ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Alchimia" šiuolaikinę juvelyrikos mokyklą vadovauja Lucia Massei. Platus dviejų metų BFA ir MFA programos buvo sukurtos per daugiau nei dešimtmetį patirties glaudžiai bendradarbiaujant su tarptautinių mokytojų ir patarėjų komanda, visi jų atitinkamų kūrybinių sferų lyderiai.

"Alchimia" tikslas - mokyti studentus išreikšti savo kūrybiškumą šiuolaikinėmis papuošalais, plėtojant aukštos kokybės techninius ir teorinius įgūdžius. "Alchimia", remdamasi mūsų pačių technologinių pokyčių ir labiausiai eksperimentinių kultūrinių tendencijų, skatina studentus tobulinti savo talentus. Jos dėmesys skiriamas tradicinių metodų peržiūrai ir priėmimui bei kruopščiai atrinktoms medžiagoms kartu su eksperimentiniais ir novatoriškais projektavimo metodais, mokyti studentams, kaip perteikti idėjas ir tyrimo būdus juvelyrikos ir dizaino objektuose bei kaip pasiekti darbo kontekstą.

" Alchimia " moksleivius moko ir moko juvelyrikos, dizaino ir vizualiųjų menų ekspertų komanda. Naudodamiesi savo pačių patirtimi, kaip dėstytojai, dėstytojai išpažįsta šiuolaikinės juvelyrikos techniką, tendencijas ir pokyčius bei asmeninę kūrybiškumą, siūlydami pritaikytą orientavimą ir vertinimą per studentų akademinius metus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

BFA programa šiuolaikinės juvelyrinių dirbinių ir juvelyrinių dirbinių dizaino srityje

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Italija Florence

Dvejų metų BFA programa siūlo išsamų įžvelgimą šiuolaikinės juvelyrikos ir kūno ornamentu tiems, kurie be išankstinio patirties ar turintys juvelyrikos kūrimo įgūdžius per palyginti trumpą laiką. Kursas prasideda tradiciniais metodais ir įgūdžiais juvelyrinių dirbinių gamyboje ir dizaino srityje, o vėliau supažindina moksleivius su naujomis technologijomis, kūrybišku išteklių naudojimu ir materialine raiška dizaino originalumui. [+]

Dvejų metų BFA programa siūlo išsamų šiuolaikinių juvelyrinių dirbinių ir kūno ornamentų pagrindą tiems, kurie per anksti neturi patirties ar turintys juvelyrinių dirbinių įgūdžių per palyginti trumpą laiką.

Kursas prasideda tradiciniais metodais ir įgūdžiais juvelyrinių dirbinių gamyboje ir dizainu, o vėliau supažindina studentus su naujomis technologijomis, kūrybiniu išteklių naudojimu ir materialine raiška dizaino originalumui.

Programa suskirstyta į šešias 14 savaičių trukmės modulius, kurie sudėtingais, bet organiniais visiško panardinimo procesais suteikia subalansuotą praktinių ir teorinių principų derinį.

"Alchimia" filosofijos požiūriu programa ugdo požiūrį į mokymąsi, kuris sujungia teorinį, pragmatišką ir patirtinį, siekiant ugdyti pasitikėjimą, įgūdžius, kūrybiškumą ir vaizduotę. Jis pritaikytas kiekvienam mokiniui atskirai, mokytojams, teikiantiems asmeninį treniruotę, ir remiasi įvairiomis profesinėmis patirtimis, įskaitant kruopščiai atrinktas studijų keliones tiek vietinėje, tiek užsienyje.... [-]


Kontaktai

Adresas Piazza Piattellina 3/r
50124 Florence, Tuscany, Italija