C3S Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Castelldefels Socialinių mokslų mokykla“ (C3S) yra privataus verslo mokykla, įkurta 2014 m. Ir įregistruota Ispanijos švietimo ministerijoje. Centras yra akredituotas teikti akademinius kursus, įskaitant diplomus ir kalbų programas, parengtas bendradarbiaujant su aukščiausiais universitetais.

Jei ieškote geriausios verslo mokyklos Ispanijoje, Barselonoje, yra ta C3S . Mes siūlome įvairias MBA programas Ispanijoje. Galite įstoti į vieną iš mūsų MBA programų pagal savo reikalavimus.

„C3S“ yra tarptautinė verslo mokykla Barselonoje, ir mes siūlome įvairias programas, išskyrus MBA, tokias kaip diplomai, įmonių programos ir kalbų kursai. Įgiję „Barcelona Barcelona“ MBA iš mūsų mokyklos, galite patobulinti savo gyvenimo aprašymą ir pagerinti jūsų perspektyvas. Būsite laimingi, kad atlikote magistro studijas mūsų kolegijoje, nes norėsite įgyti naujų įgūdžių, be to, kad įgysite jums patinkantį laipsnį.

Mes siekiame pasiūlyti akademinį meistriškumą savo studentams, besikreipiantiems iš viso pasaulio, siekti naujoviškų universitetinių laipsnių mūsų miestelyje Barselonos centre. Mes teikiame daugybę privalumų ir galimybių augimui ir plėtrai dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje, kurioje studentai gali švęsti kultūrų įvairovę ir novatoriškus mokymo stilius.125788_C3S02.jpg

„C3S“ yra „Įdarbinimo įgūdžių ugdymo“ mokymo centras ir tinkama vieta diplomui išmokti ar kalbai išmokti, nes turime pasaulinio lygio fakultetus. Studentai gali naudotis C3S el. Ištekliais, kurie jiems padės patobulinti žinias ir įgūdžius.

Uždirbkite, kol mokysitės. Kai tapsite pasirengę darbui, studijuosite mūsų universitete. Mes taip pat padedame savo studentams apmokamų stažuočių metu. Su mumis dirba 50 įdarbinimo partnerių, kad tai būtų įmanoma. JK laipsnis. Nemokamas įvertinimas!

Dalyvaudami pramoniniuose vizituose ir mokymosi kelionėse, studentai supras protingai suprasti sąvokas, kurių mokysis klasėje ir iš knygų.125789_C3S01.jpg

Kodėl C3S

1. Akademikai

Pagrindiniai C3S mokymo ir mokymosi metodai yra paskaitos klasėse, seminarai ir vadovėliai, praktinis mokymasis, išvykos, projektai ir mokymasis atliekant mokslinius tyrimus.
Mūsų fakulteto nariai yra ne tik novatoriški mąstytojai ir patyrę pedagogai, bet ir pokyčių formuotojai savo kompetencijos srityje. Mūsų veiklai vadovauja labai kompetentingi ir atsidavę akademiniai bei administraciniai darbuotojai.

2. Parama studentams

„C3S“ teikia studentams ir būsimiems studentams gaires, išteklius ir paramą sprendžiant įvairius apgyvendinimo, imigracijos ir akademinius klausimus.
Mūsų pagalbos studentams tarnybos yra iniciatyvi komanda, kuri pateiks jums informaciją apie visus jūsų karjeros žingsnius.

3. Visuotinė patirtis

„C3S“ yra aukščiausio lygio verslo mokykla, turinti pasaulinę perspektyvą. Mūsų studentai mokosi iš mūsų siūlomų akademinių pasiūlymų, kartu smagiai leisdami laiką kultūros pažinimo veikloje.
Šis tobulas mišinys įkvepia įžvalgios savimonės, sustiprina kritinį mąstymą ir skatina socialinį dalyvavimą. Čia, „C3S“, ruošiame savo studentus būti pagrindiniais žaidėjais pasaulio arenoje.

4. Tarptautinė akreditacija

Mes suprantame, kad svarbu ne tik turėti tarptautinę akreditaciją, bet ir kurti partnerystę su kitomis bendraminčių organizacijomis iš viso pasaulio.
Šie santykiai leidžia mums suteikti daugiau įvairių pasiūlymų ir suprasti, ką „tikrasis pasaulis“ reiškia visuose pasaulio kraštuose.

Mūsų misija yra padaryti C3S Business School įtraukiančia, įvairialype, novatoriška ir konkurencinga verslo mokykla.

Ateikite kartu su mumis C3S Business School !

Vietos

Barselona

Address
Carrer de Balmes, 7 First Floor
08007 Barselona, Katalonija, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: