Ferrari Fashion School

Įvadas

Oficialus aprašymasAteik ir pažiūrėk, kokia bus tavo ateitis mados pasaulyje! Prisijunkite prie „ Ferrari Fashion School ir kurkite savo profesinę ateitį kartu su mumis. Pasirinkite sau pritaikytą kursą ir išbandykite savo talentą ir kūrybiškumą. Ferrari Fashion School yra mados akademija, kurianti naujus mados veikėjus per labai specializuotą išsilavinimą, suteikiantį „žinių“ ir „žinių“ savo studentams. Ferrari Fashion School yra mados akademija, kurioje aistra yra nuolatinis energijos ir įkvėpimo šaltinis jauniems žmonėms iš viso pasaulio, kad jie taptų geriausiais ateities profesionalais. Ferrari Fashion School palaiko partnerystės ryšius su daugeliu mados pasaulio kompanijų ir su studentais, tiek dabartiniais, tiek ir absolventai, kad pasiūlytų jiems darbo, tobulėjimo ir augimo galimybes visais jų karjeros etapais. Prisijungimas prie šios mados mokyklos reiškia, kad būsite aukšto lygio švietimo kelio dalis ir priklausysite unikaliai gerbiamų ir vertinamų profesionalų grupei.

Pažvelkite į mūsų svetainę, kad gautumėte informacijos apie profesionalų kursus ir meistrus: stilistą, mados iliustraciją, dizainerį, siuvėją, mados fotografiją, „Cad Designer“, 2D ir 3D menininką ir daugelį kitų! Milane, mieste, kuris visuomet buvo žinomas kaip mados sostinė, stiliaus ir dizaino ikona, „ Ferrari Fashion School turi naują būstinę Via Savona 97, miesto naujojo mados rajono širdyje, šiuo metu talpinančią daugiausiai svarbūs tarptautiniai mados namai ir salonai, tarp kurių yra „Armani“, „Canali“, „Fendi“, „Diesel“, „Elisabetta Franchi“ ir daugelis kitų. Tiesiog čia, keli žingsniai nuo šių svarbių realijų, kur „ Ferrari Fashion School vykdo savo darbus, kur jie apibūdina naujus stilius ir tendencijas, taip pat tai yra didžiausių tarptautinių renginių, susijusių su mada, scena.

Ne tik mokykla, bet ir „mados kompanija“, kurianti būsimus mados pasaulio profesionalus.

Mados pasaulis nuolat keičiasi ir keičiasi. Visada jis ieško jaunų žmonių, kurie mokydamiesi pasiekė ne tik aukšto lygio techninius įgūdžius ir techniką, bet ir požiūrį bei darbo metodą, artimesnį darbo pasauliui. ir įmonės.

Mokymosi greitį ir mūsų kursų kokybę garantuoja daugybė veiksnių:

  • Individualios nusistatymo klasės: Mokytojas individualiai seka kiekvieną mokinį, visiškai gerbdamas jo kūrybingumą ir asmeninį skonį.
  • Individualūs studijų planai: Atsižvelgiant į studento žinių lygį, po pokalbio su dėstytoju galima sudaryti „individualų“ studijų planą.
  • Mokytojų taryba: Išrinkta iš geriausių pramonės profesionalų, norinčių pasidalinti savo patirtimi ir profesionalumu, suteikiant mūsų studentams „žinių“ ir „know-how“.
  • Periodiniai testai ir egzaminai: Įvertinti studento patobulinimus ir nedelsiant veikti iškilus problemoms ar atsilikus studijų planui.
  • Mokomoji medžiaga: pažangiausi kraštai ir aprūpinti išsamiu ir nuolat atnaujinamu turiniu, atsižvelgiant į naujausias tarptautines tendencijas ir metodus.
  • Komandinis darbas: Ugdyti gerus santykių įgūdžius ir pasiūlyti įdomių galimybių bendrauti su profesionaliais pramonės veikėjais.
  • Klasės: Klasėse yra įrengtos modernios ir profesionalios priemonės, leidžiančios mokiniams naudotis ta pačia įranga, kurią jie ateityje ras darbo pasaulyje.
  • Galimybė prisijungti prie seminarų, seminarų ir konkursų: Visi mūsų studentai turi galimybę gauti nuodugnią analizę ar specializaciją ir glaudžiai bendrauti su profesionaliais pramonės žmonėmis.

Vadovėliai ir mokomoji medžiaga

Mokomoji medžiaga, sudaryta iš vadovėlių, šablonų ir kvadratų, mūsų studentams pateikiama nemokamai. Turinys yra išsamus ir visada atnaujinamas atsižvelgiant į naujausias tarptautines tendencijas ir metodus.
Be to, mes suteikiame galimybę visiems mokiniams patekti į mokyklos biblioteką, kur jie gali ieškoti knygų ir medžiagos, kad per metus galėtų vystyti kelis projektus.

„Ferrari“ mados laboratorija

Kabinetai aprūpinti visa apimančia ir nuolat moderniausia įranga, kuri yra visiškai prieinama mūsų studentams ir leidžia jiems naudotis įrankiais ir medžiagomis, kuriuos jie vėl ras tada darbo pasaulyje. Ne iš tikrųjų tipiškos „kabinetai“, bet daugiafunkcinė aplinka : iš „Stiliaus biuro“ , kur stilistai ir dizaineriai kuria savo kolekcijas ir atiduoda savo kūrybingumui, sąveikaujantiems su Modeliavimo ir siuvimo laboratorija , kur vyksta visų kolekcijų kūrimas ir gamyba. Mokykla, suplanuota kaip tikra mados įmonė , kurioje jūs galite dirbti komandoje ir tiesiogiai palyginti save su keliais profesionaliais veikėjais, ir įmanoma suplanuoti ir sukurti tikrą prekės ženklo identitetą , sekant visą kolekcijos projektavimo ir gamybos ciklą. , nuo koncepcijos iki galutinio produkto .

Renginiai ir KTT šou

Milanas visada buvo žinomas kaip neginčijama mados sostinė ir turi kalendorių, kuriame pilna renginių, susijusių su mados sistemos pasauliu, vykstantys ištisus metus. Ferrari Fashion School yra mados akademija, suteikianti savo studentams galimybę prisijungti prie renginių ir parodų Milano mados savaitės metu bei apsilankyti parodose ir muziejuose, taip pat svarbiausiose tarptautinės apžvalgos mados pramonės parodose.

Seminarai ir seminarai

Metų bėgyje mūsų studentai turi galimybę prisijungti prie dirbtuvių ir seminarų, susijusių su mados pasauliu, dizainu ir siuvimu, ir susitikti su profesionaliais pramonės žmonėmis, dalyvauti renginiuose, parodose ir bėgimo takuose.

Vietos

Milanas

Address
Via Savona 97
20144 Milanas, Lombardija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: