La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Įvadas

Oficialus aprašymas

132947_ScreenShot2020-03-17at9.16.52PM.png

„La Salle Campus Barcelona“ - URL yra tarptautinis universitetų centras, turintis daugiau nei šimtą metų istoriją, skirtas neatsiejamam žmonių formavimui. Mes esame Ramono Llullo universiteto, pirmojo privataus ne pelno universiteto Katalonijoje, nariai.

Susidedanti iš penkių žinių sričių, IRT inžinerijos ir technologijos, kompiuterių, architektūros ir statybos, vadybos ir meno, dizaino ir technologijos, dirbame su vertingų specialistų rengimo misija, gebančia teigiamai prisidėti kuriant teisingesnį ir tvarus.

Mūsų miestelis yra neatsiejama erdvė, apibrėžta mokymo ir tyrimų branduoliu, kuriame taip pat yra verslo inkubacinis parkas „La Salle Technova Barcelona“, palengvinantis ryšius tarp akademinio ir verslo pasaulio, ir serija. įstaigų, skatinančių universitetinį gyvenimą, tokių kaip rezidencijos salė, sporto salės, laboratorijos ir erdvės įvairiems užsiėmimams, kuriuos skatina patys studentai, plėtoti.

Šioje aplinkoje suburiame visą švietimo bendruomenę. Esame tarptautinis universiteto miestelis, garantija ir nuoroda, pripažinti mokantiems žmones, kurie prisideda. Mes didžiuojamės savo tarptautiniu absolventų tinklu, kuris visada yra pripažintas už profesinį meistriškumą ir už stiprų socialinį pašaukimą.

Linkiu, kad jūsų naršymas šioje svetainėje leistų atrasti viską, ko ieškote. Mūsų miestelio durys visada atviros.

Sveiki atvykę į „La Salle Campus Barcelona“ - URL.

Josepas M. Santosas

Generalinis direktorius

Susipažink su mumis

„La Salle“ yra įstaiga, turinti daugiau nei 300 metų istoriją ir plačią tarptautinę veiklą. Mes buvome pradininkai siūlydami tyrimus, kurie visada pritaikomi rinkos ir visuomenės poreikiams. Esame įsipareigoję siekti kokybiškų mokymų ir puoselėti ateities jaunimą, nes žmonės yra aukščiau visko.

132945_masters_i_postgraus_600_per_600.jpg

Misija ir vertybės

Esame tarptautinis, tarpkultūrinis ir religijų, garantijų ir orientacinis universiteto miestelis, pripažintas mokantiems žmones, kurie prisideda. Mes suteikiame savo studentams gilius tyrimų pajėgumus ir reikiamus pagrindus, kad būtų galima susidoroti su skirtingomis ir naujausiomis technologijomis.

Profesionalai įmonėms ir visuomenei

Svarbiausia yra žmonės. Mes deriname etiką, vertybes ir techninius mokymus, kad galėtume spręsti ateities iššūkius.

„La Salle Campus“ Barselonos misija yra pasiūlyti aukštos kokybės ir aukšto lygio mokymus pasauliniu mastu. Mūsų tikslas yra suteikti studentams žinių, įgūdžių ir patirties, būtinų norint labai efektyviai plėtoti jų profesinę karjerą.

„La Salle Campus“ Barselonoje mokome profesionalų, pasižyminčių dideliu etiniu įsipareigojimu ir vertybėmis, būtinomis būti novatoriškais, žinančiais, kaip prisitaikyti prie pokyčių ir nuolatos tobulėti vedant visuomenės transformacijas. Visa mūsų mokymo, tyrimų ir žinių perdavimo veikla yra susijusi su patikimo ir visapusiško gyvenimo projekto sukūrimu.

Pagrindiniai mūsų universiteto centro tikslai yra šie:

  • Perduokite žinias studentams, įstojusiems į mūsų švietimo programas.
  • Perduokite žmogiškąjį kapitalą visuomenei, įtraukdami mūsų absolventus į organizacijas.
  • Perduokite naujausius technologijos pasiekimus, kad sukurtumėte vertę ten, kur jie yra naudingi ir reikalingi.
  • Technologijų ir verslo inovacijų parke įkurtos perleidimo įmonės prisidėti prie verslo struktūros plėtojimo.

„La Salle“ skaičiais

Priimta daugiau nei 4000 studentų. 25% tarptautinės kilmės studentų. 75 100 m2 infrastruktūros, skirtos mokymo, paslaugų ir lauko zonoms.

  • 77 šalys
  • +1000 mokyklų
  • 60 universiteto centrų
  • +85 000 mokytojų
  • +1 000 000 studentų

Vietos

Barselona

La Salle Campus Barcelona

Address
Llucanes,41
08022 Barselona, Katalonija, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 93 29 02 416

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis