Universidad Camilo José Cela

Įvadas

Oficialus aprašymas

KODĖL studijuoti UCJC?

Į Camilo José Cela universitetas siūlome kitą išsilavinimą. Aktyvus švietimo, kad siūlo gyventi savo universitetas gyventi galimybę nustatyti, galo ir už jos ribų klasėje jums tapti profesinė Jums siekia būti.

Mūsų akademinės auka remiasi trimis principų, įtvirtintas mūsų DNR:

INTERDISCIPLINARUMAS

Žinių, kultūros ir disciplinos derinys suteikia jums galimybę pasidalinti paskaitų sales su studentais iš kitų laipsnių, įgyti žinių už savo specializacijos ir paruošti jums susidurti sudėtingus iššūkius 21 amžiuje.

INOVACIJA

Mes išsiskirti iš kitų universitetų dėka mūsų atvirą švietimo modelio ir požiūrį, kad yra daug labiau susijusi su laiku mes gyvename.

TARPTAUTINĖ IŠVADA

Mūsų tikslas yra parengti autonominių asmenis, kurie galėtų nukreipti savo profesinę karjerą per savo gyvenimą žinoma nepriklausomoje ir palaikomasis būdu pasaulio kontekstuose.

WE ARE TARPDISCIPLININĖ

Tuo UCJC mes šviesti specialistus, galinčius padaryti savo kelią į hibridinių aplinkoje ir susiduria su sudėtingų darbo užduotis.

Norint pasiekti šį siūlome daugialypė mokymo metodą.

Paprastas būdas kurti daug įgūdžių ir žinių, kurios padės jums išsiskirti į darbo rinką.

SPORTAS

UCJC sporto klubas yra mūsų tapatybės dalis.

Unikalus samprata universitetinėse sporto klubų, esančių Madrido Villafranca Campus su specializuotų mokyklų ir instruktorių.

Padaryti Dauguma mūsų apie 40.000 kvadratinių metrų įrenginių apsuptas žalumos ir gamtos.

WE ARE novatorių

Tuo SEK ugdymo grupės turime nuolatinį įsipareigojimą švietimo inovacijų ir pažangiausių tendencijas.

Mes žinome, kad mes šviesti ateities, į atsakomybę, kad verčia mus nuolat vystosi mokinių mokymosi patirtį specialistai.

Mes priimame iššūkį diegti naujoves mūsų programą ir iš naujo apibrėžti universitetinį išsilavinimą formos požiūriu peržengia tradicinius modelius ir sinchronizavimas juos su nauja ugdymo paradigma, kurioje daugiausia dėmesio ant studentų ir jų mokymąsi.

Mes esame tarptautinės

  • 120 + sutartis su universitetais iš viso pasaulio
  • 164 studentų mainų KEITIMASIS mokymosi erdves miesteliu
  • 51 skirtingų tautybių gyvena kartu su miesteliu
  • 9 pagrindinių vartojamų kalbų MŪSŲ auditorijose

Gaukite galimybę pasidalinti savo profilį su someof geriausi universitetai fromaround pasaulį.

Mes padidinti savo mobilumą su tarptautinių mainų programose. Patirtis universitetuose, pavyzdžiui, Harvardo ir Stanfordo. Visi UCJC studentams, kurie pasirinko mobilumo metu biržose. Mūsų tarptautinė dėstytojai sustiprinti savo išsilavinimą suteikia jums daugiau pasaulio profesionalų perspektyvos.

VILLAFRANCA CAMPUS

Madrido Villafranca apgyvendinimu apima daugiau nei 100.000 metrais kvadratu įrenginių, gamtos apsuptyje ir tik 20 minučių nuo Madrido centro. Campus yra įrengtas su naujausiomis technologijomis ir praktinio darbo vietų iš kiekvienos laipsnį ir mokykloje, laisvalaikio erdvių, konferencijų salės grupinio darbo ir aukščiausios klasės sporto įrenginių.

ALMAGRO MIESTO CAMPUS

UCJC aukštosios mokyklos yra įsikūręs 20 amžiaus pradžioje istorinio pastato Madrido širdyje, Calle Almagro. Apsuptas įvairių paslaugų ir transporto galimybes mūsų studentams patogumui jame veikia daugiau kaip 3500 metrais kvadratu apie 20 paskaitų salėse ir dideliu apsemtas kiemas laikymo įvairius renginius ir veiklą.

Vietos

Madridas

Address
C/ Castillo de Alarcón, 49
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis