University of Bologna

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Alma Mater Studiorum“ - Bolonijos universitetas

Seniausias Vakarų pasaulio universitetas, „Alma Mater Studiorum“ - Universiteto universitetas, atveria kelią naujovėms, naudodamas vis turtingesnį programų katalogą, naujausius mokslinius tyrimus, nuolatinę ir vis plačią tarptautinę perspektyvą bei stiprią trečiąją misiją.

Nuo pat jos įkūrimo 1088 m. „Alma Mater Studiorum“ buvo orientuota į studentus ir priėmė iškilius mokslo ir meno bendruomenių veikėjus. Su penkiais universiteto miesteliais (Bolonija, Cesena, Forli, Ravenna, Riminis) ir filialu Buenos Airėse, jis siūlo įvairiapusį kursų katalogą, pritaikytą šiuolaikinės visuomenės poreikiams: daugiau nei 200 laipsnių programų iš 32 departamentų ir 5 mokyklų. yra siūlomi daugiau nei 82 000 studentų. 3600 absolventų priima doktorantūros ir kitas trečiosios pakopos programas.

„Alma Mater“, patenkanti į 200 geriausiųjų tarp dviejų prestižiškiausių tarptautinių universitetų reitingų, laikoma pirmaujančiu studentų mobilumo universitetu Europoje („Erasmus +“), „Alma Mater“ investuoja į tvarų vystymąsi ir prisideda prie 17 tvarios plėtros tikslų, pasiūlytų kaip dalis 2030 m. Darbotvarkė, kurią priėmė Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja. Būdamas išsamiu mokslinių tyrimų universitetu, jis investuoja į daugiadisciplininį, kultūrų požiūrį ir neatsiejamą ryšį tarp tyrimų ir mokymo. University of Bologna vienas iš aktyviausių lyderystės ir dalyvavimo Europos mokslinių tyrimų ir akademinio bendradarbiavimo projektuose, sudarė aljansus su pramone ir valstybinėmis / privačiomis organizacijomis. Tai yra ir tarptautinių tinklų centras: be artimų Europos ryšių, jis turi daugybę ryšių su Amerika, Afrika, Azija ir Australija.

Prašome išsiaiškinti, kokiomis priemonėmis geriausiu įmanomu būdu University of Bologna pradės kitus mokslo metus.

Vietos

Bolonijoje

Address
Via Zamboni, 33
40126 Bolonijoje, Emilija-Romanija, Italija
Interneto svetainė

Cesena

Address
Piazza Aldo Moro, 90
Cesena, Emilija-Romanija, Italija

Forli

Address
Piazzale Sante Solieri,1
47121 Forli, Emilija-Romanija, Italija

Ravenna

Address
Ravenna, Emilija-Romanija, Italija

Riminis

Address
Riminis, Emilija-Romanija, Italija

Buenos Airės

Address
Buenos Airės, Buenos Airės, Argentina

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis