Oficialus aprašymas

NVS - Tarptautinių studijų kolegija, įkurta 1981 m., Amerikos universitetas, įsikūręs pačioje Madrido širdyje vienoje iš gražiausių miesto dalių. Mūsų pastatas yra lengvai pasiekiamas ir labai saugioje vietoje. Mes didžiuojamės tuo, kad siūlome Europos studentams amerikietišką aukštąjį mokslą arčiau namų, kaip ir mes siūlome amerikiečiams būtent tai, ką jie yra įpratę, tik čia Ispanijoje.

CIS-Endicott Yra nedažnai susieta mokymosi bendruomenė, kuri dažnai vadinama „kaip didelė šeima.“ Administratoriai ir profesoriai daro viską, ką gali, kad mūsų studentai būtų patogūs, kai vadovaujamės jiems per tai, kas galiausiai bus viena iš didžiausi jų gyvenimo įvykiai nepaprastai tarptautinėje aplinkoje - daugeliu atvejų užsienio šalyje. Kiekvienas CIS Endicott personalo ir fakulteto narys gyveno ir studijavo užsienyje, todėl suprantame mūsų ne Ispanijos studentų, kurie Madridą atlieka laikinuoju namu, poreikius, taip pat mūsų Ispanijos studentų, kurie galiausiai baigs savo darbą, poreikius. Bakalauro laipsnis kitur.

„American System“ privalumai

Amerikos aukštojo mokslo sistema buvo įdiegta visame pasaulyje geriausiose ir sėkmingiausiose planetos institucijose.

Pagrindiniai „Amerikos sistemos“ privalumai yra šie:

 • Mažesnė akademinio nesėkmės rizika. Kadangi jauni žmonės retai žino apie 100 proc. Tikrumą, ką jie nori daryti nuo dešimties metų, studentai nebūtinai turi būti uždaryti į studijų sritį, kai kuriais atvejais, jau nuo jų vidurinių mokyklų metų. Tiesą sakant, studentai neprivalo galutinai pasirinkti koledžo pradžios. Studentai yra skatinami pasirinkti dėmesio ar didžiojo, bet neabejotinai nubausti, jei per pirmuosius dvejus savo studijų metus jie keičiasi, o tai daugiausia susiję su visuotinio švietimo reikalavimais, kurie yra beveik visuotiniai visoms studijų programoms. Iki trečiųjų metų studentai turi priimti sprendimą, tačiau trečiaisiais metais studentai paprastai turi geresnes galimybes tokiam sprendimui priimti.
 • Labai lengva keisti laipsnių programas, nes visuose CIS-Endicott siūlomuose didžiosiose mokyklose reikalingi bendrieji kursai, nepaisant to, ar studentas studijuoja verslą, ar žurnalistiką. Panašiai, jei studentas pasikeistų iš verslo į žurnalistiką, verslo kursai tenkina laisvai pasirenkamus dalykus, įtrauktus į bendrąjį kursinį darbą. Tai tikrai yra lanksčiausia sistema pasaulyje, ir mes manome, kad jauniems studentams reikia laiko ir laisvės atrasti, kas jie yra, o ne akademiškai užrakinti į kažką, kurią jie galėtų vieną dieną apgailestauti ir pasipiktinti.
 • Kredito sistema yra nuosekli tarp Amerikos kolegijų ir universitetų visame pasaulyje, todėl perkėlimas taip pat yra gana paprastas.
 • Studentai organizuoja ir kuria savo kursų tvarkaraštį, prižiūrint ir vadovaujant mūsų patyrusiems dekanams.
 • Jis labiau grindžiamas praktiniu sąvokų taikymu nei teorija. Mes tvirtai tikime, kad mokiniai geriau mokosi iš tikrųjų tai, ką jie studijuoja, nei tiesiog bandydami įsiminti duomenis. Duomenys yra svarbūs, tačiau reikia turėti mažiau abstrakčią mintį apie tai, kad būtų užtikrinta, jog informacija yra iš tikrųjų išmokta.
 • Yra savaitės užduočių, todėl mokymas atliekamas kasdien, o ne egzaminams pasibaigus semestro pabaigoje. Mokymosi įgūdžių ugdymas tokiu būdu paprastai tampa visam gyvenimui.
 • Nuolatinis vertinimas skatina nuoseklumą ir skatina studentus daryti viską, net jei jie egzaminą ar projektą atlieka blogiau nei tikėtasi, nes jie turi daug galimybių parodyti savo žinias ir gebėjimus.
 • Studentai yra motyvuoti daugeliu trumpalaikių tikslų, taip pat iš esmės atsakingi už savo studijų tvarkaraštį ir darbo krūvį.112954_Optimized-_47B9808.jpg

Akademinis partneris: Endicott College

Nuo 1995 m. NVS - Tarptautinių studijų kolegija glaudžiai bendradarbiavo su mūsų akademiniu partneriu - „ Endicott College“ - partneryste, kuri leidžia į MIS įstojusiems studentams gauti „Endicott College“ kreditus. Kiekvienais metais 40 proc. Mūsų piliečių, ieškančių studentų, perkelia į Endicott kolegijos miestelį gražiame Beverly mieste, Masačusetse, kad baigtų paskutinius dvejus savo bakalauro laipsnius.

Baigę pirmuosius dvejus metus CIS-Endicott Madride , studentams siūloma galimybė kreiptis į bet kurį Amerikos universitetą pasaulyje, kad baigtų savo laipsnį, liktų pas mus pasirinktoms programoms arba tiesiogiai persiųstų į Endicott koledžą Masačusetse , kaip daugelis mūsų studentų logiškai daro.

Įdomūs faktai apie „Endicott“:

 • Įkurta 1939 m.
 • Įsikūręs maždaug 30 minučių nuo Bostono, Masačusetso.
 • Kiekvienais metais dalyvauja daugiau nei 2400 studentų.
 • Didelis amerikiečių miestelis su savo paplūdimiais, kavinėmis, sporto salėmis, studijų kambariais, valgomosiomis salėmis, studentų gyvenamosiomis patalpomis, sporto aikštynais, parduotuvėmis ir viskas, ko studentas kada nors gali reikėti universiteto teritorijoje. Tai panaši į gyvenimą mažame mieste.
 • Amerikos universitetų atmosfera.
 • Labai saugi užsienio ir nacionalinių studentų kampanija.

Vienas iš 25 geriausių Šiaurės regioninių universitetų (padidėjimas nuo # 34 2018 m.)

Didžioji dauguma (95%) NVS studentų, kurie galiausiai baigė Endicott koledžą Masačusetse, mums sako, kad patirtis buvo tiek akademiškai, tiek asmeniškai praturtinanti ir kad jie labai rekomenduoja Endicott koledžą.

Akreditacija

1995 m. Tarptautinių studijų kolegija ir „Endicott“ kolegija sudarė susitarimą dėl narystės, pagal kurią NVS studentai, dalyvaujantys „Endicott College“ akademinėse programose, gauna „Endicott College Credit“, kurį galima perkelti į bet kurią JAV kolegiją ar universitetą.

Endicott koledžas (Masačusetsas, JAV) yra akredituotas Naujosios Anglijos mokyklų ir kolegijų asociacijos (NEASC).

MIS yra išdavusi Madrido bendrija kaip užsienio universitetas Ispanijoje (BOCM 1998 m. Balandžio 6 d.).

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

CIS Endicott International

Verslo vadyba yra programa, reikalaujanti 126 kreditų bakalauro laipsniui, iš kurių 65 baigiami per pirmuosius dvejus metus. Pati programa studentams siūlo bendruosius re ... [+]

Verslo vadybos bakalauro laipsnis sukurtas siekiant sukurti autoritetingą perspektyvą ir asmeninius vadovavimo įgūdžius, kurių reikia sėkmingiems verslo vadybininkams. Nuo vadovo iki vadovo šis takelis padeda mokiniams tapti veiksmingais vadovais sudėtingoje aplinkoje. Stažuotės yra neatskiriama mokymo programos dalis. Per patirties patirtį, studentai mokosi, kaip pasirengti būsimoms profesijoms. Galimi stažuočių vaidmenys yra žmogiškųjų išteklių valdymas, vartotojų prekių valdymas, mažmeninės prekybos valdymas ir ne pelno valdymas.

Mokymosi rezultataiParodykite analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius, reikalingus sudėtingiems verslo valdymo iššūkiams patenkinti.Taikyti verslo vadybos „geriausios praktikos“ spektrą profesinėje aplinkoje.Pripažinkite, kaip svarbu elgtis profesionaliai.Parodyti kritinius tyrimo ir analizės įgūdžius, reikalingus konstruktyviai dalyvauti intelektiniame diskurse verslo valdymo kontekste.Efektyviai bendrauti - tiek žodžiu, tiek raštu.Mokymo programų reikalavimaiBendrieji švietimo pagrindiniai reikalavimai (6 kreditai)LIT 111 Kritinis skaitymasLAT 112 Kritinis skaitymasAsmuo ir visuomenė (3 kreditai)PSY 100 psichologija - 3 kreditaiPasauliniai klausimai (3 kreditai)ECN 201 Makroekonomika - 3 kreditaiLiteratūros perspektyvos (3 kreditai)LIT 102 Įvadas į literatūrą - 3 kreditaiVertybės ir etinis argumentavimas (3 kreditai)PHL 104 etika - 3 kreditaiEstetinis sąmoningumas ir kūrybinė išraiška (3 kreditai)ART 102 Vizualiojo meno ir kultūros vertybės II - 3 kreditaiKiekybinis argumentavimas (3 kreditai)MTH 126 Taikoma statistika - 3 kreditaiMokslas ir technologijos (3 kreditai)ENV 150 aplinkosaugos klausimai - 3 kreditaiPasaulio kultūros (3 kreditai)IST 315 Tarpkultūrinė komunikacija - 3 kreditaiNemokami pasirinkimai (12 kreditų)LIT 103 Kalbos - 3 kreditaiLietuvių kalbos komunikacijos - 3 kreditaiLIT 204 Amerikos literatūra - 3 kreditaiIST 100 Įvadas į pasaulines problemas - 3 kreditaiIST 215 Naujoji Europa - 3 kreditaiVerslo reikalavimai (55 kreditai)ECN 202 Mikroekonomika - 3 kreditaiACC 175 finansinė apskaita - 3 kreditaiACC 185 vadybinė apskaita -... [-]
Ispanija Community of Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CIS Endicott International

Rinkodaros komunikacija - tai programa, susidedanti iš rinkodaros ir ryšių srities kursų, 126 bakalauro laipsniui reikalingi kreditai, iš kurių 65 baigti per pirmuosius d ... [+]

Savo kurso metu „Communications“ studentai atlieka daugybę būdų, kaip žiniasklaida daro poveikį asmeniui ir visuomenei vietos ir tarptautiniu mastu. Studentams suteikiamas tvirtas akademinis pagrindas, skatinantis rašytinius ir kritinius mąstymo įgūdžius, taip pat teorinės ir taikomosios žinios. Stažuotės yra neatskiriama mokymo programos dalis. Per faktines darbo patirties programas studentai yra geriau pasirengę savo būsimoms profesijoms. Galimi stažuočių vaidmenys - kino, televizijos ir radijo produkcijos, reklamos ir rinkodaros veikla, taip pat rašytinė ir internetinė spaudos gamyba.

Mokymosi rezultataiSukurti bendravimo teorijos ir sąvokų supratimą;Parodyti pagrindines etikos vertybes, kuriomis grindžiama geriausia žiniasklaidos praktika (rinkodaros komunikacija, interneto studijos, skaitmeninė žurnalistika, skaitmeninis filmų kūrimas);Parodyti žinias apie daugelyje komunikacijos sričių naudojamus tyrimo metodus;Išreikšti žiniasklaidos vietos visuomenėje ir kultūroje sudėtingumą;Efektyviai bendrauti rašytine forma pagal komunikacijos, kaip disciplinos, konvencijas;Parodykite kritinius tyrimo ir analizės įgūdžius, reikalingus konstruktyviai įsitraukti į intelektinį diskursą komunikate kaip studijų ir profesijos sritį.... [-]
Ispanija Community of Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

CIS Endicott International

Liberalų studijos yra 65 kreditų programa, kurią sudaro verslo ir humanitarinių mokslų kursai. Programa suteikia studentams bendruosius reikalavimus, taip pat pasirenkamu ... [+]

Atsižvelgdami į Liberalų studijų kursus, apimančius daugybę įvairių disciplinų, studentai gali ištirti įvairius laisvųjų menų dalykus, atrasti galingus ir neabejotinus ryšius tarp sričių, pvz., Politikos, literatūros, mokslo, sociologijos, meno ir istorijos. Poveikis daugeliui mokinių, turinčių plačią žinių bazę ir patobulintą kritinių skaitymo, rašymo ir mąstymo įgūdžių, sričių. Stažuotės yra neatskiriama mokymo programos dalis. Per faktines darbo patirties programas studentai yra geriau pasirengę savo būsimoms profesijoms. Galimos stažuotės apima patirtį meno galerijose, muziejuose, viešbučiuose, meno ir renginių valdymo įmonėse ir daug daugiau.... [-]

Ispanija Community of Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CIS Endicott International

Ši programa suteikia studentams galimybę lankyti koledžą Ispanijoje vienoje iš geriausiai žinomų koledžų JAV (CIS-Endicott International), žaidžiant profesionalų futbolą. ... [+]

Ši programa suteikia studentams galimybę lankyti koledžą Ispanijoje vienoje iš geriausiai žinomų koledžų JAV (CIS-Endicott International), žaidžiant profesionalų futbolą.

„ Elite“ futbolo universiteto programa - tai bendras darbas, apimantis aukštojo mokslo ir aukštos kokybės futbolo mokymus.

„ Elite Soccer University“ programa skirta studentams iš viso pasaulio, norintiems tęsti studijas geros reputacijos amerikiečių koledže, tuo pačiu metu dalyvaujant aukštos kokybės futbolo mokymuose, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama visam akademiniam ir profesionaliam sportininko tobulinimui.

Programa trunka du laikotarpius nuo kiekvienų mokslo metų spalio iki gegužės.... [-]

Ispanija Community of Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Study Abroad - Madrid

Location address
Calle de Velázquez,140
Community of Madrid, 28006 ES
Social Media
Location address
Hale Street 376
Beverly, Massachusetts, 01915 US