The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kalbėdamas apie jūsų kvalifikacijos kėlimą turizmo ir svetingumo industrijoje, jums reikia būti ten, kur yra veiksmas. Tai Azija, pasaulyje sparčiausiai augantis turizmo regionas. Azijos kultūra tradiciškai sveikina, o rūpinimasis detalėmis yra Azijos paslaugų bruožas. Tarp tarptautinių keliautojų savo aviakompanijas, oro uostus, lankytinas vietas ir viešbučius sudaro geriausiai pasaulyje. Ir nėra geresnės vietos važiuoti šia "Azijos banga" nei Honkongas.

Pasaulio klasės viešbučių ir turizmo mokykla

shtm20

Pagal „ShanghaiRanking“ 2019 m. Pasaulinį akademinių dalykų reitingą pasaulyje įvertintas „Svetingumo ir turizmo vadybos“ kategorija Nr. 1, o visame pasaulyje reitingų kategorijoje „Komercija, vadyba, turizmas ir paslaugos“ reitinguojami pagal akademinės veiklos rezultatus. ir užėmė pirmą vietą pasaulyje „Svetingumas, laisvalaikis, sportas

Mokymo ir tyrimų viešbutis - Viešbutis ICON

Įsteigus "Hotel ICON", mūsų vienintelią mokymo ir tyrimų viešbutį, SHTM lyderio vaidmuo svetingumo tyrimuose taip pat didėja. Tyrimų projektai su skirtingomis kampelėmis jau vykdomi viešbutyje. Trys specialūs svečių kambariai - "Rytojaus svečiai" - yra sukurti, kad būtų lengviau nuodugniai išnagrinėti pažangių viešbučių valdymo srities koncepcijų taikymą, kad būtų galima tobulinti visą pramonę.

shtm21

Kartu su "Hotel ICON" mūsų novatoriškos programos įkvepia naujos kartos aistringus, novatoriškus specialistus ir studentus, kurie užima savo pozicijas svetingumo ir turizmo pramonės lyderiais. Su juo mes pereiname nuo to, kad siekiame svetingumo ir turizmo švietimo vizijos, kaip tikrosios pasaulio piktogramos.

Tarptautinis fakultetas ir įvairios programos

Taigi leiskite mūsų talentingiems daugiau nei 70 akademikų iš 21 šalies ir regiono tarptautiniam personalui žengti jūsų karjeros kelią į naujas aukštumas, nesvarbu, ar tai būtų viešbučių pramonė, maitinimo paslaugos, kelionės ar turizmas. Mokykla siūlo viešbučių vadybos ir (arba) turizmo vadybos bakalauro ir magistrantūros kursus, vedančius į filosofijos daktarą, viešbučių ir turizmo vadybos daktarą, mokslo magistrą ir mokslo bakalaurą.

Prisijunkite prie mūsų ir puikiai!

Vietos

Kovlonas

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kovlonas, Honkongas
Interneto svetainė
Telefonas
+852 3400 2200

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis