Valencia Catholic University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Katalikų universitetas Valencia "San Vicente kankinys" yra skirta tiesos priežastis per tarnybą asmens orumą ir Bažnyčios priežastis. Sukurta šiame universitete darbas remiasi giliu įsitikinimu, kad žinios ir protas yra ištikimi tarnai tikėjimo.

Gimė Valentina Širdies bažnyčia, Katalikų universitetas Valencia "San Vicente kankinys" atsiskleidžia kaip nepakartojama centro kūrybiškumo ir žinių sklaidos už visuomenės labui. Iš universiteto darbo rezultatas atlikta daugiau nei penkiasdešimt metų iki Slaugos mokykla "Ntra. Miss iš Forsaken, "daugiau nei trisdešimt Edetania fondo ir daugiau nei dešimt pagal verslo studijų fakulteto, katalikiškasis universitetas siekia, o reiklus kokybei universiteto gyvenime: bendrą darbą tarp tikėjimo ir proto , stiprinti autentišką universiteto bendruomenės akademinės draugystei atmosferą, o kurti ir išlaikyti unikaliai asmeninį švietimo ryšius su universiteto tikslu.

pilnas švietimas

Katalikų universitetas Valencia "San Vicente kankinys" mano mokytojas, kaip mokytoja, kur žinios yra neperduodama tarsi tai buvo jo naudojimo ir vartojimo objektas, bet nustato visų pirma yra sapiencial santykių tampa žodį prieš transliavimo sąvokos. Instrukcija, švietimas ir mokymas yra ramsčiai, kad padaryti mūsų mokymą.

Mokytojas moko, suteikiant pagrindinį indėlį į asmenybės struktūrą; ugdo, padeda atrasti ir aktyvuoti sugebėjimus ir talentus kiekvienas ir forma, pagal humanistinės supratimą, už profesinės kompetencijos įrėminti į vientisą konstrukciją ir aiški koreliacija prasmių gyvenime.

Katalikiškasis universitetas artėja universitetinio mokslo ieškant turtingas ir pilnas mokymas. Jos pagrindinis tikslas yra tai, kad jie įgyti humanistinę ir mokslinę mokymą, kaip ir pridera didelę įtaką studijos mūsų visuomenės ateitį. Ji taip pat siekia žinių integraciją savaime katalikų tradicija.

asmeninį ir Mokomi studentas stebėjimas atliekamas stebint individualizuotą Švietimas, mokymas juos su mokslinio tikslumo, per specializuotus mokytojams, ir siūlo visais laikais reikalingą paramą iš tarnybos ir konsultavimas.

Kiekvienas universitetas gauna individualizuotas stebėsenos. Ne tik jis turi įtakos tik akademinį, bet visiškai mokymus. Studentas lydi kelyje per universiteto, kad, be to, įgyti žinių ir tyrimų savo techninių įgūdžių, auga ir subrendęs kaip žmogus ir specialistas.

Universitetas dvasia veda prie labai vertiname žvalgybos gyvenimą, siekti tiesos aistringai, gerbti neliečiama orumą asmenų ir padėkite bendrą visuomenės gerovę į konkrečias interesų individo

San Vicente Martir

Katalikų universitetas Valencia "patiki Valensijoje Bažnyčios šis universitetas projekto kankinys ir kelia ją į savo rankas pasiekti Viešpaties palaiminimo, išmintį ir priemones ją vykdyti pagal jo paskirtį" (str. 2. Dekretas montavimas).

Nekaltojo Prasidėjimo

Katalikiškasis universitetas buvo pastatyta apie Nekaltojo Prasidėjimo dieną. Dėl šios priežasties, iškilmingai švęsti šį festivalį Universitete ir "kviečia švietimo bendruomenę visada rodo ypatingą atsidavimą ir dėkingi Mergelės Marijos." (Str. 5. Dekretas montavimas).

Istorija

Katalikų universitetas Valencia "San Vicente kankinys", nuo atlikto daugiau nei trisdešimt metų pagal Edetania fondo universiteto darbo rezultatas, buvo pastatytas pagal išskirtinį ir Reverend p Kardinolas Agustin Garcia Gasco D. arkivyskupas emeritas Valensijos arkivyskupijos († 2011), gruodžio 8, 2003, iškilmė Nekaltojo Prasidėjimo Metropolitan Cathedral of Valencia.

Į erekcijos dekretą, prelatas pripažino Bažnyčios susirūpinimą Valencia per šimtmečius teikti krikščionių bendruomenės ir Valensijos visuomenės institucijas, kurios leistų kurti, skatinti ir atgaivinti universitetinį kultūrą. Taigi Bažnyčia buvo rodoma gimimo, penkis šimtmečius, iš Valensijos universiteto atgal, ir daugelis kitų universitetų.

Mons. José María García Lahiguera († 1989), arkivyskupas Valencia, su kai kurių religinių institucijų bendradarbiavimo, sukūrė Mokytojų švietimo Edetania mokykla lapkričio 3, 1969 ir buvo Edetania fondas 1974 sausio. Po kelerių metų, 1979 metais, tuometinė arkivyskupas Valencia Mons. Miguel Roca Cabanellas († 1992) ir rektorius Valensijos universiteto pasirašė susitarimą Edetania komandiruotę į Valensijos universiteto, galiojo iki 2004 m. Per šiuos metus, Edetania kabinetai susiformavo tūkstančius mokytojų, perteikiančių savo žinias mokyklose Valensijoje.

1999 pakeitimo į Fondo įstatų patvirtinta prisitaikyti prie augimo patyrė Edetania, taip sudarant mokymosi galimybių plėtrą. Fondas pasirašė ryšiai juos sutartį su universitetu Miguel Hernández de Elche 2002 spalio, apimantis universitetinį išsilavinimą psichologijos, pedagoginės psichologijos, mokslų fizinio aktyvumo ir sporto, socialinės ir kultūrinės antropologijos ir jūrų mokslai, kurie prisijungė humanitarinių mokslų fakultete ir švietimo Edetania.

Su katalikų universiteto Valensijos erekcija "San Vicente kankinys" Universitetas laipsniai buvo pertvarkytas į keturias fakultetų gerai apibrėžtų objektų: formaliojo ir neformaliojo švietimo (fakulteto Švietimo ir sporto); individualizuotas dėmesys elgesio problemų (fakultetas psichologijos ir sveikatos mokslų); Kultūros ir visuomenė (fakulteto Sociologijos ir humanitarinių mokslų) analizė; ir jūrų mokslas (fakultetas eksperimentiniai mokslai).

Vasario 4, 2005, The Consell patvirtino Slaugos mokykla "Nuestra Señora de los Desamparados" ir verslo studijų fakulteto integraciją. Taigi Katalikų universitetas buvo organizuotas į penkias fakultetų ir kolegijos.

Kovo 13, 2007 ", Consell de la Generalidad Valenciana patvirtino Medicinos fakulteto sukūrimą katalikiškojo universiteto Valensijoje. Be to fakulteto studijų medicinos, odontologijos, kineziterapijos ir podiatrija jie buvo įrėminti.

Rugsėjo 18, 2009, Consell patvirtino Socialinių mokslų ir teisės fakulteto steigimą ir todėl oficialiai laipsnis Biotechnologijos, teisės ir filosofijos universitetinį išsilavinimą sudarymo sistemų veikimą.

Šiuo metu Katalikų universitetas Valencia turi 10 fakultetų, kad rėmas 24 oficialus laipsnis kursą.

Vietos

Valensija

Address
Carrer de Quevedo, 2,
46001 Valensija, Valensijos bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis