IED Grados España

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pripažinimas ir prestižas

IED Madrid yra ypatingo dizaino centras, priklausantis IED grupės, tarptautinio tinklo gimė Italijoje 1966 metais ir šiandien turi 11 biurus tarp Italijos, Ispanijos ir Brazilijos.

Su įvairiais mokymo mados dizainas, produkto, interjeras, vizualiųjų menų, komunikacijos ir valdymo srityse turi tris erdves mieste, yra didžiausias Design Campus Madrido.

Jų kabinetai, specialiai sukurta, kad tilptų įvairių specialybių mūsų kursus dizaino, mados, vizualiųjų menų ir komunikacijos, yra biblioteka, multimedijos laboratorijas, specialius kabinetus 3D dizainas, mada seminarus su siuvimo mašinos, mezgimo, manekenai, plokščių modelística ir laboratorijos modelių ir prototipai, taip pat dviejų fotografinių plokščių (130m2) su natūralaus ir dirbtinio apšvietimo ir trijų cyclorama.

Be to, IED Madrid su įrenginių kaip ekrano spausdinimo parduotuvėje ir papuošalai, Lightlab, analoginis apdorojimo laboratorija juoda ir balta, iš tradicinių spausdinimo būdų su mašina Riso, lazerio pjovimo TROTEC, 3D spausdintuvu dirbtuvės, audinių analizė laboratorija su mikroskopais, svarstyklės, džiovinimo krosnis ir spalvų vertinimo Booth ekvivalentas dizaino modelius su kompiuteriu ir braižytuvai spausdinimas dizaino, įskaitant aukštos technologijos įrangą.

Mūsų patirtis daugiau nei 20 metų atvedė į novatoriškas ir unikalus akademinės modelį, kuris sudaro dizaino specialistams prisitaikyti prie besikeičiančios visuomenės.

studentų paslaugos

Atraskite visas paslaugas ir departamentai turi savo žinioje kaip IED Madrid studentas.

Jūsų pirmieji dienų kontakto su mokykloje yra labai svarbu žinoti įvairių departamentų ir paramos veiklai, kuri bus naudinga visą savo išsilavinimą.

IED Madrid kultūros laboratorija, kuri generuoja ištisus metus įvairiuose kultūros veiklą, kuri pridėtinę vertę dizaino vaidmenį ir jos santykius su piliečiais. Per festivaliai, paskaitos, seminarai, rinkų ir dizaino apdovanojimų, mes norime, kad jūs būti aktyvus žaidėjas visų mūsų veiklą.

Be to, kai baigsite savo studijas, mes sekti savo karjerą ir mes Jums siūlome visas priemones, konsultavimas, įsidarbinimo galimybes, profesinę tinklų ir komunikacijų už savo projektus sklaidą.

akademinius išteklius

IED Madrid siūlo visas TUI įvairių akademinių bendruomenių išteklius, kurie papildo ir praturtina gyvenimą.

Per savo darbo, mes sukūrėme specialiai kiekvienam specialybės mokymo turinį, mes įgalinti seminarą ir laboratoriniai skaitmeninio gamybos ir prototipų, mes generuoti ir skleisti teoriją apie dabartinę kultūros projekto, mes visada sekti dėmesingą tendencijas ir smalsu, gerų dizainerių ir suteikti prieigą Visos paslaugos IED Madrid.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Išplėstinė laipsnį į gaminio projektavimą, lygis oficialus universitetinis išsilavinimas

Su bendrabučiu 4 metų October 2019 Ispanija Madrid

Šis kursas moko jums įrankius, reikalingus sukurti objektus, paslaugas ir verslo modelius įrankius. [+]

Cate & Nelsonas, buvęs studentai bakalauro į gaminio projektavimą iš IED Madrid apie Vimeo.

Vyresnysis Pavadinimas gaminio projektavimu, lygio pareigūnas aukštasis (4 metų - 240 ECTS), kaip jūs visi reikalingi sukurti jokių objektų, paslaugų ir verslo modelių įrankiai.

Produktas dizaineris tikisi poreikius ir rinkos poreikius ir visuomenėje, atsakingai rengti projektus, dirbti mokslinių tyrimų ir taikymo naujų metodų, medžiagų ir gamybos procesų. Siūlo ir projektavimo paslaugų ir naujų produktų sąvokų, tokių kaip prietaisų, žaislų, sporto prekių, baldų, pakavimo, tt

Karjera Outlook: Yra daug karjeros galimybių produkto dizaineris, daug daugiau, nei žinoma. Tiek dizaineris įvairių sričių studijų, skirtų bendrovės ar kaip freelancer. Tačiau ji taip pat gali būti stilingi daiktai namų: baldai, šviestuvai, tekstilė, stalo įrankiai ir tt, ir kaip prietaisai Prekės dizaineris, miesto baldai, papuošalai, žaislai, pakavimo, tt Bet jie taip pat gali pasirinkti valdyti savo verslą ir amatų ar pasigaminimas gamybą ir dizaineris strategijų, sistemų ar paslaugų.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Flor Alta 8
Madrid, Community of Madrid, 28004 ES
Socialiniai tinklai
Vietos adresas
Avenida Pedro Díez, 3
Madrid, Community of Madrid, 28019 ES
Vietos adresas
Calle Larra, 14
Madrid, Community of Madrid, 28004 ES