Oficialus aprašymas

Apie mus

Ne pelno siekianti institucija, turinti istoriją ir prestižą.

RCU „Escorial-Mª Cristina“ 1892 m. Įkūrė Regent karalienė María Cristina de Hasburgo ir Lorena, kuriai nuo pat įkūrimo vadovavo Augustinijos religinė tvarka. Tai aukštesnysis švietimo centras, susijęs su Madrido Complutense universitetu.

Mokome oficialių teisės bakalauro ir verslo administravimo bakalauro, teisės magistro ir privataus laipsnio chiropraktikos studijų programas.

„Escorial - María Cristina“ karališkojo universiteto centras yra įsikūręs nepaprastoje aplinkoje ir nuostabioje aplinkoje. Universiteto Campus sudaro nuostabaus monumentalaus architektoninio komplekso „El Escorial“ karališkojo vienuolyno dalis, kurią XVI a. Įkūrė karalius Phillipas. Visa tai suteikia ypač palankią aplinką mokytis ir tarpusavio santykiams.

Pastatai yra tikri architektūros brangakmeniai, su visiškai modernizuotais įrenginiais: Studentų rezidencija, biblioteka, sporto zona, paskaitos salės, kuriose įrengtos projekcinės patalpos, kompiuterinės patalpos ir kt.

Bendras asmenų mokymas yra pagrindinis „Escorial - María Cristina“ karališkojo universiteto centro siūlomos švietimo programos tikslas, plėtojant jų pažintinį, fizinį, socialinį ir kultūrinį potencialą, į kurį jie gali patekti į galimų žinių ribas. Mes skatiname kūrybiškumą ir mokslinius tyrimus per akademinį švietimą, žinių ir kultūros perdavimą.

Centro vadovybė prižiūri kokybę ir švietimo kokybę, nuolat ir sklandžiai dialogo tarp dėstytojų ir studentų, toli nuo sterilaus biurokratinio formaliojo švietimo.

Lektantų personalas, daugiausia sudarytas iš Madride Complutense universiteto ir verslo pasaulio, yra asmeniškai ir profesionaliai įtrauktas į savo sričių mokymą ir mokymą.

Jūs esate svarbiausias mūsų akademinio darbo dėmesys ir tikslas. Dėl šios priežasties kiekvienas studentas turi dėstytoją / dėstytoją, kuris vadovauja ir lydi jį profesiniame ir akademiniame mokyme.

„Eikite su manimi, jei turėtumėte tas pačias tiesas. Išnagrinėkite su manimi, jei turite tokių pačių abejonių. Kur suprantate savo klaidą, ateikite su manimi. Kur atpažįstate mano, pasiimk mane su savimi “(Šv. Augustinas).

Iš šio nesuderinamo architektūrinio nustatymo, visuotinumo ir brolystės simbolio, prašome, kad mūsų studentai, be to, kad jie būtų profesionalūs, taptų pilietinėmis vertybėmis turintys vyrai ir moterys, jautrūs ir įsipareigoję vystytis ir gerbti žmogaus orumą.

Mes atveriame duris visiems, nedarydami jokio skirtumo dėl rasės, tikėjimo ar padėties, palengvinant abipusį mokymą ir informavimą su kitais universitetų centrais.

Programos mokomos:
Anglų
Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Royal University Center Maria Cristina

Oficialus Madrido Complutense universiteto laipsnis. Asmeninis mokymas, kuriuo siekiama parengti teisėtą profesionalą, kurio reikalauja mūsų visuomenė. ... [+]

Oficialus Madrido Complutense universiteto laipsnis. Asmeninis mokymas, kuriuo siekiama parengti teisėtą profesionalą, kurio reikalauja mūsų visuomenė.

Maršrutai ir prieigos reikalavimaiTaikymas centre (nuo balandžio 15 d.).Pasirinkimas arba patvirtintas II BP.Priėmimo skrajutės pristatymas iš centro.Išankstinė registracija UCM.Siūlomų vietų skaičius: 20Išankstinės registracijos terminaiParaiškos pateikimo terminas Centre prasideda balandžio 15 d.Rugsėjo mėnesį, jei yra laisvos vietos, Centras atidarys naują paraiškos pateikimo terminą.Užregistruojant UCM, bus laikomasi pačios UCM nurodytų sąlygų.

Laikotarpis ir reikalavimai formaliai įsiregistruoti: kai studentas bus priimtas, jie užsiregistruos pirmosiose spalio mėnesio dienose Centro sekretoriate.... [-]

Ispanija Madrid
September 2019
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal University Center Maria Cristina

Oficialus Complutense universiteto laipsnis. Verslo administravimo ir vadybos studijos buvo mokomos RCU „Escorial-Mª Cristina“ nuo 1972 m. Kvalifikacija leidžia studentam ... [+]

Oficialus Complutense universiteto laipsnis. Verslo administravimo ir vadybos studijos buvo mokomos RCU „Escorial-Mª Cristina“ nuo 1972 m. Kvalifikacija leidžia studentams užimti kvalifikuotus darbus, kurių reikalauja Ispanijos ir tarptautinės bendrovės, taip pat viešojo administravimo institucijos.

Maršrutai ir prieigos reikalavimaiTaikymas centre (nuo balandžio 15 d.).Pasirinkimas arba patvirtintas II BP.Priėmimo skrajutės pristatymas iš centro.Išankstinė registracija UCM.

Siūlomų vietų skaičius: 20

Išankstinės registracijos terminai

Paraiškos pateikimo terminas Centre prasideda balandžio 15 d.

Rugsėjo mėnesį, jei yra laisvos vietos, Centras atidarys naują paraiškos pateikimo terminą.... [-]

Ispanija Madrid
September 2019
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba