Kalinga University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Kalinga

Kalinga University , pirmaujanti šalies mokymo ir mokslinių tyrimų įstaiga, yra įsteigtas pagal Chhattisgarh privataus universiteto (įsteigimo ir veiklos) įstatymą 2005 m. Ir pagal 1956 m. UGC įstatymo 2 straipsnio f punktą.

Jūsų akademinės studijos bus sudėtingos. Mes siūlome aukščiausios kokybės akademinę patirtį ir tikimės, kad pasieksite išskirtinį dėmesį originalumui. Mūsų išskirtinės ir reaguojančios paramos paslaugos bus aktyviai prieinamos Jums nuo pat pereinamojo laikotarpio iki universiteto gyvenimo pradžios.

Mūsų akademiniai standartai yra aukšti. Mūsų šlovingas lapuotasis miestelis, kuris, be abejo, yra neprilygstamas šalyje, suteikia pagrindą jūsų kasdieniam gyvenimui ir studijoms. Universiteto programos orientuotos į supratimo gilumą, tarpdisciplininio mokymosi ir mokslinių tyrimų gebėjimus, analitinius įgūdžius, kritinį mąstymą ir bendravimą akademinės laisvės ir vientisumo atmosferoje.

Misija

Pagrindinis Kalinga University tikslas yra suteikti mokymosi aplinką, kurioje dėstytojai, darbuotojai ir studentai galėtų atrasti, kritiškai ištirti, išsaugoti ir perduoti žinias, išmintį ir vertybes, kurios užtikrins ateities kartų išlikimą ir pagerins visų žmonių gyvenimo kokybę . Universitetas siekia padėti mokiniams suprasti ir vertinti sudėtingus kultūrinius ir fizinius pasaulius, kuriuose jie gyvena, ir realizuoti savo didžiausią intelektinės, fizinės ir žmogiškosios raidos potencialą.

Vizija

Kalinga University siekia tapti išskirtine talentų ugdymo ir žinių kūrimo įstaiga gyvybingai ir įtraukiai visuomenei.

Kodėl Kalinga University ?

Infrastruktūra

 • Sprawling 35 akrų wi-fi kampusas
 • Gerai įrengta IT, inžinerija, mokslas, kompiuterių mokslų laboratorijos
 • Gerai saugoma biblioteka
 • Multimedijos klasės kambariai
 • Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė
 • Nakvynės namai
 • Atskiros bendros patalpos merginoms ir berniukams

Studentų paslaugos

 • Valgykla
 • Vidaus ir lauko žaidimai
 • Žiniatinklio ir mobiliojo ryšio įgalinta informacija
 • Universiteto transportas128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Už klasės ribų

Holistinio augimo link - eiti į universitetą ne tik norint gauti laipsnį. Tai apie naujų dalykų bandymą ir naujų įgūdžių mokymąsi.

KU tiki bendru studentų augimu. Jis siūlo nesuskaičiuojamas papildomas patalpas ir suteikia įvairias platformas mokiniams mokytis, praktikuoti, linksmintis, mėgautis, atlikti, konkuruoti ir vaisingai panaudoti savo laiką. Kalinga mokymasis yra pokalbis, o ne tik paskaita. Jūsų universiteto patirtis apima daug daugiau nei jūsų laipsnis.

Mes siūlome daug galimybių tobulinti įgūdžius ir įgyti naujų patirties ir iššūkių, kurie nėra jūsų kurso metu. Studentai gali įsitraukti į grupes, visuomenes ir savanorišką veiklą, kad galėtų pasilinksminti, pasiekti kažką ir pakeisti. Taip pat yra papildomos naudos prisijungiant prie grupių ir savanoriškos veiklos, daugelis iš jų gali pagerinti jūsų CV. Patirtis, papildanti jūsų akademinį tyrimą, suteiks pridėtinės vertės jūsų akademiniams pasiekimams, padidins jūsų galimybes įsidarbinti ir ugdyti įgūdžius, kurie bus naudingi visą gyvenimą.

„Kalinga“ privalumas

Gyvenimas ir mokymasis yra glaudžiai susijęs su Kalinga. Mokinių veikla, spektakliai, konferencijos, seminarai, seminarai, sporto renginiai yra neatskiriama studentų gyvenimo dalis. Mes suteikiame studentams neprilygstamą laisvę kirsti departamentų ribas ir atrasti intelektinę ir asmeninę aistrą. Kūrybinis mąstymas, problemų sprendimas ir moksliniai tyrimai yra akademinių programų pagrindas.

Bendradarbiaujame siekdami užtikrinti, kad kiekvienas studentas turėtų geriausią įmanomą išsilavinimą ir imtume nuolatinių iniciatyvų ir suteikiame išteklių, kurie praturtintų studentų akademinę patirtį Kalinga, skatintų įvairovę, rengia lyderius ir pozicionuotų Kalinga universiteto švietimo naujovių lyderiu.

Mes stumiamės žinių ribas

 • Mes formuojame ateitį: mes siūlome daug galimybių tobulinti įgūdžius ir įgyti naujų patirties ir iššūkių, kurie yra ne jūsų kursai, kad galėtumėte pasiruošti pramonei. Čia gausite puikią mokymosi patirtį.
 • Mes siūlome geriausius mokymus: Paskaitos yra tai, kur klausysite ekspertų, kurie dalijasi savo žiniomis ir atradimais sudėtingais ir apgalvotais būdais. Kaip KU studentas, jūs būsite akademinio elito dalis ir mokysis iš pirmaujančių ekspertų. Jūsų studijos bus sudėtingos ir įkvepiančios. Mūsų fakultetai užtikrina, kad mokymasis būtų pokalbis, o ne tik paskaita.
 • Mes teikiame galimybes geriausiems protams: Mes sveikiname studentus iš įvairių socialinių ir kultūrinių sluoksnių ir tikime, kad skatinami originalūs mąstytojai, puoselėjami ir skatinami smalsūs protai, kuriantys studentus su naujoviškomis idėjomis, perspektyvomis ir metodais.

Vietos

Naya Raipur

Address
Kalinga University Kotni Near Mantralaya
SLT Water Front First Floor 301-303
Naya Raipur– 492101 (CG) India

Naya Raipur, Čhatisgarhas, Indija