Read the Official Description

"Alchimia" šiuolaikinę juvelyrikos mokyklą vadovauja Lucia Massei. Platus dviejų metų BFA ir MFA programos buvo sukurtos per daugiau nei dešimtmetį patirties glaudžiai bendradarbiaujant su tarptautinių mokytojų ir patarėjų komanda, visi jų atitinkamų kūrybinių sferų lyderiai.

"Alchimia" tikslas - mokyti studentus išreikšti savo kūrybiškumą šiuolaikinėmis papuošalais, plėtojant aukštos kokybės techninius ir teorinius įgūdžius. "Alchimia", remdamasi mūsų pačių technologinių pokyčių ir labiausiai eksperimentinių kultūrinių tendencijų, skatina studentus tobulinti savo talentus. Jos dėmesys skiriamas tradicinių metodų peržiūrai ir priėmimui bei kruopščiai atrinktoms medžiagoms kartu su eksperimentiniais ir novatoriškais projektavimo metodais, mokyti studentams, kaip perteikti idėjas ir tyrimo būdus juvelyrikos ir dizaino objektuose bei kaip pasiekti darbo kontekstą.

" Alchimia " moksleivius moko ir moko juvelyrikos, dizaino ir vizualiųjų menų ekspertų komanda. Naudodamiesi savo pačių patirtimi, kaip dėstytojai, dėstytojai išpažįsta šiuolaikinės juvelyrikos techniką, tendencijas ir pokyčius bei asmeninę kūrybiškumą, siūlydami pritaikytą orientavimą ir vertinimą per studentų akademinius metus.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

Dvejų metų BFA programa siūlo išsamų įžvelgimą šiuolaikinės juvelyrikos ir kūno ornamentu tiems, kurie be išankstinio patirties ar turintys juvelyrikos kūrimo įgūdžius pe ... [+]

Dvejų metų BFA programa siūlo išsamų šiuolaikinių juvelyrinių dirbinių ir kūno ornamentų pagrindą tiems, kurie per anksti neturi patirties ar turintys juvelyrinių dirbinių įgūdžių per palyginti trumpą laiką.

Kursas prasideda tradiciniais metodais ir įgūdžiais juvelyrinių dirbinių gamyboje ir dizainu, o vėliau supažindina studentus su naujomis technologijomis, kūrybiniu išteklių naudojimu ir materialine raiška dizaino originalumui.

Programa suskirstyta į šešias 14 savaičių trukmės modulius, kurie sudėtingais, bet organiniais visiško panardinimo procesais suteikia subalansuotą praktinių ir teorinių principų derinį.

"Alchimia" filosofijos požiūriu programa ugdo požiūrį į mokymąsi, kuris sujungia teorinį, pragmatišką ir patirtinį, siekiant ugdyti pasitikėjimą, įgūdžius, kūrybiškumą ir vaizduotę. Jis pritaikytas kiekvienam mokiniui atskirai, mokytojams, teikiantiems asmeninį treniruotę, ir remiasi įvairiomis profesinėmis patirtimis, įskaitant kruopščiai atrinktas studijų keliones tiek vietinėje, tiek užsienyje.... [-]

Italija Florence
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Piazza Piattellina 3/r
50124 Florence, Tuscany, Italija