ESART Campus Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie ESART

ESART Campus Barcelona yra tarptautinis aukštojo mokslo centras, mokantis BA (Hons) laipsnius vertimo žodžiu, muzikiniame teatre, šokyje, muzikoje: kūrimo ir gamybos, meno valdymo ir gamybos, visi akredituoti „Bath Spa“ universitete (Jungtinė Karalystė). Tiek Ispanijos, tiek tarptautiniu mastu visi laipsniai oficialiai pripažįstami Bolonijos sutartimi pagal Europos aukštojo mokslo erdvę.

ESART Campus Barcelona yra integruota „Grup Montcau“. Ši grupė, įkurta 1965 m., Sudaryta iš kelių švietimo centrų.

Grup Montcau jau daugiau nei dešimtmetį bendradarbiavo su prestižinėmis Jungtinėje Karalystėje esančiomis institucijomis. ESART savo veiklą pradeda 2013 m., Mūsų būstinė Sant Cugat del Vallès, vadinama ESART studijų centru, o 2015 m., Kai ESART Campus Barcelona pradeda savo veiklą Barselonoje.

Mes siūlome universiteto lygio studijas, akredituotas Pearson International ir Bath Spa University of United Kingdom:

  • BA (Hons), veikiantis (vertimo žodžiu ir muzikiniame teatre)
  • Šokio (šokio) BA (Hons)
  • BA (Hons) komercinėje muzikoje (muzika: kūrimas ir gamyba)
  • BA (Hons) vadyboje (meno vadyba ir gamyba)

ESART pedagoginė filosofija orientuota į:

  • Centrinė studento vieta ir jo asmeninis mokymasis.
  • Teorijos ir praktikos pusiausvyra, kurioje pabrėžiama praktikos svarba mokymuisi.
  • Mokinio pamokos vedimas jo mokymosi procese.
  • Asmeninės autonomijos ir atsakomybės už mokymosi procesus plėtra.
  • Kiekvienos pakopos akademinių ir profesinių sričių mokytojų ir tarptautinių ekspertų komandos parama.

Mūsų laipsniai

Dėl „Pearson“ (Jungtinė Karalystė) ir „Bath Spa University“ (JK) pasirašytų akreditavimo ir patvirtinimo sutarčių ESART programos paskatino Britanijos universitetinių studijų laipsnį.

Kaip įprasta Jungtinėje Karalystėje, bakalauro studijos (BA Hons) trunka trejus metus ir sudaro 180 ECTS kreditų. ESART programos apima pirmuosius dvejus metus (120 ECTS / 240 britų kreditų) per „Pearson“ laipsnį, vadinamą aukštesniuoju nacionaliniu diplomu „BTEC“.

Per „homologacijos“ procesą „Bath Spa“ universitetas patvirtina BTEC HND laipsnį, kuris atitinka jo pirmuosius dvejus metus, o „ESART“ studentai dalyvauja paskutiniuose programos metus Barselonoje pagal tuos pačius dalykus ir turinį, pažymėtą „Bath Spa University“ programomis. ,

Apibendrinant: bakalauro laipsniai - HND ir BA (Hons) - ESART dėstomi ir „Pearson“ bei „Bath Spa“ universiteto dėstomi, yra oficialūs ir tarptautiniu mastu pripažinti pagal Europos kokybės sistemos (EKS) ir Europos standartų sistemą. Bolonijos sutartis ir Europos aukštojo mokslo erdvė.

Pearson:

„Pearson“ etiketė yra paremta 150 metų patirtimi ir šiuo metu siūlo daugiau nei 200 laipsnių 20 skirtingų studijų sričių. Ji yra pirmaujanti švietimo paslaugų teikėja pasaulyje, siūlanti tarptautiniu mastu pripažintus laipsnius, taip pat akreditavimo ir kokybės vertinimo paslaugas mokykloms ir aukštosioms mokykloms 75 pasaulio šalyse. Tarptautiniu mastu daugiau nei 1 milijonas studentų studijuoja Pearson.

Bath SPA universitetas:

„Bath Spa“ universitetas, įkurtas 1852 metais, yra viena iš prestižiškiausių Jungtinės Karalystės aukštojo mokslo įstaigų. Reitinge (2015 m.) Buvo vienas iš 5 geriausių inovacijų universitetų ir tarp 10 geriausių jų mokymo kokybės. „Bath Spa“ siūlo 7000 studentų bakalauro laipsnį daugiau nei 230 disciplinų.

Vietos

Barselona

Address
Carrer Còrsega, 409
08037 Barselona, Katalonija, Ispanija