Technological and Higher Education Institute of Hong Kong

Įvadas

Oficialus aprašymas

128995_THEi_0002.jpg

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong ( THEi ) yra Honkongo aukštojo mokslo įstaiga su skirtumu. Įkurta 2012 m., „ THEi yra Profesinio mokymo tarybos narė. Turėdami daug indėlio į pramonę, siūlome profesinio ir profesinio orientavimo programas. Pabrėždami „integruotą mokymąsi darbe“, mes siekiame ugdyti studentus į pasirengusius profesionalus, turinčius įgūdžių ir žinių, kuriuos jie galėtų pritaikyti realiame pasaulyje.

139496_batch_THEi_0012.jpg

Mūsų programos turi tvirtą pramonės ryšį. Studentai turi daugybę galimybių įstoti į stažuotes vietinėse ar tarptautinėse firmose. Tikroji darbo patirtis suteikia studentams naujausias pramonės tendencijas ir suteikia jiems galimybę būti vienu žingsniu priekyje kitų absolventų. THEi absolventus plačiai pagyrė už darbo praktiką. Todėl THEi absolventų užimtumo lygis 2017 m. Buvo 93%.

THEi taip pat sukūrė nemažai partnerių su daugeliu pasaulyje žinomų universitetų visame pasaulyje. Mes tikime, kad šie santykiai dar labiau naudingi mūsų studentams mainais, mokomosiomis ekskursijomis ir mokymusi projektais. Esame pasiryžę suteikti studentams įvairias mokymosi galimybes.

128008_THEi_0011.jpg

Mes siūlome per 20 bakalauro programų vidurinių mokyklų absolventams. Šios programos yra kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant su pramone, daug jų gali turėti nišose srityse: dizainas ir aplinka, vadyba ir svetingumas bei mokslas ir technologijos. Aukštųjų mokyklų absolventai nuoširdžiai kviečiami tyrinėti savo mokymosi ir tobulėjimo galimybes kartu su THEi ir būti kitokiais.

Vietos

Honkongas

Address
THEi Chai Wan Campus
133 Shing Tai Road

Honkongas, Honkongas

Honkongas

Address
THEi Kowloon Tong Campus
20A Tsing Yi Road,
Tsing Yi Island, New Territories
Hong Kong

Honkongas, Honkongas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis