Dayananda Sagar University

Įvadas

Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į DAYANANDA Sagar UNIVERSITETO

Dayananda Sagar Institucijos įkurta 60s vieno tokio įžvalgumo, vėlai Šri Dayananda Sagar įsipareigojo imtis žinias žmonėms, transformuoja šiandienos studentų į atsakingų piliečių ir profesinių lyderių rytoj. Dayananda Sagar universitetas sukurtos iš Karnataka valstybės aktu 2014, pastatyta ant šio žavinga palikimas ir įkvėpė savo etapai, tenkinant kokybės aukštojo mokslo poreikius šioje pasaulio dalyje.

Atidengimo palikimas

Universitetai Didžiosios palikimo visame pasaulyje yra neįkainojama kai kurių vizionierių pasaulyje. Universitetai neturi gaminti produktus su konkretaus naudojimo atveju ir ryžtingai gyvavimo ciklas. Jie dalijasi ir skleisti minios srautus žinių ir kurti nuostabius žmones - išmoko praktikų ir skleidėjai žinių padaryti pasaulį geresne vieta. Šie labai svarbūs universitetai gyveno per šimtmečius statybinių centrų žinių ir puikių absolventai tokių universitetų.

Didžiuojuosi, kad DALIS GSS

SGS yra didžiuotis narys Dayananda Sagar įstaigų šeima. Įkurta Vėlyvas Šri Dayananda Sagar šešiasdešimtųjų metų pradžioje (vos keturi studentai), JV buvo peraugo į pasaulinę švietimo galiūnės, penkerius miesteliai, maitinimo švietimo poreikius nei 17.000 studentų. Operacinės prie Mahatma Gandhi Vidya Peetha Trust, esantys Bengaluru globojant, JV leido dešimčių tūkstančių jaunų Indijos ir tarptautinių piliečių transformaciją į specialistų įvairių specializacijų.

Geriausias savo klasės komfortą

Be mūsų aukštos kalibro dėstytojų, studentai būtų suteikta sudėtinga akademinę aplinką gerai įrengtas paskaita teatrų, laboratorijose, puikios bibliotekos ir kompiuterių tinklų įranga. SGS taip pat turi išskirtinę infrastruktūrą studentams, kurie turi aistra sportui ir žaidimams. Jaunimo nakvynės namai įrenginiai, apimančios kultūros ir pramogų poreikius, prisitaikyti prie vietos ir užsienio studentams.

Įkvėptas novatorių

Moksliniai tyrimai, inovacijos ir inkubacija (skirtumo per 25,000 SFT pramonės kokybės laboratorijose) formuoja SGS branduolį. Taigi nenuostabu, kad SGS ėmėsi kitas logiškas žingsnis: klojimas pamatai pertvarkyti verslumo svajonę kiekvienam jaunam Indijos ir pasaulio piliečio į realybę. Įgalinus šią transformaciją yra aktyviai remti pramonės lyderių, pramonės atstovais ir Dedicated 4 Gamtinės lakas kvadratinių pėdų modernus gatavi Perkelti į infrastruktūrą !.

STELLAR SPEKTAKLIS - vėl ir vėl

Dayananda Sagar institucijos (JV) turi nuosekliai papildyta akademinius grafikus kiekvienoje žinių srityje išsiskyr iš iš institucijų reputacijos jūros dugnu. Jo pasiekimai yra nepakartojama. Netolimoje praeityje, JV užsitikrino 58 gretas iš Visvesvaraya technologijos universiteto tarp 220 inžinerijos kolegijų Karnataka (2014).

Įvairiuose kursuose įvairių aistrų

Pradedant akademinio Metų 2015-16, Dayananda Sagar universitetas būtų pasiūlyti kursus inžinerija, kompiuterių programas, mokslai, menai ir valdymo bakalauro, magistro ir mokslų daktaras lygiais. Parama akademinės veiklos kompetencijos centrus IRT, sveikatos priežiūros, energijos ir gyvybės mokslai, tarp kitų sparčiai besivystančių studijų srityse.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health BScs » Matyti Health Bakalauras » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Verslo administravimo bakalauras (BBA)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų July 2019 Indija Bengaluru

Kursas skirtas sustiprinti holistinį asmenybė absolventų tokiu būdu suteikiant jiems pavyks kaip profesionalai. BBA programa ne Dayananda Sagar universiteto siekia būti pasauliniu lyderiu tarp B-mokyklų iki perteikti pramonės ir visuomenės susijusių vadybos programą. [+]

Verslo administravimo bakalauras (BBA)

Kursas skirtas sustiprinti holistinį asmenybė absolventų tokiu būdu suteikiant jiems pavyks kaip profesionalai.

Apžvalga:

BBA programa ne Dayananda Sagar universiteto siekia būti pasauliniu lyderiu tarp B-mokyklų iki perteikti pramonės ir visuomenės susijusių vadybos programą.

BBA programa ne Dayananda Sagar universiteto perteikia geriausią mokymą ateities efektyvių vadovų su modernaus mišinys mokymo, mokslinių tyrimų ir pramonės sąveika. Programa numato kompetentingą, inovacijų orientuota, etikos ir intelektinės aplinką su aštriu dėmesį skiriant vadovavimo besikeičiančios technologiškai sudėtingas pasaulinės rinkos vieta.... [-]


Bakalauras

Bakalauro komercija (b.com)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų July 2019 Indija Bengaluru

Prekybos (B.Com) programos Dayananda Sagar universiteto bakalauras yra skirtas tiltas tarp konceptualaus mokymosi ir praktinio taikymo įdiegti profesionalią įmonių patirties spragą. [+]

Bakalauro prekybos (B.Com)

Kursas skirtas sustiprinti holistinį asmenybė absolventų tokiu būdu suteikiant jiems pavyks kaip profesionalai.

Apžvalga:

Prekybos (B.Com) programos Dayananda Sagar universiteto bakalauras yra skirtas tiltas tarp konceptualaus mokymosi ir praktinio taikymo įdiegti profesionalią įmonių patirties spragą.

Mokymo programa buvo tinkamai pasirengę patenkinti sudėtingus poreikius Indijos įmonių. Tam tikra priemonė lankstumo buvo pastatytas į naująją sistemą, kuri leidžia studentams atlikti savo pasirinkimą dalykų iš plataus spektro kursus. SCMS pernesa verslo įgūdžius ir suteikia žinių ir mokymo žemę, kuri paverčia out Aukšta kalibrą, kompetentingo, universalus specialistų.... [-]


Bakalauro kompiuterinių taikomųjų (BCA)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų July 2019 Indija Bengaluru

BCA programa siekiama suteikti studentams pagrindinį žinias kompiuterių mokslo ir vyravo iš teorinių žinių, kuriai per programą paraiškas srityje. [+]

Bakalauras Computer Applications (BCA)

Kompiuterijos katedra ir inžinerijos siūlo dinamišką ekosistema studijų, mokslinių tyrimų ir profesinio augimo dėstytojų ir studentų. Ji siekia jaunikis savo studentus būti kompetentingos IT specialistai, mokslininkai ir verslininkai.

Apžvalga:

Kompiuterinių taikomųjų Mokykla buvo įkurta siekiant ugdyti šviežią talentą informacinių technologijų srityje ir suteiktų jiems gausybė įgūdžių pasirinkti dominančią sritį mažens. Departamentas yra įsitikinęs, kad teorines žinias remia gausaus gilinimas praktinio poveikio, privalo atitikti šio besikeičiančios srities iššūkius. Kaip pasaulis atrodo link Indijos šviežių ir energingas talentą IT srityje, departamentas misija yra formuoti naujos kartos IT specialistams betoninio pamato, darbingų įgūdžius kartu su žmogaus etinių vertybių ryšį ..... [-]


Bakalauro technologijos (b.tech)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų July 2019 Indija Bengaluru

Kompiuterijos katedra ir inžinerijos siūlo dinamišką ekosistema studijų, mokslinių tyrimų ir profesinio augimo dėstytojų ir studentų. Ji siekia jaunikis savo studentus būti kompetentingos IT specialistai, mokslininkai ir verslininkai. [+]

Bakalauras technologijos (B.Tech)

Technologijos bakalauras (B.Tech) ne Dayananda Sagar universiteto siūlomas su šių specializacijų pasirinkimas:

1.Computer Mokslas ir inžinerija

Kompiuterijos katedra ir inžinerijos siūlo dinamišką ekosistema studijų, mokslinių tyrimų ir profesinio augimo dėstytojų ir studentų. Ji siekia jaunikis savo studentus būti kompetentingos IT specialistai, mokslininkai ir verslininkai.

Apžvalga:

Departamentas turi gerai kvalifikuotų fakulteto nariai su daktaro laipsniais nuo Žinomas institutai, tokie kaip IIT / glindų, darbo kruopščiai pereiti nuo žinių studentams pasiekti savo tikslus. siūlo katedra pastogės visų disciplinų bei intelektinių įmonių kompiuterių mokslo ir inžinerijos provincijoje programas. Departamentas siūlo B-Tech CS & E, A pagal studijų programą, kuri rengia studentus už dabartinius ir būsimus poreikius pramonės ir mokslinių tyrimų pasaulyje. Dvi M-Tech programos incepted svarbių sričių Big Data / daiktų interneto ir Debesis Kompiuterija, kad atitiktų pramonės šakų poreikius. Departamentas taip pat siūlo Ph.D programą ir fakulteto nariai katedroje yra labai aktyvus mokslinių tyrimų srityse belaidžių tinklų, duomenų perdavimo tinklus, Big duomenys, Duomenų Analytics Debesis Kompiuterija, vaizdo apdorojimas, informacijos paieška ir tt... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Shavige Malleshwara Hills, Kumaraswamy Layout
Bengaluru, Karnataka, 560 078 IN