CESDA Universitat Rovira i Virgili

University of Aircraft Pilots

Įvadas

Oficialus aprašymas

CESDA yra pirmasis universitetinis komercinių aviacijos pilotų universitetas, kuris bus įsteigtas Ispanijoje. CESDA misija yra mokyti puikius pilotus ir padėti jiems integruotis į karjerą. CESDA yra šalia Reuso tarptautinio oro uosto, 100 km į pietus nuo Barselonos , labai dinamiškoje ir turistinėje Viduržemio jūros dalyje.

Aplankykite CESDA adresu CESDA.COM

Kodėl verta rinktis CESDA?

CESDA misija yra mokyti puikius pilotus ir padėti jiems integruotis į karjerą.

CESDA dėka mes sutelkiame visas pastangas, kad kiekvienas studentas galėtų išnaudoti visą savo potencialą ir būti apmokytas kaip puikus komercinis pilotas.

CESDA studentas yra visos organizacijos centre.

 • CESDA yra PIRMAS universiteto centras Europoje, kuriame siūlomi KOMERCINIAI AVIACIJOS PILOTO IR ORO OPERACIJOS LAIKOTARPIS.
 • EASA licencija pripažįstama visame pasaulyje ir laipsnis yra galiojantis visą gyvenimą .
 • CESDA globėjai yra Katalonijos vyriausybė, Reuso miesto taryba , COPAC ir URV .
 • CESDA yra saugus ir patikimas University Center nes Rego fondas garantuoja bet kurių metų grupėje, kuri pradeda savo studijas.
 • Finansavimas Jums tinka iš " Banc Sabadell" (progresyvus ir iki dešimties metų) ir " CaixaBank" (iki 8 metų, pratęsiant 2 metus), taip pat akademinės kompetencijos prizus ir stipendijas iš Švietimo ministerijos. . CESDA leidžia registracijos mokesčius sumokėti be palūkanų mokėjimo dalimis 2, 4 ar 9 kartus per mokslo metus.
 • Labai aukštas profesionalumo lygis:
  • CESDA studentų užimtumo lygis aviacijos sektoriuje yra 84% .
  • Šis rodiklis padidina iki 95% darbo vietų studentams, kurie yra tarp 30% geriausių akademinių įrašų.
 • CESDA turi CAREERS ASSISTANCE departamentą, kuris nuolat bendrauja ir derasi su oro linijomis ir pramonės specialistais.
 • Bilingvizuotas mokymasis anglų ir ispanų kalbomis .
 • Įskaičiuotas registracijos mokestis: nešiojamasis kompiuteris, skrydžio medžiaga ir uniforma.
 • CESDA yra universiteto centras, kuriame viskas yra įtraukta į vieną miestelį, esantį šalia Reuso tarptautinio oro uosto .
 • Šiuolaikinės priemonės ir orlaiviai. Saugus tarptautinis oro uostas, kuriame geros oro sąlygos ir mažas eismas. Radio pagalba laivybai ir dienos bei nakties skrydžiams.
 • Perleidimo studijoms vieną valandą pamoka kiekvienai klasei valandą mokytojas.
 • Skrydžio instrukcija buvo skirta oro linijoms su SOM ir 60 val. MCC per A320 simuliatorių .
 • Saugumo lygis visoje skrydžio operacijoje yra daug didesnis negu daugumoje Ispanijos skrydžio mokyklų, remiantis CESDA kompetencijos filosofijos metodu grindžiamo generacinio saugumo kultūra .
 • Visi CESDA dėstytojai yra išsilavinę ir patirtį turintys absolventai .

Kas mes esame

Pirmasis Ispanijos pirmasis universiteto pilotų centras

CESDA buvo pirmasis universitetinis komercinių aviacijos pilotų universitetas, kuris bus įsteigtas Ispanijoje. Ji buvo sukurta 2001 m., Nes tai paskatino profesinę sritį, vyriausybines įstaigas ir universitetų institucijų paramą.

Jį valdo " Rego" fondas , kuris yra ne pelno siekiantis fondas, kurio tikslas - vadovauti naujoviškų orlaivių pilotų mokymų centrui, atsižvelgiant į šiuolaikinės visuomenės poreikius.

CESDA yra kompetencijos, prestižo ir patikimumo garantija

Fondo "Rego" valdybos nariai yra:

 • Katalonijos Vyriausybė
 • Reuso miesto taryba
 • Komercinių aviacijos pilotų asociacija (COPAC)
 • Rovira ir Virgilio universitetas (URV)
 • Reial Aeroclub de Reus Costa Daurada (kaip išrinktas narys)

Visų šių institucijų jėga užtikrina aukštos kokybės mokymo projektą, lygų pagrindiniams Europos aviacijos mokymo centrams.

Universitetas

Išskirtinis oro uostas ir įranga

"CESDA" įrenginiai yra "Reus" aeronautikos universiteto miesteliuose, kurių apylinkės yra 80 000 m², šalia Reuso tarptautinio oro uosto.

Šis oro uostas yra labai saugus dėl jo labai ilgos kilimo ir tūpimo tako, jo vieta yra toli nuo kalnų ir kliūčių, visa radijo priemonė skirta instrumentinei navigacijai ir jos tarptautiniam eismui, kuri padeda mokiniams sužinoti, kaip veikia aviacijos aviacija. Plotas turi savo mikroklimatą, kuris labai tinka reguliariems ir nuolatiniams skrydžiams.

CESDA universiteto įstaigos yra Reuso aeronautikos universitete.

Be to, Reuso miestas, šalia universiteto, yra stiprus ekonominio ir socialinio vystymosi centras , turintis svarbią ir labai dinamišką universitetinę aplinką ir tikrai praturtintą kultūrinį gyvenimą. Puikus susisiekimas su Reusu ir jo apylinkėmis sausuma, jūra ir oru padėjo regioną optimaliausią vietą Viduržemio jūros koridoriaus centre .

CESDA studentai turi dvi gyvenimo galimybes : butuose ir studentų rezidencijose.

Pridėtinė vertė

Pagrindinis tikslas - išmokyti žmones pasiekti kompetencijos lygį.

CESDA sukūrėme pagarbos kultūrą visose srityse: dėl taisyklių, dėl punktualumo, vienodumo ir visų pirma visiško pagarbos kiekvieno asmens individualiam vystymuisi, kad jie galėtų išnaudoti visas savo galimybes kaip būsimas profesionalus pilotas.

Pagrindinis tikslas - išmokyti žmones pasiekti kompetencijos lygį.

Jie apima:

 • Kiekvienoje klasėje mažos grupės, kad būtų optimalus kiekvieno pagrindinio mokymo vieneto mokymasis ir personalizavimas.
 • Kabinetai su interneto prieiga ir labiausiai pažengusių technologijų laboratorijos EStudents gali prisijungti prie interneto klasėse naudodamas asmeninius kompiuterius, kuriuos jiems pateikia registracija, kad būtų remiamas jų akademinis darbas ir būtų atliekami tinkliniai praktiniai užsiėmimai navigacijos ir oro eismo valdymo simuliacijoje.
 • Mokomoji medžiaga, prieinama studentams, naudojant švietimo portalą.
 • Biblioteka su atnaujintąja knygų, specialistų ir visuotinės svarbos žurnalų ir orlaivių vadovų archyvo forma
 • Naujas laivynas, saugus ir nuo naujausios kartos.

Be to, CESDA kaip centras, priklausantis Rovira ir Virgilio universitetui , turi prieigą prie Universiteto paslaugų, tokių kaip virtualių paskolų paslauga leidiniams visame universitetų bibliotekų tinkle, taip pat tarpbankinių paskolų paslauga ir prieiga prie Universiteto sporto tarnyba .

Mokytojų kolektyvas

CESDA dėstytojai

CESDA dėstytojai susideda iš trijų skirtingų sričių: mokslinių tyrimų dėstytojų, dėstytojų ir asocijuotųjų dėstytojų.

93,75% mokytojų yra universitetų absolventai

Sertifikuotas:

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Ispanų

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Komercinės aviacijos bandomoji ir oro operacijų bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Ispanija Reus

Komercinės aviacijos bandomasis ir oro operacijų bakalauro laipsnis traukina studentą tapti profesionaliu pilotu ir padėti jam įvykdyti griežtus aviacijos darbo rinkos reikalavimus, įgydamas EASA Europos civilinės aviacijos bandomojo pažymėjimą su visomis reikalingomis kategorijomis iki "ATPL Užšaldytas "lygis. Aplankykite CESDA adresu CESDA.COM [+]

Komercinės aviacijos bandomasis ir oro operacijų bakalauro laipsnis traukina studentą tapti profesionaliu pilotu ir padėti jam įvykdyti griežtus aviacijos darbo rinkos reikalavimus, įgydamas EASA Europos civilinės aviacijos bandomojo pažymėjimą su visomis reikalingomis kategorijomis iki "ATPL Užšaldytas "lygis. Aplankykite CESDA adresu CESDA.COM

Gavę bakalauro laipsnį, mūsų absolventai gali dirbti bet kurioje oro linijoje, taip pat užtikrina prieigą prie viešojo aviacijos sektoriaus, taip pat kai kurias su oro transporto sektoriumi susijusias profesijas, kurioms reikalingas viešas egzaminas arba licencija, kuriai suteikiamas oficialus universitetinis laipsnis esminis.... [-]


Vaizdo įrašai

Live, Dream, Fly - CESDA

¿Cómo ser piloto de avión?