Oficialus aprašymas

98134__A_F0403.jpg

URV pristatymas

Universitat Rovira i Virgili yra Tarragonos provincijoje, netoli Barselonos, vienoje iš populiariausių turistinių vietų Europoje. Tai jaunas ir dinamiškas universitetas, tarnaujantis visuomenės poreikiams, atviras pasauliui ir tuo pačiu metu glaudžiai susijęs su jo socialine ir ekonomine aplinka.

URV siūlomų akademinių programų URV apima visas žinių sritis: inžinerijos ir architektūros, meno ir humanitarinių mokslų, sveikatos, socialinių ir eksperimentinių mokslų. Mes siūlome platų programų spektrą, įskaitant bakalauro laipsnį, magistro laipsnį ir doktorantūros programas, taip pat visą gyvenimą trunkančias profesinio tobulinimo programas.

Mūsų tikslas - suteikti jums geriausią mokymą. Su savo motyvacija ir mūsų patirtimi galite tęsti savo asmeninį ir profesinį tobulėjimą ir pasiekti savo tikslus.

Kaip galime padėti jums likti priekyje?

Nepraleiskite savo šansų kitais metais gauti URV patirtį!

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universitat Rovira i Virgili

Chemija turi tiesioginį poveikį žmonijos raidai ir vystymuisi ir teikia esminę paramą sveikatos, gyvenimo kokybės, aplinkos ir saugos pasaulyje. ... [+]

Studijos

Chemija yra susijusi su žmonijos evoliucija ir vystymusi ir yra esminis sveikatos, gyvenimo kokybės, aplinkos ir saugumo pasaulio elementas.

Savaime suprantama, kad chemija atlieka esminį vaidmenį sprendžiant šiuolaikinės visuomenės uždavinius, tiriant medžiagos sudėtį, struktūrą ir savybes bei cheminių reakcijų ir materijos energijos pokyčius.

Be to, chemija siekia ištirti ir kurti naujus naudingus produktus ir nustatyti procesus, kuriais jie gali būti gauti, o chemijos inžinerija tiria, kaip chemijos pramonės gaminami produktai gali būti funkcionalūs, efektyvūs ir pelningi.

Chemikas yra tas, kuris tiria molekulinius ir atominius komponentus, reakcijas, chemines ir fizines savybes bei jų komponentus ir siekia naujų būdų produktų ir šalutinių produktų sintezei.... [-]

Ispanija Taragona
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

URV, where studying means a life experience (2')

URV, donde estudiar es vida. Másteres y posgrados (2')

URV, where studying means a life experience (30'')

URV, donde estudiar es vida. Másteres y posgrados (30")

URV Presentation (2')

Presentación de la URV (2')