CIS Endicott International

Įvadas

Oficialus aprašymas

NVS - Tarptautinių studijų kolegija, įkurta 1981 m., Amerikos universitetas, įsikūręs pačioje Madrido širdyje vienoje iš gražiausių miesto dalių. Mūsų pastatas yra lengvai pasiekiamas ir labai saugioje vietoje. Mes didžiuojamės tuo, kad siūlome Europos studentams amerikietišką aukštąjį mokslą arčiau namų, kaip ir mes siūlome amerikiečiams būtent tai, ką jie yra įpratę, tik čia Ispanijoje.

CIS-Endicott Yra nedažnai susieta mokymosi bendruomenė, kuri dažnai vadinama „kaip didelė šeima.“ Administratoriai ir profesoriai daro viską, ką gali, kad mūsų studentai būtų patogūs, kai vadovaujamės jiems per tai, kas galiausiai bus viena iš didžiausi jų gyvenimo įvykiai nepaprastai tarptautinėje aplinkoje - daugeliu atvejų užsienio šalyje. Kiekvienas CIS Endicott personalo ir fakulteto narys gyveno ir studijavo užsienyje, todėl suprantame mūsų ne Ispanijos studentų, kurie Madridą atlieka laikinuoju namu, poreikius, taip pat mūsų Ispanijos studentų, kurie galiausiai baigs savo darbą, poreikius. Bakalauro laipsnis kitur.

„American System“ privalumai

Amerikos aukštojo mokslo sistema buvo įdiegta visame pasaulyje geriausiose ir sėkmingiausiose planetos institucijose.

Pagrindiniai „Amerikos sistemos“ privalumai yra šie:

 • Mažesnė akademinio nesėkmės rizika. Kadangi jauni žmonės retai žino apie 100 proc. Tikrumą, ką jie nori daryti nuo dešimties metų, studentai nebūtinai turi būti uždaryti į studijų sritį, kai kuriais atvejais, jau nuo jų vidurinių mokyklų metų. Tiesą sakant, studentai neprivalo galutinai pasirinkti koledžo pradžios. Studentai yra skatinami pasirinkti dėmesio ar didžiojo, bet neabejotinai nubausti, jei per pirmuosius dvejus savo studijų metus jie keičiasi, o tai daugiausia susiję su visuotinio švietimo reikalavimais, kurie yra beveik visuotiniai visoms studijų programoms. Iki trečiųjų metų studentai turi priimti sprendimą, tačiau trečiaisiais metais studentai paprastai turi geresnes galimybes tokiam sprendimui priimti.
 • Labai lengva keisti laipsnių programas, nes visuose CIS-Endicott siūlomuose didžiosiose mokyklose reikalingi bendrieji kursai, nepaisant to, ar studentas studijuoja verslą, ar žurnalistiką. Panašiai, jei studentas pasikeistų iš verslo į žurnalistiką, verslo kursai tenkina laisvai pasirenkamus dalykus, įtrauktus į bendrąjį kursinį darbą. Tai tikrai yra lanksčiausia sistema pasaulyje, ir mes manome, kad jauniems studentams reikia laiko ir laisvės atrasti, kas jie yra, o ne akademiškai užrakinti į kažką, kurią jie galėtų vieną dieną apgailestauti ir pasipiktinti.
 • Kredito sistema yra nuosekli tarp Amerikos kolegijų ir universitetų visame pasaulyje, todėl perkėlimas taip pat yra gana paprastas.
 • Studentai organizuoja ir kuria savo kursų tvarkaraštį, prižiūrint ir vadovaujant mūsų patyrusiems dekanams.
 • Jis labiau grindžiamas praktiniu sąvokų taikymu nei teorija. Mes tvirtai tikime, kad mokiniai geriau mokosi iš tikrųjų tai, ką jie studijuoja, nei tiesiog bandydami įsiminti duomenis. Duomenys yra svarbūs, tačiau reikia turėti mažiau abstrakčią mintį apie tai, kad būtų užtikrinta, jog informacija yra iš tikrųjų išmokta.
 • Yra savaitės užduočių, todėl mokymas atliekamas kasdien, o ne egzaminams pasibaigus semestro pabaigoje. Mokymosi įgūdžių ugdymas tokiu būdu paprastai tampa visam gyvenimui.
 • Nuolatinis vertinimas skatina nuoseklumą ir skatina studentus daryti viską, net jei jie egzaminą ar projektą atlieka blogiau nei tikėtasi, nes jie turi daug galimybių parodyti savo žinias ir gebėjimus.
 • Studentai yra motyvuoti daugeliu trumpalaikių tikslų, taip pat iš esmės atsakingi už savo studijų tvarkaraštį ir darbo krūvį.112954_Optimized-_47B9808.jpg

Akademinis partneris: Endicott College

Nuo 1995 m. NVS - Tarptautinių studijų kolegija glaudžiai bendradarbiavo su mūsų akademiniu partneriu - „ Endicott College“ - partneryste, kuri leidžia į MIS įstojusiems studentams gauti „Endicott College“ kreditus. Kiekvienais metais 40 proc. Mūsų piliečių, ieškančių studentų, perkelia į Endicott kolegijos miestelį gražiame Beverly mieste, Masačusetse, kad baigtų paskutinius dvejus savo bakalauro laipsnius.

Baigę pirmuosius dvejus metus CIS-Endicott Madride , studentams siūloma galimybė kreiptis į bet kurį Amerikos universitetą pasaulyje, kad baigtų savo laipsnį, liktų pas mus pasirinktoms programoms arba tiesiogiai persiųstų į Endicott koledžą Masačusetse , kaip daugelis mūsų studentų logiškai daro.

Įdomūs faktai apie „Endicott“:

 • Įkurta 1939 m.
 • Įsikūręs maždaug 30 minučių nuo Bostono, Masačusetso.
 • Kiekvienais metais dalyvauja daugiau nei 2400 studentų.
 • Didelis amerikiečių miestelis su savo paplūdimiais, kavinėmis, sporto salėmis, studijų kambariais, valgomosiomis salėmis, studentų gyvenamosiomis patalpomis, sporto aikštynais, parduotuvėmis ir viskas, ko studentas kada nors gali reikėti universiteto teritorijoje. Tai panaši į gyvenimą mažame mieste.
 • Amerikos universitetų atmosfera.
 • Labai saugi užsienio ir nacionalinių studentų kampanija.

Vienas iš 25 geriausių Šiaurės regioninių universitetų (padidėjimas nuo # 34 2018 m.)

Didžioji dauguma (95%) NVS studentų, kurie galiausiai baigė Endicott koledžą Masačusetse, mums sako, kad patirtis buvo tiek akademiškai, tiek asmeniškai praturtinanti ir kad jie labai rekomenduoja Endicott koledžą.

Akreditacija

1995 m. Tarptautinių studijų kolegija ir „Endicott“ kolegija sudarė susitarimą dėl narystės, pagal kurią NVS studentai, dalyvaujantys „Endicott College“ akademinėse programose, gauna „Endicott College Credit“, kurį galima perkelti į bet kurią JAV kolegiją ar universitetą.

Endicott koledžas (Masačusetsas, JAV) yra akredituotas Naujosios Anglijos mokyklų ir kolegijų asociacijos (NEASC).

MIS yra išdavusi Madrido bendrija kaip užsienio universitetas Ispanijoje (BOCM 1998 m. Balandžio 6 d.).

Vietos

Madrido bendruomenė

Address
Calle de Velázquez,140
28006 Madrido bendruomenė, Ispanija

Beverli

Address
Hale Street 376
01915 Beverli, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis