CETA Escola Universitària de Turisme - Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

Veteranas Centro_de_estudios

Graduate Management Admission Test arba Mokykla turizmo CETA yra tarptautiniu mastu pripažintų centras ir pradininkas turizmo mokymo srityje su daugiau nei 40 metų patirtį. Patirtis, sukaupta per darbo metus į mokymą ir mokslinius tyrimus turizmo srityje Jis leidžia mums teikti atsakymus ir sprendimus į turizmo verslo poreikius tampa vis dinamiškesnė, atviroje ir konkurencinėje aplinkoje.

CETA Ji siūlo ir pernesa aukšto lygio turizmo mokymaiAsmeninės, specializuota ir universalus, naudojant šiuolaikines mokymo metodus orientuota į asmeninio ir profesinio tobulėjimo mūsų studentams, skatinti įgūdžių ir bendravimo įgūdžius, santykius ir komandinį darbą ir kūrybiškumą, vaizduotę ir iniciatyvą.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su daugiau nei 500 turizmo įmonių iš viso pasaulioKurią jie pasirašė sutartis su mūsų mokyklos Siūlau darbą pácticas įvairių sričių turizmo sektoriuje su svarbiu darbo laive mūsų studentai ir absolventai.

Norėdami atkreipti dėmesį į poreikius dinamiškos ir nuolat kintančioje pramonėje, CETA skatina savo studentus ir absolventus į tęstinio mokymo su meistrų ir magistrantūros kursus ir garsus turizmo sektoriaus, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu pasiūlymą.

CETA Maitinimo neabejotinai tyrimai, kalbų mokymo ir susijęs su UNESCO mokyklų centro tinkle, Pagarba kultūros ir gamtos paveldu. Šie veiksniai daro Mokykla turizmo CETA pradininkas turizmo mokslinių tyrimų ir centro puikus projekcija nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Kodėl CETA?

mes suteikiame 15 priežasčių pasirinkti CETA kaip universiteto centre, kur imtis automobilį:

 1. Suplanuokite lanksčias, individualizuotas ir atnaujinamos studijų kuri pagerina bendravimo, komandinio darbo, kūrybiškumo ir vaizduotės studentų.
 2. Praktika yra mokoma įvairių sričių kompetencijos turi realų poveikį visuomenei.
 3. CETA yra dalis mokyklų, susijusių su UNESCO tinklo, sukurto 1953 metais, siekiant skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir taiką.
 4. CETA yra įtrauktas į mokslinių tyrimų projektų, susijusių su turizmo ir kitų sričių, pavyzdžiui, kultūros paveldo valdymo, sociologijos, aplinkos, ekonomikos, rinkodaros ir komunikacijos.
 5. Pirmenybę mažoms grupėms vadovėliai stiprinimas bei naujų technologijų naudojimą.
 6. Mes konsoliduoti kalbų mokymąsi su tarptautinių mainų programose.
 7. Daugybė mainų programas, kurios leidžia mūsų studentai , kad užbaigti dalį savo studijų užsienio šalyse.
 8. Darbas ir stažuotės aukštos įdarbinimo rodiklis ir orientuota į visų sektorių ir sub - sektorius turizmo ir laisvalaikio sektorius.
 9. Tvirtą įsipareigojimą internacionalizacijos ir daugiakultūriškumo: kartu mūsų centro mokinių įvairių tautybių ir išsilavinimo .
 10. Mūsų edukaciniai projektai apima vertybes, susijusias su gynybos ir apsaugos gamtos ir kultūros paveldo, vertybių, kurias mes apsvarstyti svarbų aspektą turizmo specialistų rengimo.
 11. Orientavimo ir konsultavimo visiškai pritaikyti.
 12. Mūsų įsipareigojimas mokymo, kad studentai gauna savo ranką iš geriausių specialistų per savaitę konferencijose.
 13. Mūsų įsipareigojimas, kad studentai yra nuolat palaiko ryšius su turizmo Dėka "CETA rezultatų".
 14. CETA yra dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose, kaip yra iš prekybos Barselonos rūmų narys.
 15. Mūsų įsipareigojimas, kad mūsų studentai asmeninę studiją profesinį tobulėjimą, siekiant pagerinti savo įgūdžius ir taip per prisideda prie turizmo subjekto Barselonoje, Lotynų Amerikos Komisijos, užsienio prekybos ir operacijų centro Komercijos Katalonijos instituto universitetų mokymo turizmo ir laisvalaikio srityse.

Čia ir CETA

KAS YRA AQU?

"L'Agencia De Qualität sistemos universitari de Catalunya, AQU Catalunya, yra pagrindinė priemonė skatinimas ir kokybės vertinimas Katalonijos universitetų sistemą. AQU Katalonija siekiama įvertinti, akreditavimo ir sertifikavimo kokybės universitetų ir kolegijų Katalonija (mokslinių tyrimų, mokymo ir paslaugų centro) srityje.

AQU Catalunya yra steigėjas ir nuolatinis Europos kokybės užtikrinimo asociacija aukštųjų mokyklų (ENQA) narys, ir buvo vienas iš trijų geriausių agentūrų Europos quaility užtikrinimo registro aukštojo mokslo (EQAR). Jis yra Tarptautinės tinklo kokybės užtikrinimo agentūrų aukštųjų mokyklų (INQAAHE) Ispanijos tinklo Universiteto kokybės agentūrų (REACU) ir Europos konsorciumo Acreditarion (EAR) nare. Tai buvo pirmasis Europos kokybės agentūra sertifikuota pagal ISO.

AQU Katalonija turi savo kilmės konsorciumo agentūros Universiteto sistemos Katalonijoje, kuri įtraukta spalio 29, 1996 Kokybė, buvo pirmasis kokybės agentūra, kuri buvo sukurta Ispanijoje. Su Llei Kaulo Universitäts de Catalunya 2003 patvirtinimo, konsorciumas tapo dabartinis agentūra.

Bendradarbiavimo sutarties tarp CETA, kad UDG ir AQU pasirašymas buvo pasirašyta 2013 m. įvyko vertinimo programa AQU į CETA 2009 metais.

Remiantis naujausiais duomenimis AQU apie skatinant CETA 2007 ir jo dabartiniai darbo santykiai, gauname tokius įdomius faktus, atspindintys CETA gera filosofija ir kokybė jų mokymo:

infografia_AQU-01

Vietos

Barselona

Address
Carrer de Sabino Arana, 42-44
08028 Barselona, Katalonija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis