Oficialus aprašymas

CEU bendruomenė - UCH

Universiteto bendruomenė, tarnaujanti visuomenei

Mūsų misija

Mes esame Katalikų universitetas, novatoriškų švietimo projektų kūrimas. Mes orientuojamės padėti žmonėms, kurie mokosi su mumis, suprasti discipliną, kurią jie mokosi ir ugdo savo profesinę veiklą sąžiningai ir atsakingai. Mūsų nuoroda yra krikščioniškojo humanizmo vertybės, kurios sudaro mūsų minties ir visuomenės gerovės veiksnį.

Mes esame įsipareigoję globalizuotos visuomenės, į kurią mes norime prisidėti:

  • Visiškai apmokyti žmonės, pasiruošę plėtoti visuomeninį gyvenimą ir prisidėti prie jų aplinkos gerinimo.
  • Atitinkami moksliniai tyrimai ir žinių perdavimas bei naujovės.
  • Verslumo iniciatyva, taikoma verslo ir socialiniams projektams.

Mūsų vizija

Mes siekiame sustiprinti save kaip pasaulinį universitetą, kuris yra novatoriškas savo dvasia ir verslumas savo veikloje, kuris perduoda tokį požiūrį į universitetų bendruomenę, kad jis perduotų juos visuomenei. Universitetas orientuotas į vertingų žmonių formavimąsi visais jausmais - intelektiniais, profesionaliais ir žmogiškaisiais - ir tai daro geriau ir geriau.

Universitetas nusprendė savaime ir per savo absolventus sukurti poveikį visuomenei, kuris prisideda prie jo tobulinimo ir tapimo tarptautine nuoroda aukštojo mokslo srityje.

Įsipareigojimas ir atsakomybė

Mes apmąstome savo veiksmų pasekmes ir gerbia mus reglamentuojančias taisykles bei įsipareigojimus.

Universiteto advokatas CEU-UCH

Šis skaičius užtikrina profesorių, studentų, administracijos ir tarnybų darbuotojų teisių ir laisvių laikymąsi, atsižvelgiant į įvairių universitetų įstaigų ir tarnybų veiksmus.

Jų veiksmai visuomet yra skirti gerinti universiteto kokybę visose srityse ir nepriklauso nuo nepriklausomybės ir autonomijos principų.

Orumas ir vientisumas

Mes pripažįstame kiekvieno žmogaus prigimtinę vertę kaip racionalią ir laisvą būtybę.

Mes esame įsipareigoję vyrų ir moterų lygybei. Mes esame organizacija ir žinių bei vertybių siųstuvai.

Lygybės skyrius

Visuomenės evoliucija siekiant teisingesnės realybės būtina, kad ji būtų įtraukta į lygiateisiškumo sąlygas visiems jai priklausantiems vyrams ir moterims. Universitetai, kaip žinių perdavimo centrai, taip pat turi prisiimti šį įsipareigojimą, naudodamiesi turimais mechanizmais, pavyzdžiui, lygybės vienetais, ir taip pasiekti jiems patikėtus tikslus.

  • Ji informuoja ir konsultuoja universiteto valdymo organus apie lygybės politiką.
  • Parengia, įgyvendina ir vertina universiteto lygybės planus, kuriuose bus nustatyti universiteto lygybės ir galimybių skatinimo tikslai ir strategijos.
  • Jis informuoja apie universiteto taisykles ir procedūras, turinčias įtakos lyčių lygybei ir galimybėms.
  • Ji remia studijų realizavimą siekiant skatinti lygybę.
  • Skatina universiteto darbuotojus ir lygybės principo studentus.
  • Platina lygybės klausimais vykdomą veiklą.

Pagarba ir empatija: ypatingą dėmesį skiriame santykiams su kitu, pripažįstant kiekvieno asmens orumą ir jo darbą. Mes esame jautrūs kitų aplinkybėms ir poreikiams, ir mes rūpinamės kiekvienu asmeniu, kuris prašo pagalbos ar patarimų.

Solidarumas: mes manome, kad bendras gėris yra daugiau nei konkretaus turto suma, ir mes žinome, kad kolektyvinės pastangos leidžia mums pasiekti pasiekimus, kurių neįmanoma pasiekti atskirai.

Profesionalumas. Mes stengiamės patenkinti žmonių, su kuriais mes kalbame, lūkesčius ir stengiamės griežtai plėtoti kiekvienos iš jų patikėtą profesinę veiklą.

Inovacijos. Mes jaučiame novatorišką universitetą įvairiais būdais. Mes siūlome naujas idėjas ir iniciatyvas prisitaikyti prie pokyčių ir naujų socialinių bei profesinių sistemų.

Integracija: mes tikime skirtumo verte ir mes manome, kad esame tos pačios visumos dalis, CEU bendruomenė. Mes pridedame savo skirtumų, nes laikome juos vertingais, praturtindami save kultūriškai ir asmeniškai.

Priėmimo procesas

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidad CEU - Cardenal Herrera

Bendrieji gebėjimai: žinoti esminius pamatus žmogaus ir remti asmens orumą; Žinoti ir įsisavinti antropologinį pagrindą, kad išlaikyti puikias principus švietimo darbą, y ... [+]

Ankstyvasis ugdymas Pradinis ugdymas

OFICIALŪS KVALIFIKACIJOS: Dvivietis laipsnis Ankstyvasis ugdymas Pradinio ugdymo

Trukmė / ECTS: 5 metai / 312 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 80 / Moncada - Alfara; 80 / Elčė; 80 / Kastelona

Vietoje: ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

bendrieji gebėjimai

Žinant pagrindinius pamatus žmogaus ir remti asmens orumą.Žinoti ir įsisavinti antropologinį pagrindą, kad išlaikyti puikias principus švietimo darbą, ypač tiems, kurie remiasi krikščioniškosios žinios.Analizė ir sintezė socialinių realijų ir srovių minties, kad įtakos istorinę raidą žmonijos, kurios, remiantis krikščioniškosios žinios.Žinant siūlomų iš krikščioniškosios antropologijos socialiniams klausimams, o ypač už viską, kas susiję su šeimos ir švietimo gaires.Analizuoti sudėtingą pasaulį socialinių santykių, kurie lemia žmogaus likimą, bando įprasminti buvimą ir paslaptį aplinkinių žmoniją.Analizuoti įvairius pasiūlymus ir sprendimus skiriamas socialiniams klausimams, akcentuojant socialinę perspektyvą Magisteriumo.kritiškai informuotumą apie transcendencijos egzistavimo ir jo patirtį religinio įvykio.sistemingas žinias apie religiją įvairiose kultūrose, taip pat jų socialinių, etinių ir kultūrinė įtaka.Sąmoningumo ir pagarba religijų kitų kultūrų.Gebėjimas identifikuoti ir suprasti religinės kalbos prasmę kaip išreikšti neapsakomą būdu.kritiškai informuotumą apie neatsiejamą ryšį tarp tikėjimo ir praktikoje.Žinios apie Jėzaus Kristaus figūra pranešimą ir krikščioniškosios moralės centriškumas.Detali žinios esminės turinio krikščionių tikėjimą.Žinant krikščionių šeimos vertę kaip švietimo procesų pagrindu ir kaip kompetencijos srityje harmoningą augimą.Žinant antropologinių pamatus ugdymo užduotį.... [-]
Ispanija Valencia
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad CEU - Cardenal Herrera

ir daugiau nei 30 metų kankina studijas komunikacijos į CEU universitetas srityje. Mes remiamas dešimtmečius sudarančių komunikatorių, padarytus jų profesija. ... [+]

Garso ir vaizdo komunikacija

OFICIALI PAVADINIMAS: Laipsnis audiovizualinių pranešimų

TRUKMĖ / ECTS: 4 metai / 240 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 75 / Moncada - Alfara

Vietoje: Ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

bendrieji gebėjimai

OC1- prisitaikyti prie technologijų, verslo ar darbo organizacinių pokyčių. Talpa OC2- komandinis darbas ir bendravimas idėjų, sukuriant palankią aplinką ir galimybę integruoti į bendrą projektą, gauti rezultatai. Gebėjimas prisiimti OC3- išraiškingas ir teminius riziką dėl prieinamumo kontekste ir sąlygas audiovizualinių produktų gamybos taikant sprendimus ir asmeninę nuomonę dėl projektų plėtrą. OC4- gebėjimas pataikyti renkantis pagal neapibrėžtumo, darant prielaidą, atsakomybę. OC5- sistemingas praktika kritinio savęs vertinimo rezultatų: vertinimas teisingas svarbą ir nuolat koreguoti padarytas klaidas kūrybinių ir organizacinių procesų audiovizualiniai kūriniai. OC6- Gebėjimas organizuoti darbus, atliekant juos tvarkingai su loginių prioritetinių priimti sprendimus skirtingus procesus audiovizualinių produktų gamybos. OC7- solidarumas Pagarba skirtingų žmonių ir tautų planetos, taip pat žinios apie didžiuosius kultūros srovių, atsižvelgiant į individualias ir kolektyvines vertybes ir pagarbą žmogaus teisėms. ... [-]
Ispanija Valencia
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Mes apsėstas studentų peršokti į darbą geriausiomis sąlygomis. Todėl, mūsų mokymo programa yra prijungtas prie ateities įsidarbinimo: internacionalizavimo, inovacijų ir k ... [+]

