir prekybos sistemų pažangos ir gerovės Bendrijos dizaino.

Į ISE departamento įrenginiai yra nepakartojama Honkonge ir regione. Tai apima:

PolyU "Microsoft" verslo sistemų centras Žinių vadyba ir inovacijų tyrimų centras Microsystems "technologijų centras Skaitmeninė fabrikas Partneris Valstybė Raktas laboratorija Ultra precizinis mechaninis apdirbimas technologijos Išplėstinė Gamybos technologijos tyrimų centras

Šie įrenginiai svyruoti nuo state-of-the-art ir programinės įrangos pažangių gamybos technologijų plėtrą, logistikos modeliavimas, sistemos kūrimo įrankius e-verslo, automatizuoto projektavimo, Virtual produkto kūrimo.

Departamentas taip pat aktyviai bendradarbiaujant su pramone per bendrus mokslinių tyrimų projektus, konsultacinių ir mokymo bendrovės schemas.

Tai stiprus bendradarbiavimas su vietos ir regioninės pramonės, kartu su savo puikias sąlygas ir darbuotojų kompetencija, suteikia studentams galimybę būti panardintas į šio bendradarbiavimo aplinką, kuri bus labai naudinga jiems, kai jie baigia.

Vietos

Honkongas

The Hong Kong Polytechnic University - General Office of Department of Industrial and Systems Engineering

Address
General Office of Department of Industrial and Systems Engineering
Room EF625, 6/F, Core F
The Hong Kong Polytechnic University
11 Yuk Choi Road, Hunghom, Kowloon,
Hong Kong

Honkongas, Honkongas
Interneto svetainė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis