Oficialus aprašymas

Pradiniai Syiah Kuala University plėtros etapai buvo labai unikalūs, nes juos inicijavo Ačeho akademikai, religiniai, mokslininkai ir prekybininkai, gyvenantys Medane, Džakartoje, Penange, Teluk Intane, Port Klang ir Singapūre. Aceh provincijos vyriausybei, vyriausiajam kariniam vadui ir policijos būstinei Banda Ačehe ir Irui buvo pasiūlyta vystymosi koncepcija. Soekarno, pirmasis Indonezijos prezidentas. Buvo pastatytas specialus paminklas vystymuisi ir prezidentas nustatė, kad universiteto įkūrimo maras buvo matomas iki paminklo.

Pirmieji du svečių namai, pilnas Ekonomikos fakulteto universitetas, keturi blokai akademiniams pastatams pirmiesiems keliems fakultetams ir daugiau nei 50 namų universiteto vadovams, dėstytojai ir personalas buvo visiškai paaukoti Acehno prekybininkų. Pagrindiniai Džakartos, Bogoro, Bandungo ir Džogjakartos akademikai buvo pakviesti mokyti pirmuosius penkerius universiteto studentų metus, kuriuos finansavo prekybininkai ir kuriuos koordinavo Ačeho provincijos valdžia. Todėl pirmasis Indonezijos prezidentas jį pavadino Ačės tautų širdimi.

Universitetas savo programas pradėjo nuo sutelkti dėmesį į provincijos žmogiškųjų gebėjimų poreikius mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugoms. Šiuo metu jis yra vienas iš trijų geriausių universitetų už Java ribų ir yra A ( Syiah Kuala University , Hasanuddin universitetas Makassare ir Syiah Kuala University Ačehe). Tai vienas iš geriausių bendrųjų interneto reitingų Indonezijoje ir ketvirtoji pagal geriausių rezultatų sąrašą, po Universitas Indonesia Džakartoje, Bandungo technologijos institute Bandunge ir Gajah Mada universiteto Jogjakartoje, kaip paskelbė „webometrics.info“ 2016 m. sausio mėn.

Universiteto ir visos institucijos vadovybė stengiasi pasiruošti ir absolventams patekti į naująją Pietryčių Azijos valstybių (ASEAN) erą, kuri buvo paskelbta Kvala Lumpūre 2015 m. Rugsėjo mėn. Visos ASEAN šalys bus nuo 2016 m. susivienijo kaip „ASEAN Economics Community“. Visų ASEAN universitetų bendradarbiavimas ir bendradarbiavimas bus privalomas ir visos programos bus standartizuotos, kad atitiktų naujos ASEAN bendruomenės poreikius ir būtų suderinama su kitomis bendruomenėmis pasaulyje.

107675_107661_uskk.jpg

Ačehas yra ypatingas Indonezijos regionas. Teritorija yra šiaurinėje Sumatros dalyje. Jos kapitalas yra Banda Ačehas. Jis yra netoli Indijos Andamano ir Nikobaro salų ir nuo jų atskiria Andamano jūra. Šiame regione yra 11 vietinių etninių grupių, kurių didžiausias yra Ačės gyventojai ir sudaro apie 80% regiono gyventojų. Manoma, kad Ačehas buvo vieta, kur prasidėjo islamo plitimas Indonezijoje ir buvo pagrindinis islamo plitimo Pietryčių Azijoje veiksnys. Islamas pasiekė Ačehą (Fansuro ir Lamuri karalystes) apie 900 AD. XVII a. Pradžioje Ačeho sultanatas buvo turtingiausia, galingiausia ir kultivuota valstybė Malako sąsiaurio regione. Ačėjaus kilmė yra Pietų Azijos malajiečių, arabų, indų, kinų ir nedaugelis europiečių, pavyzdžiui, Lamno ir Serewey, kurių kilmė gali būti Ispanijoje ir Portugalijoje. Ačehas turi politinę nepriklausomybę ir pasipriešinimą kontrolei, kurią vykdė pašaliniai asmenys, įskaitant buvusius olandų kolonistus ir kitas galias.

Syiah Kuala University siūlo pirmaujančias bakalauro, magistrantūros ir profesines programas ekonomikos, veterinarijos, mokytojų rengimo ir švietimo, inžinerijos, teisės, žemės ūkio, medicinos, matematikos ir gamtos mokslų, socialinių ir politinių mokslų, slaugos, odontologijos, žuvininkystės ir jūrų srityse. Mokslo, antrosios pakopos studijų programa. Visi padaliniai turi paprogramių, kurios nuolat yra tarp 30 svarbiausių Indonezijos akredituotų nacionalinių universitetų.

Universitete gyvena keli tarptautiniu mastu bendradarbiaujantys moksliniai centrai: cunamio ir nelaimių mažinimo tyrimų centras, Taikos ir konfliktų centras, Rezoliucijos studijos ir Tarptautinis Ačeho ir Indijos vandenyno studijų centras.

Universitetas taip pat turi kitus centrus, teikiančius tiesiogines paslaugas savo studentams ir bendruomenei, jie yra Bendrijos paslaugų centras, Universiteto laboratorijų mokykla, Anglų kalbos centras ir Mokymo praktikos centras

Šis universitetas yra BKS-PTN, Vakarų Indonezijos universitetų Sumateros asociacijos ir Kalimantano, IMT-GT Uninet narys ir Azijos ir Ramiojo vandenyno švietimo universitetų (CAPEU) narys, narys.

110077_IMG_9955.JPG

Syiah Kuala University misijos

  1. Įgyvendinti aukštojo mokslo įstaigų, kurios remia vietos, nacionalinį ir tarptautinį vystymąsi, „Tri Dharma - trys denotacijos“, naudojant turimus vietinius, nacionalinius ir tarptautinius išteklius.
  2. Padidinti akademinę kokybę, siekiant sukurti aukštos kvalifikacijos absolventus.
  3. Taikyti skaidrius, dalyvaujamuosius, efektyvius ir produktyvius principus švietimo srityje taikyti integruotą kokybės vadybą.
  4. Nuolat stiprinti ir išplėsti institucinio bendradarbiavimo tinklą kuriant ir išsaugant mokslų, technologijų, humanitarinių mokslų, sporto šakų išvadas.
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Indoneziečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Syiah Kuala University

Anglų kalbos mokymo programa (PBSI) yra viena iš mėgstamiausių studijų programų Syiah Kuala University , ypač Mokytojų rengimo ir švietimo fakultete, kuriai daug paklausa ... [+]

Anglų kalbos studijų programa pirmą kartą buvo inicijuota 1964 m. Tuo metu anglų kalbos studijų programa buvo viena iš didžiųjų užsienio kalbų ir menų fakulteto FKIP, kuri buvo susijusi su „FKIP Bandung“. Tada, 1967 m., Remiantis Aukštojo mokslo generalinio direktorato dekreto Nr. 161/1967 nuostatomis, ši FKIP integruojasi su Syiah Kuala University . PS anglų kalba yra seniausia studijų programa Syiah Kuala University Pedagogų rengimo ir švietimo Syiah Kuala University .

Plėtojant anglų kalbos studijų programos studentus išaugo iš metų. Nuo pat įkūrimo ji sukūrė tūkstančius dėstytojų (mokytojų), išsibarsčiusių Ačeho provincijoje ir net už regiono ribų, iki Rytų Indonezijos. Taip pat didėja dėstytojų skaičius, o 90% visų dėstytojų yra patys anglų kalbos „Prodi S1“ absolventai. Apibendrinant galima parodyti, kad dabar anglų kalbos studijų programoje yra 13 (trylika) kvalifikuotų doktorantūros darbuotojų, 16 magistrantų; ir trys iš 16 žmonių baigė S3 programą, kiekvienas iš Naujosios Zelandijos, 1 asmuo Macquarie universitete, Australijoje, 1 asmuo Liverpulio universitete.... [-]

Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2019
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Syiah Kuala University

Syiah Kuala University matematikos katedra įkurta 1989 metais. Joje yra 5 programos, ty dinamiškas taikymas ir optimizavimas, algebra, analizė ir geometrija, operacijų ty ... [+]

Syiah Kuala University matematikos katedra įkurta 1989 metais. Joje yra 5 programos, ty dinamiškas taikymas ir optimizavimas, algebra, analizė ir geometrija, operacijų tyrimai, mokymosi žiniasklaida ir etno matematika. Matematikos katedra turi daug absolventų, dirbančių įvairiose srityse ir profesijose.

Mokymo ir mokymosi procesą palaiko 19 oficialių dėstytojų ir daugybė dėstytojų padėjėjų tiek iš matematikos katedros absolventų, tiek iš įvairių kitų atitinkamų agentūrų. Tikimasi, kad su dėstytojų įvairove ir patirtimi, kurią jie turi, gali motyvuoti mokinius pasiekti ateitį ir plėtoti jų potencialą.

Matematikos katedroje esančios išorinės patalpos ir veikla taip pat yra vienas iš svarbiausių veiksnių studentams. Jie ne tik turi būti aktyvūs mokytis, bet ir įvairiose veiklose tiek universitetuose, tiek tose, kurios yra tiesiogiai susijusios su bendruomene.... [-]

Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2019
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Syiah Kuala University

Syiah Kuala University Inžinerijos fakultetas įkurtas 1963 m. Rugsėjo 1 d. Švietimo ir mokslo ministro dekretu. Inžinerijos fakulteto absolventai savo verslą platino tiek ... [+]

Chemijos inžinerijos studijų programa - Programos studija Teknik Kimia (PSTK) Syiah Kuala University (Unsyiah) buvo įkurta 1977 m., Atsakant į pramoninių sodybų Aceh provincijoje augimą. Tai tapo studentų kandidatų pasirinkimu tiek iš Ačeho, tiek iš jo. Unsyiah PSTK absolventai dirbo įvairiose geros darbo srityse Indonezijoje ir užsienyje. Apskritai „Unsyiah PSTK“ absolventų laukiama darbo sritis - procesų inžinerija, moksliniai tyrimai ir plėtra bei konsultavimo paslaugos. Be trijų aukščiau paminėtų profesinių grupių, daugelis iš jų yra absolventai iš Unsyiah PSTK, šiuo metu dirbantys savarankiškai arba darbe, nesusiję su mokslo sritimi, todėl reikia entuziazmo verslumo ir gerų valdymo įgūdžių. Tai atitinka labai sparčius aplinkosaugos pokyčius per pastarąjį dešimtmetį.... [-]

Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2019
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Syiah Kuala University

Tarptautinė apskaitos programa yra Syiah Kuala University Ekonomikos ir verslo fakulteto apskaitos skyriaus Banda Ačeho, Indonezijos dalis. Tai anglų kalbos mokytoja Syia ... [+]

Tarptautinė apskaitos programa yra Syiah Kuala University Ekonomikos ir verslo fakulteto apskaitos skyriaus Banda Ačeho, Indonezijos dalis. Tai anglų kalbos mokytoja Syiah Kuala University . Jis buvo įkurtas 2011 m., Siekiant patenkinti apskaitininkų, galinčių dirbti tarptautinėje verslo aplinkoje, poreikį. Programa yra skirta suteikti žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai atlikti apskaitos karjerą šiandienos globalizacijos ir skaitmeninimo eroje. Ji integruoja apskaitos, verslo, valdymo, islamo vertybių ir verslumo disciplinas, suteikiančias studentams reikiamų įgūdžių savo būsimoje karjeroje. Visi IAP kursai anglų kalba mokomi dėstytojų, baigusių studijas Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Vokietijoje, Malaizijoje ir Indonezijoje. Be apskaitos kursų, IAP studentai taip pat turi galimybę dalyvauti studentų mainų programoje, kurioje jie gali mokytis už semestrą užsienyje. 2018 m. Yra 6 studentai, kurie vykdo mobilumo / studentų mainų programą, pagrįstą kreditų perkėlimo sutartimi už vieną semestrą Azijos universitete, Taivane. IAP taip pat turi du studentus iš Universiti Utara Malaysia, kurie dalyvauja mobilumo / studentų mainuose ir studijuoja vieną semestrą 2018 m.... [-]

Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2019
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Syiah Kuala University

Tarptautinės ekonominės plėtros bakalauro vizija - tapti aukštos kokybės ir pageidautina studijų programa ekonomikos švietimo srityje, o absolventai priimami į darbo rink ... [+]

Vizija

Tapkite aukštos kokybės ir pageidautina studijų programa ekonomikos švietimo srityje, o absolventai priimami į darbo rinką ir visuomenę Indonezijoje ir tarptautiniu mastu.

MisijaPateikite skaidrią informaciją apie katedros procesą ir akademinius rezultatus;Padidinti geriausių paslaugų gebėjimus ir kokybę dėstytojams ir studentams;Skatinti studentų ir dėstytojų akademinę administraciją;Aukštos kokybės infrastruktūros ir įrenginių, skirtų veiksmingam mokymosi procesui remti, teikimas;Parengti absolventus, kurie gerai ir konkurencingai dirba darbo ir visuomenės pasaulyje;Sureguliuokite mokymo programą pagal darbo rinkos dinamiką.Kas yra plėtros ekonomika?... [-]
Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2019
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Syiah Kuala University

Syiah Kuala University Teisės fakulteto tikslas yra parengti mokinius tapti teisės absolventais, kurie gamina absolventus, kurie yra atsargūs, kvalifikuoti, novatoriški, ... [+]

Tarptautinė klasių programa yra Syiah Kuala University (SKU) teisės fakulteto įsipareigojimas gaminti kompetentingus teisininkus, kurie yra gerai pasirengę dalyvauti globalizuotame, liberalizuotame ir tarpusavyje susijusiame pasaulyje. ICP mokymo programa buvo specialiai pritaikyta ne tik visapusiškam teisinių teorijų supratimui, bet ir su įgūdžiais susijusiai kompetencijai, reikalingai tiek teisininkams, tiek mokslininkams.

Teisės fakulteto SKU yra Ačeho provincijoje, Indonezijoje, įsteigtoje 2005 m., Iš pradžių buvo remiamas Nuffic (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo institutas aukštojo mokslo srityje) dėl naujos vilties sukurti geresnį teisinį išsilavinimą. pasaulinius iššūkius, 2004 m. paskelbti taikos susitarimą (Helsinkio 2005 m. memorandumą) ir masinį žemės drebėjimą kartu su cunamiu.... [-]

Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2019
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Syiah Kuala University

Tarptautinė vadybos programa (IMP) Aprašymas Tarptautinė vadybos programa (IMP) yra Syiah Kuala University Ekonomikos ir verslo fakulteto vadybos skyriaus plėtra. Jis buv ... [+]

Tarptautinė vadybos programa (IMP) Aprašymas Tarptautinė vadybos programa (IMP) yra Syiah Kuala University Ekonomikos ir verslo fakulteto vadybos skyriaus plėtra. Jis buvo įkurtas 2017 m. Programa skirta suteikti žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam verslininkui ir pasaulinės korporacijos lyderiui globalizacijos eroje. Ji integruoja visas keturių studijų sričių disciplinas, būtent rinkodaros, veiklos ir gamybos, finansų, taip pat žmogiškųjų išteklių, kurie suteikia studentams reikiamus įgūdžius, reikalingus jų karjerai.

Visi IMP kursai yra visiškai mokomi anglų kalba dėstytojams, baigusiems studijas Australijoje, Jungtinėse Valstijose, Vokietijoje, Malaizijoje ir Indonezijoje.... [-]

Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2019
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Profil Unsyiah

Location address
Banda Aceh, Aceh, ID
Social Media