OFICIALŪS KVALIFIKACIJOS: Laipsnį Rinkodaros

Trukmė / ECTS: 4 metai / 240 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 65 / Moncada - Alfara; 20 / Elčė

Vietoje: ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

bendrieji gebėjimai

CG 1. Studentai įgyja etinį įsipareigojimą visuomenei vykdo savo actividades./El pasiekti šį Konkurse dalyvauja įsigyjant kriterijus suprasti ir įvertinti visuomenės ir dabartinę kultūrą studijuoja savo istorines šaknis, siekiant suteikti absolventams išduoti kritinius sprendimus apie įvairių aspektų socialinės realybės ir teikti pasiūlymus dėl tobulinimo iš konstitucinių principų ir katalikų socialinio mokymo požiūriu.CG 2. kad studentai įgyja įgūdžius informacinių technologijų ir ryšio priemonių naudojimo. Pasiekti šį konkursą apima žinant, suprasti ir valdyti Informatikos ir ryšių būti būtinos profesinės ateities studento plėtrai.CV 3. kad studentai įgyja gebėjimą dirbti savarankiškai užtikrinti, kad jie verslininkai savo veiklą. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja galėtų kurti darbo planą ir imtis savo kulminaciją su ištvermės ir lankstumo -anticipándose ir įveikti sunkumus, su kuriais susiduriama jų vystymosi ir integracijos pokyčiai jūsų exija- tapti profesionalus ir kvalifikuotas būdas.CV 4. kad studentai turi požiūrį apie: pagrindinių ir lygių teisių tarp vyrų ir moterų; Pagarba ir žmogaus teisių skatinimą; Nediskriminavimas ir visuotinio prieinamumo žmonėms su negalia; Pagarba taikos ir demokratijos vertybes kultūros vertybes.... [-]
Ispanija Valencia
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Bendrieji gebėjimai: atsižvelgdama garso ir tvirtą nuomonę apie istoriją, visuomenės ir kultūros šiandien. Pasiekti šį konkursą apima pirkimo kriterijus, kurie leidžia su ... [+]

Politologija / Tarptautiniai santykiai

OFICIALI PAVADINIMAS: Laipsnį Politikos mokslų

TRUKMĖ / ECTS: 4 metai / 240 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 30 / Moncada - Alfara

Vietoje: Ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

bendrieji gebėjimai

Atsižvelgdama garso ir tvirtą nuomonę apie istoriją, visuomenės ir kultūros šiandien. Pasiekti šį konkursą apima pirkimo kriterijus, kurie leidžia suprasti ir įvertinti visuomenės ir dabartinę kultūrą, remiantis griežta atsižvelgiant į šio realybės ir jos istorines šaknis, atkreipiant dėmesį į konstitucinių principų ir socialinės doktrinos Bažnyčios, kad būtų sudarytos sąlygos Baigiu tikslas atsakingai dalyvauti socialiniame gyvenime, siekiant taikos ir bendro gėrio. Gebėti išreikšti save teisingai, arba plėtojant tinkamą bendravimo ir sakytinės ir rašytinės raiškos. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja mokymosi apie oratorijos ir raštu išteklius. žodinis ir nežodinis bendravimas. Kad galėtų veikti su lengvai ir efektyviai bent vieną užsienio kalbą. Pasiekus šį kompetenciją kalbama apie galimybę plėtoti įgūdžius, reikalingus dirbti Fachowo ir veiksmingai tiek raštu, tiek žodžiu anglų ir tendencingai, kita užsienio kalba. Gebėjimas dirbti nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Gebėti suprasti ir sintetina sudėtingas pasiūlymus, kritiškai, atsižvelgiant į kontekstą, kuriame jie yra pateikiami. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galėtų apibrėžti, atskirti ir susieti abu pagrindai ir patalpų, kuriose pastatė jokio argumento poveikis, taip pat valstybės ir pagrįsti sintetinių turinį ir kritiškai, atsižvelgiant į mokslo kontekste , politinių, socialinių, žiniasklaidos priemonėse ar organizaciniu, kurioje jie yra pateikiami. Gebėti taikyti žinias sulaikytas problemų sprendimo. Pasiekus šį kompetenciją kalbama apie galimybę, iš įgytų žinių, siekiant išspręsti problemas ar priimti sprendimą apie save-ar tai būtų teorinė, praktinė, doroviniam ar techninio pobūdžio; ir padaryti pagrįstą, apdairiai ir... [-]
Ispanija Valencia
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Bendrieji gebėjimai: Gebėjimas analizuoti ir apibendrinti, teikti efektyvumas ir sprendimų priėmimo, problemų sprendimas. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja galėtų rinkti ... [+]

OFICIALŪS kvalifikacija: laipsnis Pramoninio dizaino inžinerijos ir produktų plėtros

Trukmė / ECTS: 4 metai / 240 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 60 / Moncada - Alfara

Vietoje: ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

bendrieji gebėjimai

CG1. Talpa analizės ir sintezės, teikiant efektyvumo sprendimų priėmimo, problemų sprendimas. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja galėtų rinkti analizuoti ir sintetinti atitinkamus duomenis, tam, kad priimti sprendimus, kurie susiję sprendžiant problemas ar jas aptikti, ar teorinio ar praktinio, kurių galutinis tikslas perduoti išvadas gauti.CG2. Gebėjimas dirbti tarpdisciplininių komandų, derybų įgūdžių ir bendru sutarimu. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja galėtų integruotis į organizacijų ir darbo grupių ir jiems vadovauti, sugebėti derėtis, valdyti ir tarpininkauti susitarimų prielaida iš pasiekti daugiau tik ir patogu siūlomo galutinio sprendimo tikslas; prisidėti atkakliau ir pagarbiai ribų, planavimo ir vystymosi tikslus.CG3. Gebėjimas tirti ir susieti įvairias sritis, žinodami, kad nueiti į profesinės praktikos. Pasiekti šį konkursą apima įgyti bendrą vaizdą tiek problemų ir sprendimų, ir gebėjimas ir gebėjimu susijusios skirtingą žinių, vedantį į labiausiai efektyvių ir veiksmingų sprendimų sudėtingais klausimais. Profesionalai reikalingi visuomenėje kaip šiandien būtinai turi prisiimti pokyčius ir todėl sudėtingumą, atsižvelgiant į daugybę kintamųjų, kurie priimti optimalius sprendimus.CG4. Savarankiško mokymosi gebėjimus, atsakomybę už savo mokymąsi. Įsipareigojimo meistriškumui. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja galėtų kurti darbo planą ir imtis savo kulminaciją į paskirtą laiką, su atkaklumas ir lankstumas, numatymo ir įveikti sunkumus savo plėtros ir integravimo pakeitimus reikalaujama procesas kūrimas, profesionalus ir kvalifikuotas būdas.CG5. Gebėjimas prisitaikyti prie technologinių pokyčių. Jautrumas prie atnaujinant žinias reikia. Prisitaikyti prie naujų situacijų. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja žinodamas dabartinės tikrovės ir iššūkius, darant prielaidą, pakeitimus kaip nuolatinis, darant prielaidą,... [-]
Ispanija Valencia
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Bendrieji gebėjimai: vadovavimo ir sprendimų priėmimo procese; talpa kūrybiškumo ir problemų sprendimo; Organizaciniai gebėjimai ir planavimas; gebėjimas analizuoti ir ap ... [+]

OFICIALŪS kvalifikacija: laipsnis reklamos, viešųjų ryšių

Trukmė / ECTS: 4 metai / 240 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 75 / Moncada - Alfara

Vietoje: ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

bendrieji gebėjimai

CG1. Vadovavimas ir sprendimų priėmimas.CG2. Talpa kūrybiškumo ir problemų sprendimo.CG3. Organizaciniai gebėjimai ir planavimą.CG4. Analizės pajėgumą, bei sintezę.CG5. žodžiu ir raštu bendravimo.CG6. Gebėjimas valdyti informaciją.CG7. Darbo kompiuteriu įgūdžiai, susiję su studijų srities.CG8. etinis įsipareigojimas.CG9. Gebėjimas dirbti tarpdisciplininių komandų.CG10. Įgūdžiai tarpasmeniniuose santykiuose.CG11. Kritinio mąstymo įgūdžius.CG12. Pripažinimas įvairialypės ir įgyvendinamos daugiašaliu.CG13. Motyvacija į kokybę.CG14. Gebėjimas prisitaikyti prie naujų situacijų.CG15. Plėtros pajėgumų kriterijus.CG16. Talpa savarankiškam mokymuisi.CG17. Talpa iniciatyva ir verslumas.... [-]
Ispanija Valencia
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Bendrieji gebėjimai: studentai įgyja etinį įsipareigojimą visuomenei ir vykdydami savo veiklą;. studentai įgyja įgūdžius informacinių technologijų ir ryšio priemonių naud ... [+]

Verslo valdymas

OFICIALI PAVADINIMAS: Laipsnis Verslo administravimo

TRUKMĖ / ECTS: 4 metai / 240 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 65 / Moncada - Alfara; 15 / Elche

Vietoje: Ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

bendrieji gebėjimai

CG1. Studentai įgyja etinį įsipareigojimą visuomenei ir vykdydami savo veiklą. CG2. Studentai įgyja įgūdžius informacinių technologijų ir ryšio priemonių naudojimo. CG3. Studentai įgyja gebėjimą dirbti savarankiškai užtikrinti, kad jie verslininkai savo veiklą.

Specifiniai įgūdžiai

Norimo / ACE į Verslo administravimo laipsnį iš universiteto CEU Kardenal Herrera, turėtų galėti įrodyti atitinkamų žinių ir supratimą apie organizacijas, aplinkos, kurioje jie veikia ir kaip jie valdomos ir nukreipta. Svarbu pabrėžti, suprasti ir reaguoti į pokyčius ir prognozuoti ateitį tas pats.... [-]

Ispanija Valencia
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad CEU - Cardenal Herrera

GENERALE konkursas: įsigyti holistinį požiūrį žmonėmis savo imanentinės ir transcendentinio matmens. Pasiekti šį konkursą reiškia iš Ieškau tiesą nuo įvairių užsakymų žin ... [+]

OFICIALŪS KVALIFIKACIJOS: Laipsnis Žurnalistika

Trukmė / ECTS: 4 metai / 240 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 75 / Moncada - Alfara

Vietoje: ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

bendrieji gebėjimai

CG1.- įsigyti holistinį požiūrį žmonėmis savo imanentinės ir transcendentinio matmens. Pasiekti šį konkursą reiškia iš Ieškau tiesą nuo įvairių užsakymų žinių apie žmogaus prigimtį ir bendros asmens orumo visiems vyrams ir moterims, ypatingą dėmesį skiriant etines ir moralines pasekmes požiūrį.CG2. Griežta požiūris į visuomenės ir dabartinės kultūros. Pasiekti šį konkursą apima įgyti kriterijus suprasti ir įvertinti visuomenės ir dabartinę kultūrą, remiantis griežta atsižvelgiant į šio realybės ir jos istorines šaknis, su dėmesiu katalikų socialinio mokymo, todėl tada dalyvauti atsakingai socialiniame gyvenime, siekiant taikos ir bendro gėrio.CG3.- išreikšti save tinkamai ispanų kalba. Pasiekti šį konkursą reiškia, kad studentas / žinoti išreikšti teisingai ir suprantamai ispanų, tiek raštu, tiek žodžiu. Be to, absolventai / AE gali pasirinkti studijuoti ispanų kalbą valensiečių ar.CG4.- dirbti sumaniai ir efektyviai anglų ar kitą užsienio kalbą. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja galėtų plėtoti įgūdžius dirbti sumaniai ir efektyviai, tiek raštu, tiek žodžiu, anglų arba kitoje ES įgūdžių.CG5.- supratimas ir analizė sudėtingų teiginių, kritiškai, atsižvelgiant į kontekstą, kuriame jie pateikiami. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja galėtų apibrėžti, atskirti ir susieti abu pagrindai ir patalpų, kuriose pastatė jokio argumento poveikis, taip pat valstybės ir pagrįsti jo turinį sintetinis ir kritiškai, atsižvelgiant į mokslo kontekste , politinių, žiniasklaidos, organizacinio ar jūros ir tipas, kuriame jie pateikiami.CG6.- taikymas žinių į problemų sprendimą. Pasiekti šį kompetenciją dalyvauja galėtų, iš įgytų žinių, spręsti problemas ar priimti sprendimą apie save-ar tai būtų teorinė, praktinė, moralinė ar... [-]
Ispanija Valencia
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

24 horas en la Universidad CEU Cardenal Herrera

Universidad CEU Cardenal Herrera. Campus Alfara del Patriarca
Address
46115 Valencia, Valencian Community, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 961 36 90 00