Indian Technical Institute - Management Educational Trainings (ITI MET) and Goa Swiss Institute of Hotel Management (GSIHM)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Indijos technikos institutas - Valdymo Švietimo Mokymai (ITI RER) ir goa Šveicarijos institutas Hotel Management (GSIHM) teikti švietimo ir karjeros galimybes Indijos ir tarptautinių studentų verslo vadybos, svetingumo vadybos, joga ir natūropatas, mada ir dizainas programų Goa ir Mumbajuje, Indijoje.

Nuo 6 mėnesių - sertifikatas, 1 arba 2 metų - diplomas, Aukštasis, kapitonams ir PG kursų, Institutas turi viską, ką pasiūlyti. Kas skiria mūsų institutą nuo likusios yra svarbu duodame praktiniuose mokymuose, kartu su išlaikyti teorinių akademikų standartus. Mes turime 20% -80% teorijos praktinio sistema, kur studentai mokosi teorinių studijų semestrui ir pramoninės stažuočių kita. Sistema taikoma visai žinoma ir visų studijų metų.

GSIHM turi daugiau nei 40 metų patirtį Indijoje į studentų ir verslo mokymų srityje. Instituto direktorius, p Vijay Mandhyan yra pareikšti švietimo sistemoje pokyčius daugiau pabrėžiant praktinį žinių ir patirties darbo mokymus. "Veiksmo daro įprotį, įprotis daro elgesį".

Programos ir kursai

Siūlome sertifikatus (3 arba 6 mėnesius), diplomą (1 arba 2 metai) ir laipsnio kursus:

Verslo vadyba: Žmogiškųjų išteklių, finansų, informacinių technologijų, rinkodaros ir pardavimų, bankinės operacijos, Mažmeninės prekybos valdymas, projektų valdymas, Visuotinės kokybės vadyba, gamybos organizavimo ir valdymo, verslumo. Svetingumo vadyba: Viešbutis, Renginių verslo vadybos ir maitinimo veikla, Restoranas Verslo vadyba, turizmo ir kelionių verslo vadyba, Cruise Line valdymas ir laivyba, Priekinis Biuro, maisto ir gėrimų, Apgyvendinimas, Namų ūkis, gydymo principai. Mada ir interjeras Dizainas: Mada ir viršininkus dizainas, Išplėstinė elementai Tekstilės mokslo, Dizainas plėtros ir spalvų koncepcija, mažmenine prekyba & Merchandising, Dizainas Tiriamųjų duomenų rinkimas ir pateikimas, Drabužių apdorojimas, Statyba, Kompiuterių Projektavimas. Joga ir natūropatas: holistinis ir tradicinių švietimo iš Indijos, Joga Sutra, asanos, pranajamos, Joga Kriyas, hatha jogos Pradipika, joga Vasistha, Ajurveda, Panchakarma, natūropatas, konsultavimo, viešojo kalbėjimo, dėstymo metodika, praktikos mokymas, Essential Anatomijos ir fiziologijos ir filosofija.

Mes sveikiname studentus tiek (bakalauro) ir magistrantams (PG Mokytojau, MBA) lygį ir programas. Mes teikiame tarptautiniu mastu pripažinta ir leista Indijos Vyriausybė diplomą iš valstybės atvirieji universitetai.

Studentai patirtis dirbant tarptautinėje komandoje ir iššūkius daugiakultūrės komunikacijų. Profesionali komanda Indijos ir tarptautinių mokytojų atlieka akademinę programą kartu su stažuotės penkių žvaigždučių viešbučiai.

Institutas yra įsikūrusi Mumbajuje ir Goa, Indija, viena didžiausių turizmo atrakcionų, pati pasaulio paaiškina, kaip svarbios mes esame tai, ką mes mokome. Su vis tarptautinėje turizmo įplaukos Goa, institutas užima iniciatyvos plėsti tai žinoma prieinamumas tarptautiniams studentams.

Goa bendrabučiu

Klasės penkių žvaigždučių viešbučius, individualizuotas paslaugas ir intensyvaus akademinę paramą tiek iš Indijos ir tarptautinės personalo padidinti mokymosi patirtį. Mes orientacija asmeninį dėmesį kiekvienam mokiniui, nes į indivi dvejopo požiūrio ir mažos klasės dydžių.

Mumbajus bendrabučiu

Mumbajus Campus siūlo spekuliacinė galimybes ir puikias paslaugas, pavyzdžiui, gerai įrengta virtuvė, modernus restoranas, gerai įžuvinti bibliotekoje, namų laboratorija, duonos ir konditerijos gaminiams, kompiuterių laboratorijoje.

Ką siūlome mūsų studentams

Prieinamą švietimas, su mokesčių mažiau nei bet kur kitur pasaulyje, kuris siūlo panašų išsilavinimą. Anglų vidutinio dėstymo, todėl panaši į studijas JAV ar Jungtinėje Karalystėje. Vieta su labai didelių tarptautinių turizmo rinkoje, taigi ir atverti užimtumo galimybes. Pramoniniai stažuotes viršų viešbučių kasmet įtraukti į programą. In egzotinių vietoje, kuri daro studijuoja daugiau malonus patirtį.

Vietos

Mumbajus

Goa Swiss Institute of Hotel Management

Address
RTO Road, Andheri West, Mumbai-400053
400053 Mumbajus, Maharaštra, Indija
Telefonas
(+91) 9881 888 291

Panaji

Address
Velho Building, Opp. Municipal Garden, Panjim
Panaji, Goa, Indija

Sankt Peterburgas

Address
Sankt Peterburgas, Sankt-Peterburg, Rusija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: