University of Alcalá

Įvadas

Oficialus aprašymas

Alkalos universitetas (UAH) yra valstybinis universitetas, įsipareigojęs dėstyti ir tobulinti mokslinius tyrimus, kurį jis įgyvendina pritaikydamas mokymo programas prie socialinių pokyčių ir socialinių poreikių bei pritraukdamas ir išlaikydamas talentus. Jos prioritetai yra studentų įdarbinimo skatinimas; socialiai atsakingos politikos, stiprinančios jos, kaip atviros, integruotos ir įsipareigojusios institucijos, reputaciją, įgyvendinimas; ir veiksmingo, atsakingo ir skaidraus valdymo plėtrą, remiantis jos atskaitingumu pačiai institucijai ir visuomenei.

Įsikūręs istoriniame Alcalá de Henares mieste, 30 kilometrų nuo Madrido, Universitete yra 28 000 studentų, 2 000 dėstytojų ir 800 paslaugų ir administracijos darbuotojų. Jo trys universitetai - Istorinis, Mokslo ir technologijų ir Gvadalacharos universitetai - žaidžia 40 bakalauro studijų programų, 78 oficialios antrosios pakopos studijų programas ir platų mokymosi visą gyvenimą kursų pasiūlą visose žinių srityse.

Įtraukti į pagrindinius nacionalinius ir tarptautinius reitingus, UAH yra vienas iš geriausių pasaulio universitetų tiek pasauliniu, tiek tokiais rodikliais kaip mokymas, įsidarbinimas, internacionalizacija, mokslinių tyrimų rezultatai, įranga ir infrastruktūra, tvarumas ir socialinis įsipareigojimas.

Tuo pačiu metu istorinė ir avangardinė grivina yra viena iš gerbiamų Europos universitetų ir gali atsekti jo kilmę jau 1293 m. Ir viduramžių „Studia generalia“. 1499 m. Kardinolas Cisneros įkūrė Šv. Hildefonso koledžą, siekdamas sukurti universitetinio miesto prototipą, kuris būtų pavyzdys kitiems Ibero-Amerikoje. Tarp savo garsiausių studentų, jis pasižymi tokiomis figūromis kaip Lope de Vega, Barca kalnas, Francisco de Quevedo, Tirso de Molina, Fray Luis de León, Ignacio de Loyola arba Gaspar Melchor de Jovellanos, taip pat María Isidra de Guzmán - pirmoji moteris Ispanijoje, norinti gauti doktorantūros laipsnį.

Unikalus universiteto modelis ir jo turtingo architektūros bei meno paveldo išsaugojimas paskatino UNESCO Pasaulio paveldo deklaraciją 1998 metais.

University of Alcalá taip pat yra pasaulinis Ispanijos kalbos ir kultūros mokymo, socialinio įsipareigojimo ir žmogaus teisių gynimo kriterijus. Ne veltui jis yra istorinis Paraninfo ar susirinkimų salė, kurioje buvo apdovanojimų ceremonijos „Cervantes“ premijos už literatūrą Ispanijoje, Ispanijos Karaliaus žmogaus teisių premijos ar „Camino Real“ apdovanojimas.

Misija

Išsamus studentų mokymas ir jų asmeninis bei profesinis tobulėjimas, teikiant aukštos kokybės mokymą, žinių kūrimą ir perdavimą bei mokslo ir kultūros sklaidą.

Vizija

Būti vienu iš pirmaujančių universitetų tarptautinėje aplinkoje, įsipareigojusiai dalyvauti visuomenėje, įtraukiant ir atvirai pasauliui, prisidedant prie žinių ir piliečių mokymo gerinimo, teikiant kokybišką mokymą, tobulinant mokslinius tyrimus ir skatinant etinius bei socialiai atsakingus požiūrius .

Ar tu žinai...?

  • Tarp geriausių pasaulio universitetų „QS World University Ranking“ ir „Times Higher Education World University Ranking“.
  • Trys iš University of Alcalá dėstomų laipsnių kursų (fizioterapija, anglų kalbos studijos ir ispanų kalbos studijos) yra vieni geriausių Ispanijoje pagal laikraščio „El Mundo“ kasmet skelbiamą reitingą „50 grados“ priede.
  • 8 Magistro laipsniai, mokomi grivinose, yra vienas geriausių Ispanijoje , pagal „250 magistro laipsnių“ priedą, kurį kasmet gamina laikraštis „El Mundo“.
  • Anglų kalbos studijos yra tarp 200 geriausių dalykų pasaulyje, o modernios kalbos yra tarp 250 geriausių, pagal prestižinį QS World University reitingą pagal temą.
  • „UAH“ yra pirmasis Ispanijos viešasis universitetas, mokantis kompetencijos pagal „CYD Ranking“ (žinių ir plėtros fondas).
  • Tarp geriausių pasaulio universitetų aplinkos tvarumo politikai UI Greenmetric World University reitinge.

Vietos

Alcala de Henares

Address
Pza. San Diego, s/n
28801 - Alcalá de Henares

Alcala de Henares, Madrido bendruomenė, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: