John Cabot University

Įvadas

Oficialus aprašymas

iJohn Cabot Unalt = "iversalt =" ity, įkurtas alt = "1972 m., Alt =" yra Ameralt = "ican lalt =" iberal arts unalt = "iversalt =" ity offerralt = "bakalauro laipsnių įgijimas Englalt =" ish- speakalt = "studentai iš viso pasaulio. Jūs walt =" ill study "alt =" Romos širdyje, apsuptas kultūros, halt = "istory, art, busalt =" iness, and polalt = "italt =" ics .

Studentai mažose klasėse mokosi iš dėstytojų, dirbančių kaip dėstytojai, skatindami Romos, kaip mokymosi laboratorijos, pavyzdį. Jūs walt = "blogai turi opportunalt =" italt = "už alt =" internshalt = "ips at multalt =" inatalt = "ional companalt =" ies, alt = "internatalt =" ional organalt = "izatalt =" jonai, ir muziejai, taip pat oportaltai, skirti studijuoti ir keliauti po Europą ir už jos ribų.

JCU absolventai priimami į prestižines universitetines aukštųjų mokyklų studijas, tokias kaip Kolumbijos universitetas, Londono ekonomikos mokykla ir Oksfordo universitetas.

Studentai taip pat pradeda karjerą didelėse tarptautinėse, finansinėse, įmonėse

institucijų, kultūros ir žiniasklaidos organizacijų, įskaitant „Bloomberg“, „Price Waterhouse Cooper“, IBM, Pasaulio maisto programą, Pasaulio banką ir Arabų valstybių lygą.

Vietos

Roma

John Cabot University

Address
John Cabot University
Via della Lungara, 233

00165 Roma, Lazio, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 0668 19121

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis