The National Management School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nacionalinė vadybos mokykla buvo pradėtas Indijoje, pagal profesorių grupės iš įvairių JAV universitetuose, kurie norėjo pasiūlyti Amerikos kokybės aukštojo mokslo Indijoje, Bent prieinamą mokesčius. PNS prasidėjo teikiant vadybos išsilavinimą ketinimą. Vėliau buvo pridėta kitų programų ir nacionalinių valdymo Mokykla šiandien yra teikti amerikietiško stiliaus aukštąjį išsilavinimą Indijoje, tiek bakalauro ir magistro lygio novatorius.

NMS siūlo 2 + 2 Amerikos bakalauro studijų programa Indijoje ir yra pirmoji tai tipo! 2 metai išleidžiama studijuoja Indijoje ir tada perkelti į BET mokyklos JAV likusiam 2. 2 + 2 Amerikos bakalauro laipsnis yra siūlomi Indijos nacionalinės valdymo mokyklos, bendradarbiaudamos su Broward College, Floridoje.

Privalumai 2 + 2 Amerikos bakalauro studijų programos:

Mokytis dviejų metų Indijoje prieš perkeliant į užsienio universitetą Sutaupykite iki 40% amerikiečių bakalauro laipsnį kaina Gauk garantuotą priėmimą į Floridos valstijos universitetų * Gauk į Garbės programą ir pagerinti savo galimybes patekti į geriausių pasaulio universitetų Amerikos kvalifikuoti dėstytojai - Amerikos švietimo Indijoje

Mokyklos stiprybė yra santykiai NMS su Amerikos universitetų ir begalę profesoriai.

PNS yra jos registruota buveinė Chennai, Indija. Mes taip pat turime Mumbajuje Campus - Nacionalinės vadybos mokykla - Vakarų miesteliu.

Vietos

Čenajus

Address
The National Management School, RR Towers III, TVK Industrial Estate, Guindy,
600 032 Čenajus, Tamil Nadu, Indija

Fort Loderdeilas

Address
Broward College
7200 Pines Blvd, Pembroke Pines

33024 Fort Loderdeilas, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis