Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įsteigtas 1 2000 m kaip 1 Techninė Visuomenės universiteto Malaizijoje.

Campus

Įsikūręs į UNESCO pasaulio paveldo miestas Malakos, nustatykite per 766 akrų sodrus žaliuojantis peizažas giriasi state-of-art įrenginių visų septynių fakultetų.

ACADEMICS

kaip Koncentruoti universitetas, UTEM pasigirti stipriąsias technikos srityse - būtent inžinerijos, IT, ir vadybos technologijos. UTEM buvo suklijuoti iš būdama aukštos kokybės inžinerijos absolventų šaltinis su tenkinant aukštųjų technologijų pramonės reikalavimus pajėgumus reputaciją. UTEM taip pat turi mokslinių tyrimų kompetencijos srityse, kad ji, kaip nustatyta, yra raktas į didinant Universiteto unikalų pasiūlymas ir taip pat prisideda prie tautos, pavyzdžiui, žaliosios technologijos, sistemų inžinerijos, žmogaus-technologijų sąveika bei naujos technologijos. UTEM Inžinerinės programos taip pat akredituota Vašingtono Accord. Be bakalauro programų UTEM taip pat siūlo magistro, daktaro ir inžinerijos daktaro programą.

UTEM pripažįsta ne tik vietos, bet ir užsienio studentų ir tai yra studentų iš Indonezijos, Saudo Arabija, Čadas, Sirija, Pakistanas, Kamerūnas, Bangladešas, Tanzanija, Indijos, Somalio, Singapūras, Kataras, Palestinoje, Libijoje, Irake, Irane, Gana, Prancūzija, Jemenas, Nigerija ir Jordanija.

Mechanika

  • Fakultetas Elektros inžinerijos - fakulteto Elektronikos ir informatikos inžinerija - Mechanikos fakultetas - Wydział Gamybos inžinerija - fakulteto Informacijos ir komunikacijos technologijos - Technologijos fakultetas Vadybos ir Technopreneurship.
  • Fakulteto Inžinerinės Technologijos

Universitetų ir pramonės bendradarbiavimo pastangas

Tiksliau, suteiktas vyriausybę bendradarbiauti ir glaudžiai bendradarbiauti su pramonės sektoriaus.

Būti viena iš pasaulio pirmaujančių novatoriškus techninius mokyklas, rengiančių absolventus, kurie atitinka dabartinius poreikius pramonės ir sugeba būsimus poreikius, taip pat. Siekiant užtikrinti, kad UTEM yra pajėgi gaminti inžinieriai ir technologai, kurie techniškai kompetentingi, UTEM investavo taip:

Išplėstinė gamyba centras (AMC)

Įsteigtas skatinti aukštųjų technologijų ir tikslumo gamybos įrenginius už tikslui Sutartis MTTP, sutartis gamyba ir in-house pramoniniai-mokymo darbo vietoje.

Vadovas apskritojo stalo

Rinkimas viršininkams pramonės ir vietos ir regionų lygiu patarti UTEM įskaitant dalijimąsi patirtimi ir teikiant Žinučių pagerinti UTEM anketa akademinių programų, infrastruktūros ir baigusiųjų įsidarbinimo, taip pat kuriant verslumo lyderių.

Pramonės Aplinkos apgyvendinimu

Dabartiniai pokyčiai UTEM yra orientuota į mokymo centruose, kurie bus prisitaikyti prie pramonės poreikių, taip pat teikti pramonės aplinką, ekspoziciją studentams įsteigimo.

Kompetencijos orientuota MOKSLINIŲ TYRIMŲ IR INOVACIJŲ

UTEM nustatė kritinė orientuota sritys kad yra svarbiausia unikalių universiteto privalumus. UTEM pasirinko Išplėstinė Gamybos technologijos (AMT) kaip savo nišą srityje, kuri reikalauja sinergetinį įsipareigojimą visų fakultetų UTEM ir sklandžia keturių traukos vietovių taip: - ekologiškos technologijos - Sistemų inžinerija - Žmogus - technologijų sąveika - naujos technologijos

UTEM anketa traukos vietovės yra tarpdisciplininio pobūdžio, į kurią įeina ir remiasi esamų fakultetų, mokslinių tyrimų centrų, institutų ir laboratorijų per universiteto privalumus.

Vietos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis