IE University

Įvadas

Oficialus aprašymas

kitaip apibrėžiant unikalumas

Pertvarkos patirtis rodo, kad bus padidinti savo unikalią vertę ir leidžia jums atlikti vadovaujamąjį vaidmenį formuojant pasaulį.

IE universitetas studentams, kurie kreipiasi mokymosi kaip gyvenimo būdu ir kurie yra atviri pasauliui ir transformuojamos vaidmenį aukštojo mokslo. Mes teikiame palankią bendruomenę, kur studentai ir dėstytojai bendrauti kartu į mokymosi procesą.

Unikalus mokymosi aplinka ne IE universitetas yra pastatytas ant suburti apie asmeninį, studentą orientuotas bendruomenės, per atvirą aplinką, kuri padėtų turtingą įvairovę asmenims, idėjų ir metodų. Kiekvienais metais daugiau nei 100 tautybių atstovauja savo universitetų Segovija ir Madride, su daugiau nei 65% jo mokinių ateina ne iš Ispanija.

IE universitetas pripažintas dėl savo kokybės mokymo ir mokymosi, kuris skaičiuoja jį tarp geriausių pasaulio universitetų. Be to, jos bakalauro programos yra pripažintas labiausiai prestižinių asociacijų atitinkamose srityse.

Su humanistinio požiūrio, verslumo, novatoriškų vizija, ir sutelkti dėmesį į akademinio griežtumo, IE universitetas yra įsipareigojusi šviesti specialistus ir ekspertus, kurie bus skirtumas visuomenėje. Mūsų praktika pagrįstas požiūris į mokymąsi prasideda klasėje ir toliau įvairiose pasaulio visiškai parengti IE University studentus tapti tarptautinės profesionalai.

Jei norite įkvepiančią ir sudėtingas išsilavinimą, kuris lems, kas esate ir kas jūs tapsite, IE universitetas praplės savo akiratį, sujungs jus į pasaulį, ir padės jums ant unikalaus kelio reikia pasiekti savo tikslus.

Dešimt priežasčių studijuoti IE universitetas Unikalus mokymosi aplinka

Ty Universitetas siūlo unikalią mokymosi aplinką, kuri yra iš naujo aukštąjį išsilavinimą profesionalams šiandien. Mes paruošime jums sėkmės leidžia jums sukurti savo požiūrį ir atskleisti visą savo potencialą. IE universitetas pripažintas dėl savo kokybės mokymo ir mokymosi, kuris skaičiuoja jį tarp geriausių pasaulio universitetų.

Į studentą orientuotas požiūris

IE universitetas užima asmeninį ir studentą orientuoto požiūrio į švietimą, kur dėstytojai ir studentai aktyviai dalyvauja mokymosi patirtį. Jūs prisijungti prie bendruomenės parama, kuri vertina jūsų unikalumą ir padės jums, kaip jūs formuoti savo kelią.

Nesuderinta tarptautinė patirtis

Mūsų turtingas įvairovė suteikia tokią aplinką, kuri suteikia jums tarptautinę perspektyvą, reikalingas sėkmingai globaliame pasaulyje. Su daugiau nei 65% mūsų studentų, atvykstančių iš užsienio, atstovaujanti daugiau nei 100 šalių, jums bus mokytis su tikrai įvairios bendruomenės. Valiutų tyrimai su mūsų prestižinių partnerių visame pasaulyje ir stažuočių galimybes visame pasaulyje siūlo neprilygstamą tarptautinę patirtį.

Įvairi fakultetas, prieinama su jumis

IE universiteto įvairi fakultetas susideda iš abiejų puikių mokslininkų ir patyrusių specialistų, turinčių tarptautinę patirtį ir glaudžius ryšius su verslo pasauliu. Kas yra daugiau, mūsų dėstytojai yra prieinami jums. Jūs turite kasdien bendrauti su savo profesorių, kurie palaiko jus reguliariai atsiliepimus ir sujungs jus su profesiniu pasauliu.

Išvesk neįprasto jumis

Mes teikiame tokią aplinką, kurioje jūs galite būti atvira naujiems mąstymo, atleiskite savo kūrybiškumą ir žengti į neištirta.

Pasirinkite savo kelią į sėkmę

Mūsų novatoriškas studijų programos yra pripažintas labiausiai prestižinių asociacijų jų atitinkamų kompetencijos sričių, ir integruoti mokymo metodų ir galimybių, kad leidžia jums formuoti savo išsilavinimą pagal savo profesinius siekius įvairovė.

Įdėk savo mokymąsi praktikoje

Mes derinti teoriją su praktika nuo to momento, kai pradėjai mokytis. Jums reikės ko mokytis klasėje ir taikyti jį realiame gyvenime atvejais ir kai valdyti savo projektus. Kiekvienais metais mokiniai gali pasirinkti stažuotės variantų, darbo miesteliu, Ispanijoje ir visame pasaulyje, ir įgyti įspūdingą rinkinį įgūdžių ir profesinės patirties, kurios daro juos labai prašoma po kai jie baigia.

Mokymosi rytoj

IE universitetas buvo reitinguojami tarp dešimties pasaulio universitetų inovacijoms technologijų ir mokymo. Mes tiekiame praktišką ir atitinkamą išsilavinimą, kuris rengia jums, kad atitiktų profesionalius iššūkius jums teks susidurti su savo ateitį.

Gyventi savo studento gyvenimą iki galo

Jūs prisijungs energingas ir įvairios studentų bendruomenę, kurie gyvena savo universitetinį gyvenimą iki galo. Mėgaukitės gyvena Ispanijoje, kelionės, ir dalyvavimas visose popamokinės galimybių turėsite ne IE universitete.

Jūsų būdas jūsų ateitį

Mes padedame mūsų absolventai pradėti savo karjerą visoje pramonės ir visame pasaulyje. Darbdaviai iš pirmaujančių kompanijų pasaulyje mano IE universitetas tarp geriausių universitetų, kur jie nori įdarbinti iš. Kas daugiau, jums priklausys daugiau nei 45,000 IE absolventai bendruomenės visame pasaulyje, kad draugų visam gyvenimui, ir mėgautis aktyviai Alumni tinklą, kad jūs visada galite priklausys visą savo profesinę kelionę.

Vietos

Madridas

IE University

Address
Calle María de Molina 31
28006 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
34 921 412 410

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

AACSB Accredited