Oficialus aprašymasSužinokite, kas yra teisus Žinoma jums!

Ateikite ir atrasti savo ateitį mados pasaulyje! Prisijunkite prie "Ferrari" mados mokyklą ir sukurti su mumis savo profesinę ateitį. Pasirinkite kursą "made to measure" už jus ir išbandyti savo talentą ir savo kūrybiškumą. Ferrari Mada Mokykla yra mados mokykla, kuri ruošia naujus veikėjus fashion per labai specializuotą mokymą, kad pervedimai į jo mokinių į "Žinant" ir "žinoti, kaip."

"Ferrari" Mada Mokykla yra mados mokykla, kurioje yra aistra pristatyti nuosekliai, jaunimui iš viso pasaulio, energijos ir įkvėpimo tapti geriausi specialistai rytoj. "Ferrari" Mada Mokykla palaiko ryšius pastovaus bendradarbiavimo su daugeliu bendrovių mados industrijoje ir studentams, dabartinė ir jau baigė, teikti įsidarbinimo galimybes, plėtrą ir augimą visose karjeros etapais. Tapimą šios mados mokykloje reiškia dalintis aukšto lygio kelią, ir priklauso vienai grupei, pripažino ir geidžiamiausių specialistų.

Ieškoti mūsų svetainėje informaciją apie profesinių kursų ir magistrantūros stilistas, mados iliustracija, modelis virimo aparatas, siuvimas, fashion photography, modelis Maker Cad 2D ir 3D Atlikėjas, ir tiek daug daugiau!

Kas mes esame

... "Ferrari" Mada MokyklaAr mados mokykla, kuri turi daugiau nei 15 metų patirtį mokymo, rengimo ir pateikimo naujų žvaigždžių mados pasaulyje. Mokymo plėtoja Profesionalūs Kursai, kurios terminai svyruoja nuo 1 iki 3 metų ir magistro specializacija Doktorantas, Kuria siekiama formuoti labai specializuotus duomenis, kurie veikia į mados ir prabangos sektoriuje.

"Ferrari" Mada Mokykla yra įtrauktas į veiklos vykdytojų registro akredituota mokymo pagal Lombardijos regiono, Mūsų kursai yra sertifikuota pagal Kokybės ISO 9001: 2008Garantuoti aukštos kokybės mokymo profesionalumą. Edukaciniai kursai atsižvelgti į už labai profesinio pasirengimo, kur reikia techninių įgūdžių ir patirties įgijimas, ji tampa pagrindinis tikslas, Ir yra pagamintas galimas dėka daugelio seminaruose, konferencijose ir seminaruose, papildomai prie palyginti su specialistų, kurie dirba pramonės ir kurie nori perduoti savo patirtį ir profesionalumą studentų akivaizdoje.

Didelis dėmesys yra skiriamas visiems studentams per mokymo metodo, kuris siūlo pamokas individualaus pobūdžio ir individualiems poreikiams pritaikytos studijų programos, Glaudus ryšys tarp švietimo ir darbo rinkos reiškia, kad "Ferrari" Mada Mokykla rengia naują mados aktyvių žaidėjų dėka, bendradarbiaujant su Kamera nazionale della Moda Milanesu Mada platforma mokymo sistema, Italų mados sistemą dėka tiesioginio kontakto su įmonėmis, Ateliers, stilistinių studijų Italijoje ir užsienyje. Mokykla aktyviai dalyvauja skatinant jaunus talentus, siūlo per mokymo programos tarpdisciplininius projektus ir seminarai susiję su Menas, Mada, estetikos, fotografijos ir komunikacijos pasaulyjeTaip pat siūlo galimybę savo studentams dalyvauti tarptautinėse mugėse, renginių ir madų šou metu Milano mados savaitėje, Dėl šios priežasties "Ferrari Mada Mokykla turi svarbių partnerystę su tarptautinėmis mokyklų ir bendrovių, kaip antai Trienalė Milano mados mokymo sistema platforma, Šiukšlių dėžė studija meno Niujorke, Milane Purvo studija, Tiara Tarptautinė akademija ir akademija Komunikacijos Milane, AVON COSMETICS, Vibram Les Hommesir daugelis kitų, siūlo studentams daug galimybių karjeros ir profesinio tobulėjimo.

.... ne "mokykloje", bet tikra "mados kompanija", kad traukiniuose būsimus specialistus mados pasaulyje ....

Mados pasaulis visada vystosi ir keičiasi, ir vis ieško jaunų žmonių, kurie įgijo savo treniruočių metu ne tik įgūdžių ir aukšto lygio techninių įgūdžių, bet ir požiūrį ir arčiau darbo metodika iš darbo ir Aile įmonių pasaulyje.

Dėl šios priežasties "manėme visiškai naujas būdas daryti mokymus ir skiriasi nuo tradicinių normų. Mūsų studentai dedami nuo pirmos dienos dinamiškoje ir multi-funkcinis aplinkoje, kur nėra auditorijos, stendai, mokytojai ir tt .. bet aplinka suvokiama kaip tikras "mados kompanija": nuo "Biuro Stilius kur Skelbimai ir dizainerių komanda darbui parengti ir atkreipti daugiau naujų ir novatoriškų idėjų, kad Laboratorija modeliavimo paketoKur ekspertas ir pacientų rankos kuriant ir teikiant pavyzdžius kolekcijų sukurta mūsų dizainerių, kad Mada Rodyti galutinis ir Nuotraukų rinkinys kur fotografai, kartu su specialistų komanda (iš Make-up artist, plaukų stilistas, Modeliai ir agentūros ir tt ..), gali sukurti tikrą fotosesijas, kad visos kolekcijos.

Mokymosi greitis ir kokybė kursai garantuoja kelių veiksnių:

  • Pamokos yra individualus: mokytojas taip kiekvieną mokinį individualiai visapusiškai gerbiant jo kūrybiškumui ir asmeniniam skoniui.
Individualus programos: Pasak studento pasirengimo lygį gali būti nustatytas, po konfrontacijos su mokytojas, studijų programos "išmatuoti".
<strong>K&#363;no d&#279;stytojai:</strong> pasirinkti i&scaron; geriausi&#371; specialist&#371;, kurie nori dalintis savo patirtimi ir profesionalumu, perkeliant &#303; m&#363;s&#371; studentai &#303; "&#382;inant" ir "know-how".
<strong>Testavimas ir periodiniai tikrinimai:</strong> &#303;vertinti studento pa&#382;ang&#261; ir &#303;siki&scaron;ti nedelsiant I&scaron;kilus sunkumams ar u&#382; grafik&#261;.
<strong>Mokymo med&#382;iagos:</strong> pa&#382;angios ir visi&scaron;kai ir iki &scaron;iol turin&#303;, &scaron;ie naujausias tarptautines tendencijas ir metodikas. 
<strong>Darbas komandoje:</strong> pl&#279;toti gerus tarpasmeninius &#303;g&#363;d&#382;ius ir pasi&#363;lyti &#303;domi&#371; galimybi&#371; diskutuoti su pramon&#279;s specialist&#371;.
<strong>Klas&#279;s:</strong> kabinetai bus apr&#363;pinti modernia ir profesionali&#371; &#303;ranki&#371;, kurie leid&#382;ia studentui naudoti t&#261; pa&#269;i&#261; &#303;rang&#261;, kad tada rasti mados pasaulyje.
<strong>Galimyb&#279; dalyvauti seminaruose, seminarus ir konkursus</strong> visi m&#363;s&#371; studentai turi galimyb&#281; susipa&#382;inti su &#303;&#382;valgomis ar &#303;g&#363;d&#382;i&#371; ir glaud&#382;iai dirbti su pramon&#279;s specialist&#371;.

Vadovėliai ir mokymosi medžiaga

Kursas medžiaga susideda iš vadovėlių, bulvarinis ir komandos yra teikiama nemokamai visiems mūsų studentams. Turinys yra išsamus ir iki šiol, po naujausių tarptautinių tendencijų ir metodikas.

Be to visi studentai yra suteikta galimybė naudotis mokyklos, kur galima pasikonsultuoti tekstus ir medžiagą, būtina plėtoti projektų per metus įvairių biblioteką.

Renginiai ir pasirodymai

Milanas visada buvo pripažinta neginčijama sostinės mados ir siūlo visą renginių kalendorius, susijusių su mados sistemą pasaulyje, kurie vyksta ištisus metus.

"Ferrari" Mada Mokykla Tai mados mokyklos, kad siūlo savo studentams galimybę dalyvauti renginiuose ir mados šou metu Milano mados savaitė ir aplankyti parodas ir muziejus, taip pat svarbiausių prekybos mugėse tarptautinėje arenoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Ferrari Fashion School

Pagrindinis tikslas, žinoma, yra parengti specialistus, gebančius visapusiškai valdyti visą gamybos ciklą nuo idėjos sumanymo iki betono realizavimo, per asmeninį mokymos ... [+]

Tai visiškai profesionalus skaičius, kuris turi įgūdžių, reikalingų kurti ir sukurti mados kolekciją, virš visų dėka galimybe išversti savo vaizduotę į linijų ir spalvų.

Tai varomoji jėga komandoje, kurioje jis ar ji veikia ir suteikia talentą kurti novatoriškus modelius ir rinkos poreikius.

Mados dizaineris dirba su mados ženklų, su tais, kurie sukurti ir pastatyti audinius, su rinkodaros ekspertų, su modelio gamintojas ir siuvėjų, su modeliais, kurie dėvėti savo kolekciją, su asmenų, atsakingų už salone ir fotografų.

Be to, intuicija, kūrybiškumas ir tikslumo, mados dizaineris turi žinoti, kaip dirbti komandoje, kaip patenkinti, atsižvelgiant į kokybės ir kainodaros standartus bendrovės jis dirba terminus.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
20 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ferrari Fashion School

Fotografijos kursas su mados fotografijos sritimi specializuojasi mokyti profesionalų personažą, turinčią gilių žinių ir įgūdžių mados srityje: autorius ir menininkas, tu ... [+]

Fotografijos kursas su mados fotografijos sritimi specializuojasi mokyti profesionalų personažą, turinčią gilių žinių ir įgūdžių mados srityje: autorius ir menininkas, turintis kūrybinių ir projektavimo įgūdžių, kartu su estetiniu jautrumu, kurio tikslas yra madingas, ir sugebėti Naudokite fotografijos vaizdą kaip vaizdo komunikacijos kanalą. "Fashion Professional" fotografas sujungia technines kompetencijas su kūrybiniais ir estetiniais, atkreipdamas dėmesį į mados suvokimą ir komunikaciją apie gyvenimo būdą.

Profesionalūs parduotuvėse: Pasibaigus ugdymo keliui, studentas gali dirbti mados aplinkos darbo srityse: leidyba, mes, televizija, fotografijos agentūros, postprodukcija, laisvai samdomi darbuotojai, fotografas, "Fashion Photography" leidybos specialistas, "Art style", "Art" Pirkėjas, studijų tvarkyklė, nuotraukų redaktorius.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ferrari Fashion School

Kursas detaliai iliustruoja spalvinimo ir piešimo technologijas, išlaisvindamas vaizduotę ir sukūręs keletą drabužių ir aksesuarų modelių. Kursas baigtas ir leisk student ... [+]

Laikui bėgant, mados dizainerio figūra labai pasikeitė. Nuo antrojo pokario laikotarpio, kai mados industrializacija, jos veikla turėjo įtakos mūsų šalies socialiniam ir kultūriniam pokyčiui, paversdama socialines nuotaikas ir įpročius.

Šiandien mados dizaineris yra ne tik tas, kuris rengia kolekciją, bet ir tas, kuris sukuria mados tendencijas ir dažnai prognozuoja rinkos poreikius per savo stilistines intuicijas.

Profesionalus darbuotojas, turintis daug techninių medžiagų, dažnai dirbančių konsultacinėse biurams ar įmonėms, glaudžiai bendradarbiaujančioms su prekybos rajonu, prototipų kūrimu, kokybės kontrole ir gamyba.

Kurso tikslas

Kursas detaliai iliustruoja spalvinimo ir piešimo technologijas, išlaisvindamas vaizduotę ir sukūręs keletą drabužių ir aksesuarų modelių. Kursas baigtas ir leisk studentui išmokti kolekcijos darbą ir grafinio dizaino metodą kiekviename jo etape: nuo tendencijų tyrimo iki mados eskizo, nuo grafinio realizavimo per programinę įrangą ("Adobe Photoshop" ir "Illustrator"), perduodamos per Mados ir tekstilės prekių istorijos tyrimas, techninis lapas ir iliustracijos metodai; Nuo apdirbimo metodikos iki portfelio gamybos.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
20 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba