CESTE Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Geriausias mokinių ir specialistų mokymo modelis

CESTE, Tarptautinė verslo mokykla, siūlome kitokį mokymosi būdą.

Universitetų studentams: bakalauro ir magistro laipsniai, priklausantys geriausiam pasaulio švietimo modeliui: britams.

Profesionalams ir vadovams: svarbūs prestižiniai sertifikatai, vykdomosios programos ir koučingo paslaugos, padėsiančios jums įveikti kitą profesinės karjeros iššūkį.

CESTE modelis

„CESTE“, „Escuela Internacional de Negocios“, siūlome kitokį švietimo modelį. Universitetiniams studentams: oficialus bakalauro ir magistro laipsnis, kurį sudaro geriausias pasaulio švietimo modelis - britai. Profesionalams ir vadovams: svarbūs ir prestižiniai sertifikatai, vykdomosios programos ir koučingo paslaugos, padėsiančios jums įveikti kitą profesinės karjeros iššūkį.

Mūsų specialybės sritys

Bankininkystė ir finansai

 • Informacinės ir ryšių technologijos
 • Administravimas ir verslo valdymas
 • Logistika ir tiekimo grandinės valdymas
 • Turizmas
 • Verslumas ir inovacijos

Dabar naršo universitetas

Mūsų internetinė kampanija skirta supaprastinti mokinių mokymąsi, suteikti jiems reikalingas priemones: interaktyviąją multimedijos turinį, diskusijų grupes, papildomas medžiagas ir išteklius, gyvas virtualias klases, įrašytus seminarus ir savęs vertinimo pratybas.

„Ceste Online“ mokymosi modelis yra pagrįstas strateginiu savarankiško mokymosi, vadovaujamo mokymosi, socialinio ir bendradarbiavimo mokymosi deriniu ir kiekvieno mokinio ritmu. Mes turime ekspertų instruktorių komandą, kuri lydi studentus per visą procesą, skatindama keistis žiniomis tarp studentų bendruomenės. Mes siūlome kokybišką ir daugiafunkcinį mokymą tuo metu ir vietoje, kur studentas yra prieinamas.109452_pexels-photo-1068523.jpegrawpixel.com / Pexels

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Studentai yra mūsų darbo ir mūsų esmės priežastis.

Mokyti ir mokyti verslininkystę turinčius asmenis, kurie yra kompetentingi skaitmeninimo iššūkių atžvilgiu, yra visuomenei naudingi, turi sąžiningumą ir palaiko, kurie sugeba sukurti vertę savo įmonėse, organizacijose ir bendruomenėse.

Plėtoti mokymosi patirtį su novatoriškais metodais ir sutelkiant dėmesį į praktinį mokymą turinio, įgūdžių ir kompetencijos srityse, kurios leidžia asmeniškai ir profesionaliai tobulėti.

Mes dirbame užtikrindami ir tobulindami savo mokymo kokybę ir mokydamiesi iš geriausių, kad palengvintume mūsų studentų įsidarbinimo galimybes, nes jie yra savo mokymosi proceso centras.

Vizija

Naujoviškos metodikos ir įsipareigojimas ateičiai.

Mes norime, kad mūsų įnašas į švietimą, kuris yra novatoriškas ir nuolatinis priešingai nei realiame gyvenime, suteiktų įmonėms ir profesionalams Aragón, taip pat visas teritorijas ir šalis, kurias galime pasiekti su savo programomis, su didesne plėtra ir perspektyvomis ekonominiam ir socialiniam augimui.

Kaip universiteto centras, suprantame, kad mūsų indėlis turi pasiekti ne tik jaunimą, bet ir profesionalus, kurie, mūsų nuomone, kviečia tęsti mokymąsi ir įkvėpti savo profesines galimybes.

Vertybės ir kultūra

Mūsų vertybės ir politika orientuojasi į mūsų studentų kūno raidą, jų vaidmenį savo mokymosi procese tiek turiniu, tiek kompetencijomis, ir mūsų dėmesį į aplinką, kurioje dirbame, kaip ir mūsų misija ir vizija.

Apibendrinant, atsižvelgiant į mūsų kontaktų indėlį UWTSD (Velso universitetas, Trinity St. David), per:

 • Bendradarbiavimas ir strateginių santykių serijos sukūrimas regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Šio tipo tinklas gali paskatinti mūsų studentus, darbuotojus ir partnerius kurti naują mokymąsi ateityje.
 • Įtraukimas įtraukiant mokinius pirmiausia ir palaikant nuolatinį mokymąsi be kliūčių. Mes remiame studentus iš visų sluoksnių ir visais jų švietimo etapais. Mes priimame antras galimybes ir profesionalaus išradimo procesą.
 • Įsidarbinamumas ir kūrybiškumas, pasinaudojant mūsų studentų verslumu, moksliniais tyrimais, kūrybiniais ir verslumo įgūdžiais, siūlant švietimo programas, kurios suteikia kuo didesnę galimybę įsidarbinti ir ugdyti perduodamus įgūdžius.
 • Tvarus vystymasis sutelkiant dėmesį į sistemą, kuri siūlo reikšmingus ir svarbius švietimo būdus ir skatina socialinę atsakomybę ir mokymąsi.
 • Įsipareigojimas bendradarbiauti kuriant teritorijas, kuriose dirbame, ypatingą dėmesį skiriant Aragonui, rūpinantis vystymosi poreikiais ir stiprinant stipriąsias puses, ir įsipareigojant visiems.
 • Visuotinio pilietiškumo samprata kuriant kitas tarptautines veiklas ir galimybes mūsų studentams, darbuotojams ir partneriams.
 • Mūsų akademinių partnerių pagalba, mokslinių tyrimų plėtra ir socialinis poveikis, atsižvelgiant į jų tikslus.

Esame universiteto centras, kuris:

 • Prideda mokymosi patirties vertę per sistemą, kuri sujungia tradicinį aukštąjį mokslą su profesine ir akademine profesinio tyrimo veikla su akademine griežtumu ir orientuota į praktinį taikymą;
 • Siūlo gerai apibrėžtą bakalauro ir magistrantūros studijų programą, pasižyminčią savitomis savybėmis užimtumo, verslo, tvaraus švietimo ir pasaulinio pilietiškumo srityse;
 • Yra pasiryžęs įvertinti kiekvieno studento potencialą individualiame lygmenyje ir remti juos kiekviename jų ugdymo etape;
 • Yra naujų požiūrių į profesinį mokymą ir profesinę praktiką, kuri gerina darbuotojų ir pačios įmonės įgūdžius, pradininkas; ir
 • Yra pasiryžęs siekti visų tvaraus vystymosi aspektų.

Vietos

Saragosa

Address
Paseo Infantes de España, nº 3
50012 Saragosa, Aragonas, Ispanija