Triatma Mulya Stenden

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Stenden universiteto

Akredituotos Olandų BBA laipsnis (Olandų švietimas yra reitinguojami tarp geriausių pasaulyje)

Mokama stažuotės (Global, pvz; JAV, JAE, kruiziniai laivai) paprastai todėl nedelsiant darbo

8 Stenden miesteliai 5 šalyse, studijuoti vienerius metus Olandijoje

Tarptautinė studentų ir darbuotojų, asmens instruktavimas ir karjeros plėtra

Misija

Išlaisvinti į mokinių, darbuotojų ir aplinkinių bendruomenių potencialą

Vizija

Tarnauti padaryti geresnį pasaulį

Stenden

Mūsų tikslas yra sukurti jauniems specialistams tampa autentiški lyderiai ir problemų sprendimo, paruošti dalyvauti daugiakultūrėje aplinkoje ir greitai kintančių rinkos vietose. Asmeniniai nurodymai ir didelis dėmesys praktiniam mokymuisi vaidina svarbų vaidmenį siūlomų Stenden studijų programas. Be to, jums bus suteikta daug galimybių plėtoti save kaip asmenį, kad galėtų gauti maksimalią naudą iš savęs ir plėsti savo akiratį.

Stenden universitetas Balis buvo įkurta 2009 metais ir yra viena iš Stenden taikomųjų mokslų universiteto, Nyderlandų viešosios įstaigos su daugiau nei 100 metų patirtį švietimo, kuri išsivystė į pasaulinę universitete su daugiau nei 11.000 studentų su daugiau nei 100 skirtingų tautybių visoje jos miesteliai, esantys Bali, Olandija, Pietų Afrika, Kataras ir Tailande. Mūsų pasaulinis tinklas suteikia jums daug galimybių studijuoti tikras programos užsienyje plėsti savo akiratį. Tuo Stenden universiteto Balis visi dalykai yra dėstomi anglų kalba lektoriai iš įvairių pasaulio dalių. Mūsų studentai atstovauja tautybių mišinys, sukurti tikrai daugiakultūrėje mokymosi aplinką.

12 Priežastys, dėl kurių priėmimo Stenden universitetas Bali "Jūsų pasirinkimas" Tarptautinio aukštojo mokslo!

Studijų vienerius metus Olandijoje Studijų Balis - Indonezijos Nr. 1 turistų Įperkamos mokestis už mokslą Saugus ir įperkamas kokybiškas apgyvendinimas arti miesteliu Olandų mokymo (mokoma visiškai anglų kalba) Aukštos kokybės praktinis mokymosi aplinka (pvz; Alila Viešbučiai ir kurortai) Akredituotas Olandų BBA laipsnis (Olandų ugdymas pateko tarp geriausių pasaulyje) Asmeniniai instruktavimas ir karjeros plėtra Mokama stažuotės (Pasaulyje pvz, JAV, JAE, kruiziniuose laivuose), paprastai, dėl kurių nedelsiant darbo 8 Stenden Campus svetainių 5 skirtingų šalių Tarptautiniai studentai ir darbuotojai Novatoriškas problema paremtas mokymasis koncepcija

Su bendrabučiu ir Įranga

Iš Stenden universiteto Balis miesteliu yra įsikūręs pietinėje regiono saloje, pagrindinės turizmo srityje, kur galima rasti viešbučių, restoranų ir parduotuvių dauguma. Campus yra įsikūręs ramioje vietoje Dalung, į kaimynystėje, kur yra daug mokslo institucijos. Į Seminyak ir Canggu paplūdimys yra tik nuo 20 iki 30 minučių kelio automobiliu nuo miesteliu. Tuo miesteliu Jus pasitiks malonus, profesionalus studijų aplinka su draugiška, šeimos atmosferą. Buvo įsikūrę Balis ne tik suteikia jums galimybę studijuoti vieną iš populiariausių turistinių vietų visame pasaulyje, tačiau ji taip pat siūlo įkvepiančią aplinką, su savo apsvaiginimo pobūdį ir unikaliu indų religiją. Ant tai, Balis yra laikomas viena iš labiausiai sveikinimo vietų, kad jūs patirsite ir yra gana saugi ir prieinama vieta gyventi.

Stenden universitetas Balis turi visas state-of-the-art įrenginius jums reikia profesinio mokymosi:

Auditorija; klasės kambariai Susitikimų kambarys (PBL kambariai) Kompiuterių laboratorija Biblioteka (ir skaitmeninė biblioteka) Vyno degustacija Lab Už poilsio zona; Valgykla meditacija kambarys

Visuose kambariuose yra oro kondicionieriai ir yra bevielis internetas visoje miesteliu. Mūsų studentai ir darbuotojai atstovauja tautybių mišinys, sukurti tikrai daugiakultūrėje mokymosi aplinką.

Studentų gyvenimas

Nors studijuoja Stenden, kodėl gi ne plėsti savo patirtį ir plėtoti savo įgūdžius prie mūsų užklasinę veiklą? Tapkite Studentų atstovybė tarybos narys ir plėtoti savo organizacinius ir vadovavimo įgūdžius ir organizuoti visus veiklos rūšių jūsų kolegos studentai (šalys, Futsal, ekskursijos ir kt.) Arba, jei išgalvotas dalyvauja rinkodaros ir komunikacijos, kodėl gi ne prisijungti prie Stenden skatinimo komanda, kuri padėtų Rinkodaros departamento skatinant Stenden per šventes ir renginius. Įsijunk į mūsų tarptautinės studentų ir personalo bendruomenės, kuri turi daugiau nei 15 skirtingų tautybių!

Tyrimo pradžioje savaitė

Mūsų naujiems studentams organizuojame tyrimą Pradėti savaitę. Tai įvadas savaitę sužinoti savo kolegoms studentams, miesteliu ir mokymo metodus; sujungiant visus įdomus komandos formavimo veikla, fieldtrips ir seminaruose rūšiuoti. Įvadas savaitė prasideda vieną savaitę iki programos pradžios, todėl įsitikinkite, kad jūs atvykstate Balis laiku, kad nebūtų praleisti šią puikią galimybę! Nėra papildomos išlaidos.

Vietos

Denpasar

Address
Triatma Mulya Stenden Jl. KubuGunung, BanjarTegal Jaya, Dalung, Kuta Utara Badung, Bali
80361 Denpasar, Balis, Indonezija