Read the Official Description

Apie Ca 'Foscari

"Ca 'Foscari" Venecijos universitetas, pradžioje įsteigtas kaip pirmoji Italijos verslo mokykla 1868 m., Dabar yra daugiadisciplininė institucija, siūlanti įvairias studijų programas ekonomikos ir vadybos, užsienio kalbų, humanitarinių mokslų ir mokslo srityse, ir tapo viena iš šalies aukščiausio rango universitetai. "Ca 'Foscari" turi 20 000 bakalauro studentų ir 4000 absolventų studentų, kuriuos kasmet valdo daugiau kaip 1000 užsienio studentų.

Dėl to, kad ji įsikūrusi įspūdingame istoriniame Venecijos centre, universitetas suteikia unikalią ir naudingą galimybę studijuoti ir atlikti tyrimus viename iš gražiausių pasaulio miestų, atstovaujančio kontekstui, kuriame susiklosto kultūrinė tradicija ir intelektualios naujovės.

Remiantis mokslinių tyrimų kompetencijos reputacija, ji pelnė daugiau ES malonių "Marie Curie" dotacijų nei bet kokia kita Italijos institucija pastaraisiais metais, o 2018 m. QS temų reitinguose "Ca 'Foscari" yra viena iš 150 geriausių pasaulio šiuolaikinių kalbų universitetų, "Top 200 for Economics"

Universitetas taip pat puoselėja išsamią studijų patirtį teikiant studentams teikiamas paslaugas ir įvairius sporto renginius bei studentų asociacijas.

Vieta

"Ca 'Foscari" universitetas įsikūręs visame pasaulyje žinomame Venecijos miestelyje, unikalioje miesto centre, esančioje Italijos šiaurės rytų pakrantės lagūnoje, tiesiogiai sujungtam su Adrijos jūra.

Venecija yra miestas šiaurės rytų Italijoje ir Veneto regiono sostinė. Jis pastatytas ant salyno, esančio slenksčio lagūnoje, kuriame yra daugiau kaip 100 salų, sujungtų pėsčiųjų tiltais. Kadangi kanalai užima kelius, žmonės judėti po miestą pėsčiomis ir valtimi. Tiesą sakant, Venecija yra didžiausias Europos miestas, neturintis automobilio.

Miestas pasižymi stulbinančia istorine architektūra ir meno turtu, nes istorinė Venecijos Respublika buvo klestintis prekybos uostas ir pagrindinė jūrų galia viduramžių ir renesanso laikotarpiu, taigi kai kurios miesto vietos įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą .

Tačiau, be spalvingos praeities, Venecija taip pat gyvas, nes ji ir toliau yra šiuolaikinio meno ir kultūros centras.

Gyvenimas Venecijos istoriniame centre reiškia gyvenimą aplinkai tausojančiu gyvenimo būdu. Dėl to, kad reikia vaikščioti daugelyje vietų, miesto viešosios erdvės tampa socialiniais centrais. Tiesą sakant, vienas iš labiausiai laukiamų momentų Venecijos studentų dieną yra vadinamasis aperitivas kempo ar lauko aperityvas: nuo pietų iki vakaro tokios sritys kaip "Campo Santa Margherita" ir "Erbarìa" prie "Rialto" paverčiamos vietomis kur žmonės susirenka kalbėtis ir klausytis muzikos, kai jie geria spritz ir valgo cicchetti - tradicinį vietinį aperityvą ir užkandžius, kuriuos garsėja Venecija.

Studijų patirtis

"Ca 'Foscari" universiteto Venecijos studijų pasiūlymas suskirstytas į 8 departamentus, atsakingus už bakalauro ir magistro, 3 mokyklų ir prestižinio Collegio Internazionale (Tarptautinis kolegija) mokslinių ir mokymo veiklą. Kartu su šiomis trimis kitomis struktūromis:

· "Ca 'Foscari" aukštoji mokykla, koordinuojanti mokslo daktarus (doktorantūras);

· "Ca 'Foscari Challenge School", kuri organizuoja profesines magistrantūros programas (1-asis ir 2-asis lygmens) bei kitas vadovavimo švietimo galimybes;

· Ca 'Foscari tarptautinio ugdymo mokykla, kuri skatina intensyvius vasaros ir rudens kursus, orientavimo programas, pamatų metų programas ir kitas neakivaizdines studijas italų ir užsienio studentams.

"Ca 'Foscari", skirtą studentams suteikti skatinamojo, konkurencingo ir pažangiausio išsilavinimo, sukūrė didelį akademinį partnerių universitetų akademinį tinklą, apimantį visą pasaulį, ir todėl siūlo įvairius bendrus ir dvigubus bakalauro ir magistro laipsnius bei turi daugiau kaip 700 aktyvių tarptautinių valiutų keitimo susitarimų. Dėl to, kad universitetas yra pasiryžęs ugdyti tarptautinę akademinę bendruomenę, Ca 'Foscari taip pat siūlo daugybę studijų programų, mokomų anglų kalba.

Bakalauro studijų programos:

· Skaitmeninis valdymas

· Filosofija, tarptautinės ir ekonominės studijos

· Verslo administravimas (verslo administravimo ir vadybos studijų programa)

· Ekonomika ir verslas (ekonomikos, rinkų ir finansų studijų programa)

Magistrantūros programos:

· Pasaulinis vystymasis ir verslumas

· Kultūros paveldo išsaugojimo mokslas ir technologijos

· Lyginamieji tarptautiniai santykiai (tarptautinis ir tarpkultūrinių santykių mokymo programa)

· Informatika

· Ekonomika ir finansai (ekonomika - QEM mokymo programa / finansai)

· Aplinkos mokslai (pasaulio aplinkos pokyčių mokymo programa)

· Europos, amerikiečių ir postkolonijinės kalbos ir literatūros (Amerikos studijų programos / anglų kalbos studijų programa)

· Valdymas

· Kalbų mokslai (kalbų mokymo programa)

· Bio ir nanomedžiagų mokslas ir technologijos;

· Tvari chemija ir technologijos (aplinkos, tvarios chemijos ir technologijų studijų programa)

Jei norite gauti bendrą visų studijų programų (tiek italų, tiek anglų kalbų) apžvalgą, apsilankykite šiame puslapyje

Studentų patalpos ir paslaugos

Pagrindinė "Ca 'Foscari" miestelio kampelis yra Venecijos istorinio centro širdyje, tačiau žemyninėje dalyje yra ir kitų universitetų. Ji siūlo studentams 6 bibliotekų, Tarptautinio ugdymo mokyklos, akušerių iššūkių mokyklos ir kalbos mokymo centro. Jame taip pat yra parodų salės, teatras, sporto centras ir valgyklos.

"Ca 'Foscari" padeda studentams per visą savo universiteto karjerą, teikdamas įvairias paskolas, dotacijas ir stipendijas per savo "Financial Aid Office". Individuali parama teikiama tarptautiniams studentams, studentams, dirbantiems ir studentams su negalia.

Tarptautinis sveikinimo skyrius siūlo platų paslaugų spektrą tarptautiniams naudos gavėjams, pvz., Konsultavimas ir parama įvažiavimo procedūroms, akademinių kvalifikacijų pripažinimas, prašymų išduoti vizą pateikimas, leidimas gyventi, studentų paslaugos, sveikatos klausimai ir transportas.

Stipendijos

"Ca 'Foscari" siekia stiprinti tarptautinių studentų buvimą ir praturtinti pasaulinę bendruomenę, teikdamas talentingų tarptautinių studentų finansinę pagalbą dviem formomis:

• atleidimas nuo mokesčio už mokslą - visiškas atleidimas nuo mokesčio už universiteto mokslą ir mokesčius

• vienkartinės stipendijos - 5 000 eurų už kiekvieną

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje

Apgyvendinimas:

"Ca 'Foscari" būsto biuras yra Italijos ir užsienio studentų, mokslininkų, dėstytojų ir administracijos darbuotojų, kurie studijuoja ar dirba Ca' Foscari, paslauga. Čia rasite naudingos informacijos ir kontaktus, kad būtų rasti tinkami ir patogūs apgyvendinimo sprendimai Venecijoje ir artimoje teritorijoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje .

Sveiki atvykę vienetas

Sveikinimo skyrius siūlo platų paslaugų spektrą, skirtą tarptautiniams studentams ir dėstytojams, pvz., Informacijos apie akademines kvalifikacijas pripažinimą, informaciją apie vizas ir įregistravimo procedūras. Taip pat pateikiama bendra informacija apie universiteto studentų paslaugas, finansinę pagalbą, būstą, sveikatos priežiūros paslaugas ir transportą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje .

Kalbos centras

Centras siūlo įvairiais lygmenimis užsienio kalbų kursus anglų, prancūzų, rusų, ispanų ir vokiečių kalbomis.

Valgyklos

Universitete yra valgyklos daugelyje vietų, tiek istoriniame Venecijos centre, tiek žemyninėse Mestre, Marghera ir Treviso miesteliuose.

Išeinančios mobilumo galimybės

Dėl daugiau kaip 650 tarptautinių universitetų ir "Ca 'Foscari" bendradarbiavimo sutarčių, galite praleisti laiką užsienyje studijuoti daugiau nei 70 šalių visame pasaulyje . Tarptautinis biuras skatina "Ca 'Foscari" studentų išvykstamąjį mobilumą, dalyvaudamas pirmaujančiose tarptautinėse mobilumo programose, plečia santykius su priimančiais užsienio universitetais ir įmonėmis ir skatina visus universiteto bendruomenės narius.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje

Karjeros palaikymas

Karjera organizuoja stažuotes ir darbo vietas tiek Italijoje, tiek užsienyje, taip pat vykdo karjeros muges, įdarbinimo diskusijas ir praktinius seminarus, kad padėtų dabartiniams studentams ir naujausiems absolventams įgyti profesinius įgūdžius, kurių jie turi konkuruoti darbo rinkoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje .

Karjeros diena

Karjeros diena yra dieninių renginių, skirtų įdarbinimui, metu, kai absolventai ir naujausi absolventai gali susipažinti su dalyvaujančių bendrovių vadovais ir susipažinti su darbo pasauliu. Studentai gali aplankyti įmonių stendus, platinti savo gyvenimo aprašymus, dalyvauti pokalbiuose ir gauti informaciją apie jiems siūlomas profesines galimybes ir karjeros galimybes. Karjeros dienoje taip pat rengiami įvairūs seminarai, seminarai ir įmonių pristatymai.

Studentų gyvenimas

Keletas kitų universitetų suteikia galimybę studijuoti ir atlikti tyrimus viename iš gražiausių pasaulio miestų. "Ca 'Foscari" kultūrinės tradicijos ir intelektualios naujovės gali susivienyti.

Studijuojant "Ca 'Foscari" suteikiama galimybė mokytis ir gyventi labai unikaliu miestu, kur galima keliauti valandomis ir net mėgautis pasimatymams, turėti "Spritz" vienoje iš Venecijos gražių aikščių, apsilankyti visame pasaulyje žinomuose muziejuose ir parodose, kelionėse laivais per mažas lagūnos salas, mėgaukitės Lido paplūdimiais ir skaniu gardžiu maistu.

Universitetas taip pat organizuoja daugybę kultūrinių renginių, skirtų studentams ir darbuotojams sujungti miestą, kuris yra kaip niekas kitas, vieta, kurioje praeitis patenkina naujovių, o jūsų žinių troškimas yra paskatintas daugybe iniciatyvų. Gyvenimas Venecijoje - gyvas menas, architektūra, plėtra, tyrimai, dėmesys aplinkai ir senųjų tradicijų bei skirtingų kultūrų atradimas.

Be to, "Ca 'Foscari" suteikia studentams išsamią studijų patirtį teikiant įvairias sporto renginius ir studentų asociacijas:

· "Erasmus" studentų tinklas (ESN). "Erasmus" studentų tinklas, kuriame dalyvauja daugiau kaip 12 000 narių iš 36 šalių, palaiko ir skatina tarptautinius tinklus, suteikiant studentams kultūrinio supratimo ir savęs tobulinimo galimybes, vadovaujantis moksleivių, padedančių studentams, principu.

· Universiteto sporto centras (CUS) - "CUS" siūlo studentams galimybę dalyvauti įvairiausiose sporto šakose, nes jis yra Venecijos istoriniame centre.

· Radio Ca 'Foscari - sukurta Ca' Foscari studentų, universiteto internetinė radijo stotis yra nepaprastai populiari bendravimo priemonė. Įdomūs studentai gali dalyvauti jo veikloje, remdamiesi savo individualiais įgūdžiais ir patirtimi.

· Universiteto choras ir orkestras - "Ca 'Foscari choras ir orkestras jau daugiau nei dvidešimt penkerius metus siūlo studentams galimybę išbandyti ir populiarinti savo meilę muzikai. Grupių repertuarai keičiasi nuo metų iki metų ir sklinda nuo viduramžių iki šiuolaikinių kūrinių.

· Shylock universiteto teatro centras (CUT) - "Shylock" yra kultūrinė asociacija, skirta skatinti technines ir menines naujoves teatro spektaklio srityje. Ji organizuoja mokymus ir eksperimentinius seminarus, rengia renginius ir parodas, vykdo mokslinių tyrimų ir gamybos projektus.

Kontaktai

· El. Pašto adresas recruiting@unive.it

· " Facebook"

· Twitter

· Instagram - studentų gyvenimas Venecijoje

· " Instagram" - "Ca 'Foscari" oficialus puslapis

· LinkedIn

· "YouTube"

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Ca' Foscari University of Venice

Ši bakalauro studijų programa padės jums įgyti ir sustiprinti savo žinias apie dvi kalbas ir, galbūt, trečią, kurią galima pasirinkti iš daugiau nei 20 kalbų programoje, ... [+]

Ši studijų programa suteikia tvirtą mokymą dviem užsienio kalbomis, pasirinktomis iš siūlomų septyniolikos kalbų. Kalbos įgūdžiai skiriasi (nuo B1 iki C1) pagal pasirinktą kalbą ir papildomi papildomi įgūdžiai, priklausomai nuo pasirinktos mokymo programos. Literatūros ir kultūros studijų programa ugdo studento žinias apie šiuolaikinę ir klasikinę literatūrą bei kultūrą abejose pasirinktose kalbose, literatūros tekstų analizės įgūdžius ir supratimą, kaip jie susiję su savo kontekstu. Lingvistikos, filologijos ir kalbos mokymo studijų programa ugdo studento žinias apie kalbos struktūras, ypač pasirinktas kalbas, įgūdžius teoriniame ir taikomosios kalbos, filologijos ir kalbos mokyme. Tarptautinės politikos mokymo programa ugdo studento žinias apie istoriją ir kultūrą, politiką ir tarptautinius santykius, tarptautinių ir ekonominių sistemų istorinę ir politinę dinamiką.... [-]

Italija Venice
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ca' Foscari University of Venice

Ši lanksti ir išsamaus studijų programa suteiks jums reikiamų įgūdžių, kad būtų galima kritiškai analizuoti ekonominius reiškinius ir spręsti privataus verslo ar viešųjų ... [+]

Ši programa suteikia studentams lankstų ir daugiafunkcinį ekonominių, matematikos-statistinių, verslo ir teisinių klausimų pagrindą, suteikiant jiems galimybę analizuoti ir interpretuoti ekonominius reiškinius skirtinguose lygmenyse (makroekonomikos, rinkos, įmonių). Studentai taip pat gali sutelkti dėmesį į turizmo ekonomiką, kuri vaidina itin svarbų vaidmenį Veneto regione. Galimos mokymo programos:

Ekonomika ir verslas (italų kalba)Ekonomika, rinkos ir finansai (visiškai mokoma anglų kalba)Apie studijų programąReikalavimai ir taikymasKvalifikacijos lygis

Bakalauro studijų programa

Kalbos mokymasisEkonomika ir verslas (italų kalba)Ekonomika, rinkos ir finansai (visiškai mokoma anglų kalba)Profesiniai profiliai... [-]
Italija Venice
October 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ca' Foscari University of Venice

Ši bakalauro studijų programa, visiškai siūloma anglų kalba, siūlo lankstų, tarptautinį ir daugiadisciplininį išsilavinimą, leidžiančią analizuoti ir interpretuoti social ... [+]

Šis kursas buvo sukurtas "Ca 'Foscari universiteto" kaip moderniausios studijų programos, kurią mokė anglų kalba. Jo tarpdiscipliniškumas jungia filosofijos, ekonomikos ir tarptautinių studijų mokymą unikaliu Italijos akademinės aplinkos kontekstu ir yra skirtas suderinti save su panašiais Europos lygmens kursais. Programa yra parengta po filosofijos, politikos, ekonomikos (PPE) laipsnio, mokomo Oksforde. Kursų mokymui ir valdymui dalyvauja keli departamentai ir naujas "Ca 'Foscari" tarptautinis koledžas. Šis kursas suteikia studentams galimybę įgyti pagrindinių žinių trijuose pagrindiniuose filosofijos, ekonomikos ir tarptautinių studijų dalykuose, analitiniuose ir kritiniuose įgūdžiukiuose, siekiant tarpdisciplininio požiūrio į temas ir tyrimo sritis aptarti, taip pat supažindinti su praktiniais padariniais, kurie studijuoja filosofiją, ekonomiką ir tarptautinę studijos turi suprasti pasaulį, kuriame mes gyvename.... [-]

Italija Venice
October 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ca' Foscari University of Venice

Jei esate aistringas dėl sudėtingų pasaulinės rinkos mechanizmų arba jei turite verslumo polinkį, šis kursas skirtas tau. "Global Development and Entrepreneurship" dėsto ... [+]

Ši magistrantūros programa siūlo tarpdisciplininį kursą, kurio tikslas - gilinti pasaulinės plėtros procesų ypatumus, integruojant ekonomines, matematikos ir statistikos, teisines, geografines ir kultūrines žinias, reikalingas bendrauti su tarptautinėmis rinkomis, ypatingą dėmesį skiriant besiformuojančioms.

Mokymo programos yra skirtos rengti ekspertus, analizuojant rinkų globalizaciją ir tarptautinės ekonomikos statusą, pasirengusius palaikyti verslumo augimo procesus per vadybos ir finansų mokymus, kurie gali derinti kultūrą ir ekonomikos vystymąsi bei internacionalizaciją.

Programa susideda iš seminarų ir kitų kultūrinių bei edukacinių veiklų su Italijos ir užsienio kompanijų verslininkų ir direktorių, siekiant paskatinti tarptautinių tinklų plėtrą, esančią teritorinėse ir korporacinėse sistemose šiaurės rytuose Šalis.... [-]

Italija Venice
October 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ca' Foscari University of Venice

Programa, bendradarbiaujant su "H-FARM" švietimu, suteikia studentams galimybę įgyti žinių ir valdymo įgūdžių iš esmės vykdant informacinių technologijų studijas, bet ir ... [+]

Bakalauras skaitmeniniame valdyme

Programa, bendradarbiaujant su " H-FARM" švietimu , suteikia studentams galimybę įgyti žinių ir valdymo įgūdžių iš esmės vykdant informacinių technologijų studijas, bet ir bendrai studijuojant skaitmenines priemones ir paslaugas, kurias naudoja įmonės ir organizacijos visame pasaulyje.

"Big Data", "Marketing Analytics", "Dizaino mąstymas", "Lean" valdymas ir informacijos saugumas yra tik keletas sričių, kurias mokiniai gali išmanyti, ypač prisidedant prie jų galimybių įsidarbinti įmonėms, susiduriančioms su skaitmeninės transformacijos iššūkiais.

Kursui būdingas subalansuotas paskaitos, komandos ir individualių projektų derinimas, sąveika ir bendradarbiavimas tarp universitetų ir firmų, taip pat seminarai, kuriuose vadovauja pagrindinių italų kompanijų steigėjai ir vadovai.... [-]

Italija Venice
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ca' Foscari University of Venice

Ši studijų programa leidžia įgyti rinkodaros srityje įgūdžių, atliekant sąskaitų auditą; administravimas ir valdymas; personalo vadyba; finansai ir finansinis tarpininkav ... [+]

Ši studijų programa leidžia jums įgyti būtinų įgūdžių marketingo sektoriuje; administravimas ir verslo valdymas; organizavimas ir personalo valdymas; finansai ir finansinis tarpininkavimas.

Yra dvi mokymo programos:

Verslo administravimas (dėstomas italų kalba)Verslo administravimas ir valdymas (dėstoma anglų kalba)Apie studijų programąReikalavimai ir taikymasKvalifikacijos lygis

Bakalauro studijų programa

Kalbos mokymasisVerslo administravimas (dėstomas italų kalba)Verslo administravimas ir valdymas (dėstoma anglų kalba)Profesijos profiliai

Programa suteikia studentams įrankius, reikalingus rasti darbą Europos ir tarptautinėse rinkose, arba dalyvauti tarptautinėse magistro programose.... [-]

Italija Venice
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Dorsoduro 3246
30123 Venice, Veneto, Italija
Telefonas
false
Address
Via Sile 41, 31056 Roncade (TV)
31056 Ca' Tron, Veneto, Italija
Telefonas
false