University of Alcalá

Įvadas

Oficialus aprašymas

Alkalos universitetas (UAH) yra valstybinis universitetas, įsipareigojęs dėstyti ir tobulinti mokslinius tyrimus, kurį jis įgyvendina pritaikydamas mokymo programas prie socialinių pokyčių ir socialinių poreikių bei pritraukdamas ir išlaikydamas talentus. Jos prioritetai yra studentų įdarbinimo skatinimas; socialiai atsakingos politikos, stiprinančios jos, kaip atviros, integruotos ir įsipareigojusios institucijos, reputaciją, įgyvendinimas; ir veiksmingo, atsakingo ir skaidraus valdymo plėtrą, remiantis jos atskaitomybe pačiai institucijai ir visuomenei.

Įsikūręs istoriniame Alcalá de Henares mieste, 30 kilometrų nuo Madrido, universitete dirba 28 000 studentų, 2000 dėstytojų ir 800 tarnybų bei administracijos darbuotojų. Jos trys universiteto miesteliai - istoriniai, mokslo ir technologijų bei Gvadalacharos miesteliai - rengia 40 bakalauro studijų programų, 78 oficialias magistrantūros programas ir siūlo visą gyvenimą trunkančio mokymo kursus visose žinių srityse.

Įtrauktas į pagrindinius nacionalinius ir tarptautinius reitingus, UAH yra tarp geriausių pasaulio universitetų tiek globaliu požiūriu, tiek ir tokiais rodikliais kaip mokymas, įsidarbinimas, internacionalizacija, tyrimų rezultatai, įranga ir infrastruktūra, tvarumas ir socialinis įsipareigojimas.

Tuo pačiu metu istorinė ir avangardinė grivina yra viena iš gerbiamų Europos universitetų ir gali atsekti jo kilmę jau 1293 m. Ir viduramžių „Studia generalia“. 1499 m. Kardinolas Cisneros įkūrė Šv. Hildefonso koledžą, siekdamas sukurti universitetinio miesto prototipą, kuris būtų pavyzdys kitiems Ibero-Amerikoje. Tarp savo garsiausių studentų, jis pasižymi tokiomis figūromis kaip Lope de Vega, Barca kalnas, Francisco de Quevedo, Tirso de Molina, Fray Luis de León, Ignacio de Loyola arba Gaspar Melchor de Jovellanos, taip pat María Isidra de Guzmán - pirmoji moteris Ispanijoje, norinti gauti doktorantūros laipsnį.

Unikalus universiteto modelis ir jo turtingo architektūros bei meno paveldo išsaugojimas paskatino UNESCO Pasaulio paveldo deklaraciją 1998 metais.

University of Alcalá taip pat yra pasaulinis ispanų kalbos ir kultūros mokymo, jo socialinio atsidavimo ir žmogaus teisių gynimo etalonas. Ne veltui jos istorinė „Paraninfo“ arba susirinkimų salė yra Cervanteso premijos už literatūrą Ispanijoje, Ispanijos karaliaus žmogaus teisių premijos ar „Camino Real“ apdovanojimų ceremonijų etapas.

Misija

Išsamus studentų mokymas ir jų asmeninis bei profesinis tobulėjimas per aukštos kokybės mokymą, žinių kūrimą ir perdavimą bei mokslo ir kultūros sklaidą.

Vizija

Būti pirmaujančiu universitetu tarptautiniame kontekste, atsidavusiam visuomenei, įtraukiamiems ir atviriems pasauliui, prisidedantiems prie žinių tobulinimo ir piliečių mokymo tobulinant mokymą, tobulinant mokslinius tyrimus, skatinant etinę ir socialiai atsakingą veiklą. požiūriai.

Ar tu žinai?

  • Tarp geriausių pasaulio universitetų „QS World University Ranking“ ir „Times Higher Education World University Ranking“.
  • Trys iš University of Alcalá dėstomų laipsnių kursų (fizioterapijos, anglų kalbos ir ispanų kalbos studijos) yra vieni geriausių Ispanijoje pagal laikraščio „El Mundo“ kasmet skelbiamą reitingą „50 grados“ priede.
  • 8 Magistro laipsniai, mokomi grivinose, yra vienas geriausių Ispanijoje , pagal „250 magistro laipsnių“ priedą, kurį kasmet gamina laikraštis „El Mundo“.
  • Anglų kalbos studijos yra tarp 200 geriausių dalykų pasaulyje, o modernios kalbos yra tarp 250 geriausių, pagal prestižinį QS World University reitingą pagal temą.
  • „UAH“ yra pirmasis Ispanijos viešasis universitetas, mokantis kompetencijos pagal „CYD Ranking“ (žinių ir plėtros fondas).
  • Tarp geriausių pasaulio universitetų aplinkos tvarumo politikai UI Greenmetric World University reitinge.

Vietos

Alcala de Henares

Address
Pza. San Diego, s/n
28801 - Alcalá de Henares

Alcala de Henares, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: