Indonesia International Instutite for Life Sciences (i3L)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Indonezija Tarptautinis institutas Gyvosios gamtos mokslų (i3L) yra tarptautinė aukštoji mokykla orientuota į gyvosios gamtos mokslų ir šešių studijų programas, nes jų pagrindinių ramsčių būtent Biomedicinos studijos, bioinformatika, Bioentrepreneurship, biotechnologijos, Maisto technologijos, Ir Maisto technologijų studijos. i3L Taip pat yra palydovinė tyrimus ir iš anksto laboratorinius įrenginius, kuriuose studentas gali atlikti savo laboratorijų veikla užduotį arba įtraukti į mokslinių tyrimų veiklą. Palaikomos triviečiai spiraline koncepcija, kuri dalyvauja akademinės, mokslinių tyrimų ir pramonės bendradarbiavimas sukuria unikalumą tašką i3L kaip pirmaujanti tarptautinė gyvybės mokslų institucijos Indonezijoje. i3L yra Džakarta, Sostinė Indonezija, Okupuota su viršaus nacionaliniu ir tarptautiniu dėstytojams ir kitiems darbuotojams, i3L gali palaikyti tarptautinius studentus vykdyti savo bakalauro programą, stažuotės ar vasaros stažuotės programą ir gali prisidėti prie mokymo veiklą ir tvarumo programą.

i3L turi daug dėmesio skiriama vykdymo aspektus naujų žinių, verslo formavimo įgūdžių ir tai kompetencija, mokinių dalyvavimas realaus gyvenimo tarptautinių mokslinių tyrimų projektų, patekimo į prekybos, mokslinių tyrimų ir inovacijų, studentų poveikio ir ekskursija į pramonės, kalba ir kultūra mokymo ir gyvenimo kokybės patirtys among others.

10 priežasčių, kodėl jūs turėtumėte prisijungti prie i3L

Aukščiausios kokybės mokymosi aplinkos - pagal užsakymą suprojektuoti auditorijose, laboratorijose, mokslinių tyrimų centrai, visi įrengti pasaulinio lygio state-of-the-art įrenginių, kurie yra unikali regione. Tyrimai Lyderystė - i3L fakultetas turi daugiau leidinių ir citatas nei bet kuris kitas tyrimų centro bet Indonezija natūra. Geriausi Akademiniai partnerystė - i3L studentai gali kreiptis dėl studijų užsienyje programas-ir dalyvauti mokslinių tyrimų srityje su savo bendraamžiais ne pirmaujančių gyvosios gamtos mokslų universitetų tarptautiniu mastu. Verslininkystės ir inovacijų Koncentruoti - naujovė dėmesys built-in visiems tam tikro i3L švietimo dalis, ir studentai skatinami iššūkis tradicinės išminties ir įsitraukti į naujų idėjų formulavimas. i3L mokslo parkas - i3L mokslo parkas jungia gabius studentus su ekspertų patarimais ir kapitalo ištekliais, kad galėtų sėkmingai verslumą. Internacionalizacija - i3L turi didžiausią skaičių tarptautinės fakulteto akademinių partnerysčių ir mokslinių tyrimų srityje Indonezijoje. Pramonės integracija - Visuose i3L studentai užsiimti realių pramoninių projektų, kaip dalį savo išsilavinimą. Globalus Karjeros perspektyvas - Studentai turi unikalią galimybę tarptautinės karjeros rodymas per i3L anketa pasaulyje prijungtas karjeros centre. Asmeninės pedagoginis požiūris - Studentai i3L bendrauti su mūsų aukščiausios kokybės fakulteto asmeninį klasėse ir naudoti naujausias pedagogikos metodus, įskaitant mišraus mokymosi ir visame pasaulyje, susijusių klasėse. Holistinis mokymasis - Studentai i3L užsiimti statybos įgūdžių ribų klasėje per užklasinę veiklą, kuri apima diskusijos ir dialektiką, viešosios politikos įvesties ir įvairių svečių paskaitos tarptautinių minties lyderiai.

Apie Indoneziją ir Džakartoje Kerintis Indonezija

Indonezija yra didžiausia šalis Pietryčių Azijoje. Kaip besivystančioje šalyje, Indonezija turi daugiau nei 250 milijonų gyventojų. Kaip didžiausioje pasaulyje salyno su daugiau nei 17,508 salų ir Indonezija turi vieną iš ilgiausių kranto linijų pasaulyje su paplūdimiais ir salų kurortų.

Indonezija sudaro ne mažiau kaip 300 etninių grupių, paskirstyti per 1,8 mln km2 plotą 6000 apgyvendintų salų. Tai sukuria kultūrinę įvairovę, labiau sunkina induizmo, budizmo, islamo ir Europos kolonializmo poveikių.

Indonezija gyvena turtingą įvairių gyvenimo būdo nuo itin kaimo glaudžiai harmonijoje su gamtos elementų į itin modernus palyginti su nė didžiųjų miestų pasaulyje.

Indonezijos ekonomikos transformacija:

Indonezija susiduria įdomi ir sudėtinga transformaciją jos ekonomikos 2015 - Regioninė ekonominė integracija 2015 (ASEAN ekonominės bendrijos)

Indonezija Šiandien 2030

Pasaulio ekonomika Reitingas 16 7.

Vartojimas klasė 45 milijonų 135 milijonų

Gyventojų Miestai / BVP 53% / 74% 71% / 86%

Kvalifikuoti darbuotojai 55 milijonų 113 milijonų

Rinkos galimybes $ 0,5 trilijoną $ 1,8 trilijoną

Aktyvios Džakarta - Indonezija Nacionalinės ir verslo kapitalo Sveiki atvykę į mūsų įdomų mega-miestą! Nors išsaugoti daug kultūrinius interesus unikalus mūsų mieste ir Indonezija, Jakarta yra klesti kosmopolitinis miestas, kuris siūlo daugiau kultūros, pramogų, prekybos, ir ekskursijos nei kitose vietose Indonezijoje. Plinta virš daugiau nei 650 sq.km (410 kvadratinių mylių) srityje.

Ekonomika labai priklauso nuo finansinių paslaugų, prekybos, ir gamybos. 2009, 13% gyventojų turėjo pajamų vienam gyventojui viršija JAV $ 10,000 (RP 108000000). Oficialiai Džakarta nėra miestas, o provincija ypatingą statusą, kaip Indonezijos sostinėje. Jis vartojamas panašiai kaip bet kuri kita Indonezijos provincijoje.

Vietos

Bandungas

Indonesia International Institute for Life-Sciences (i3L)

Address
Indonesia International Institute for Life Sciences
Jl. Pulomas Barat Kav 88

13210 Bandungas, Vakarų Java, Indonezija
Interneto svetainė
Telefonas
+62 21 29567888

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis