Link Campus University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Link Campus University yra privatus universitetas Romoje, kuris priklauso Italijos universiteto reglamentui. Jos antspaudas yra tarptautinis dėl savo istorijos ir jo pašaukimo. 2011 m. Universitetas buvo pripažintas Italijos reglamentu dėl švietimo ministro įsakymo - Universiteto ir mokslinių tyrimų Nr. 374, rugsėjo 21 d. 2011 m. " Link Campus University sujungia anglų kalbos mokymo strategijas su italų kultūra ir didaktiniu metodu. Dauguma laipsnių kursų yra mokomi anglų kalba, išskyrus kai kuriuos, kurie vyksta italų kalba. Taip pat Link Campus University turi išplėstinį tarptautinių universitetų ir įmonių tinklą. Čia yra kiekvieno Link Campus University studijų programos ypatumai:

  • Kad studentas ir profesorius galėtų glaudžiai bendradarbiauti, kiekvienai klasei turi būti ne daugiau kaip 25 studentai.
  • "Non-Stop" pagalba, kurią teikia dėstytojai.
  • Mentoriaus programa (ekspertas iš srities, kuris suteiks studentams patarimų, kurie yra artimos studijų baigimui).
  • Didelė biblioteka
  • Lyginamasis ir tarpdisciplininis studijų metodas
  • Ne tik ex-katedra, bet ir interaktyvus mokymas
  • Reguliarios pamokos, praturtintos atvejų studijomis, seminarais ir susitikimais su įvairių profesinių sričių, institucijų ir įmonių atsiliepimais.
  • Visą įvykių kalendorių, į kuriuos kviečiami tarptautiniai svečiai iš visų svarbių sričių, tokių kaip ekonomika, teisė, politika ir ryšiai.
  • Išplėstas Italijos ir užsienio kompanijų partnerių tinklas.

Link Campus University pagrindinis tikslas yra parengti pirmaujančią klasę, kuri galėtų veikti skirtingose sistemose ir šalyse, suteikiant jauniems žmonėms galimybę sėkmingai besikeičiančioje pasaulio rinkoje.

KODĖL Link Campus University

Kadangi mokymo modelis siekia kurti profesionalius vadovus ir verslininkus, sugebančius kurti ir valdyti inovacijų procesus pasauliniame pasaulyje. Kadangi " Link Campus University pasiūlymo teikiama pridėtinė vertė yra tokia nuostabi: - integruotas universitetų ir įmonių mokymas; - ypatingas dėmesys skiriamas metodologijos problemų sprendimui; - pažangiausių IT priemonių naudojimui; - privalomam lankomumui; egzaminai pagal grafiką dėka dėstytojų - individualus mokymas, kurio tikslas - darni asmenybės raida - ryšys su užsienio universitetais - gerovė

Vietos

Roma

Address
Via del Casale di San Pio V,44
00165 Roma, Lazio, Italija
Telefonas
+39 06 94800 190

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis