The Hong Kong Polytechnic University Department of English

Įvadas

Oficialus aprašymas

Anglų kalbos departamente mūsų pagrindinė misija yra teikti profesinėms sritims pritaikytą anglų kalbos mokymą, ir mes siekiame būti tarptautiniu mastu pripažįstami kaip pagrindinis bakalauro ir magistrantūros studijų, skirtų profesiniam bendravimui, teikėjas. Taikomosios anglų kalbos studijos apima ne tik labai aukšto lygio anglų kalbos įgūdžių įgijimą, reikalingą profesionaliai sekti, bet ir išsamų ir kritinį anglų kalbos supratimą bei išsamų anglų kalbos supratimą daugiakultūrėje profesinėje aplinkoje.

Honkonge akivaizdžiai reikia absolventų, turinčių aukštą kalbos ir komunikacijos žinias, taip pat kritinio mąstymo įgūdžius, kurie gali prisidėti prie įvairių profesinių ir verslo aplinkybių. Nepriklausomai nuo to, ar jis yra bakalauro arba magistro lygmeniu, anglų kalbos departamentas yra vienas pagrindinių Honkongo absolventų tiekėjų, turinčių anglų kalbos ir kalbos įgūdžių bei žinių, kurias tokios profesijos labai vertina.

Mūsų programose yra novatoriškų funkcijų, kurios labai populiarina studentus, jų tėvus ir studentų galimus darbdavius, ir padeda mūsų studentams plėtoti visuotinius įgūdžius ir pranašumus, kuriuos vertina PolyU ir visa visuomenė.

Vietos

Honkongas

Address
Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon
Honkongas, Honkongas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis