Read the Official Description

TorVergata101

Graduate Management Admission Test arba Romos universiteto Tor Vergata buvo įkurta 1982 metais, todėl ji yra gana jauna universitetas. Ji buvo sukurta remiantis anglosaksų miesteliai modelis: ji driekiasi 600 ha ir šeimininkus svarbių mokslinių tyrimų įstaigų, kaip antai CNR ir Italijos kosmoso agentūros - ISS.

Daugelis kitų centrai yra netoli šio universiteto, pvz Enea, ESA-ESRIN, National Institute of astrofizikos, Monte PORZIO Catone observatoriją ir nacionalinio instituto branduolinės fizikos. Nuo pat pradžių savo buvimą prisidėjo prie tekinimo "Tor Vergata" į dinamišką mokslinių tyrimų polius.

Be to, apgyvendinimu šeimininkai vieną iš moderniausių ligoninių Italijoje, ty universiteto ligoninės Tor Vergata, slaugos ir mokslinių tyrimų centras, kuris yra atskaitos taškas visai Lazio regione, o kur mūsų medicinos mokykla yra aktyvi, taip pat.

Universitetas yra įsikūręs netoli Išeiti 19-20 Romos Didžiojo žiedo jungtis, tai gerai prijungtas ir lengvai pasiekiami. Be susisiekimas viešuoju transportu (metro, autobusai), nemokamas autobusas į Tor Vergata geležinkelio stotyje buvo įsteigta per daug.

TorVergata102

Romos universiteto Tor Vergata trumpai

  • Romos Tor Vergata universiteto struktūra 6 mokyklose (ekonomika, matematika, fizika ir gamtos mokslų teisei; inžinerija; Humanitarinių ir filosofija;; Medicina ir chirurgija), kurie organizuojami 18 departamentų.
  • Dėl mokslo metų 2016-2017 Tor Vergata siūlo savo dabartinį 39.000 laipsnį ir po lauream studentams 108 laipsnių kursai (bakalauro, magistro ir vieną ciklą laipsnis) ir 31 doktorantūros kursus.
  • Be to, Tor Vergata mokymas apima 150 po lauream kursai (aukštesnio lygmens mokymo kursus, 1. ir 2. LevelVocational magistro) ir 50 specializacijos mokyklas.
  • Siūlomų mokymų apima daugiau nei 200 profesionalių skaičiai ir galimas karjeros galimybes
TorVergata103

Misija ir vizija

Misija

Iš Romos Tor Vergata universiteto misija yra prisidėti prie žmonių švietimo ir mokymo, mokslo tyrimų ir technologinės, organizacinės ir socialinės inovacijos reikia pasiekti tikrai tvarų vystymąsi Italijoje, Europoje ir visame pasaulyje pagal darnaus vystymosi tikslais patvirtintų Jungtinių Tautų 2015 m. Kadangi veiksmų, kurių reikia pasiekti tokį ambicingą tikslą, įgyvendinimas reikalauja aukštos kvalifikacijos ir valdymo sudėtingų procesų, yra ne tik Romos Tor Vergata universiteto tvirtai įsipareigojusi puikios mokslo ir mokslinių tyrimų, tačiau ji taip pat glaudžiai bendradarbiauja su privačiu sektoriumi, viešojo įstaigos ir pelno nesiekiančios organizacijos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Taip siekiama sudaryti palankesnes sąlygas politikos ir elgesio sutelkiant dėmesį į tvarumo priimti tiek gerovę žmonėms ir ekosistemų sąlygomis.

Vizija

Universitetas Romos Tor Vergata siekiama pagrindinį vaidmenį mokslinių tyrimų ir švietimo, taip pat technologinių, ekonominių, organizacinių ir socialinei plėtrai, siekiant tapti ne tik "tvaraus universitetas", bet taip pat yra vienas iš geriausių Europos universitetų iki 2025 metų ,

Romos Tor Vergata universitetas yra įsipareigojusi tapti atvira erdvė plėtoti pažangias ir kokybiškas žinias, mokymąsi visą gyvenimą ir mokymus jaunimui ir suaugusiems, pastoti ir eksperimentuoti novatoriškus sprendimus, taigi siekiant tvaraus vystymosi. Be to, ji turi labai vertina profesionalumą ir sąžiningumą rodomas fakulteto, taip pat administracines, technines ir bibliotekų darbuotojų, suteikiant tinkamas darbo sąlygas ir sumažinti jo poveikį aplinkai.

Romos Tor Vergata universitetas bendradarbiauja tiek su panašiomis nacionalinių ir tarptautinių organizacijų ir valstybinių ir privačių mokslinių tyrimų institutų, skatinant mokymo ir mokslinių tyrimų internacionalizavimo, investuoti į visą gyvenimą trunkančio mokymosi mokytojų ir administracijos darbuotojų, vykdyti esamų išteklių plėtrą turi būti išnaudojamos efektyviausias būdas. Tai taip pat gali būti padaryta dėka nuolat vertinant pasiektus rezultatus (matuojama taikant veiklos rezultatų rodiklių, apskaičiuotų remiantis geriausia tarptautine praktika) ir novatoriškas organizacines struktūras bei technologinę įrangą priėmimo.

Romos Tor Vergata universitetas yra įsipareigojusi parodyti savo vertę, siekiant sustiprinti savo reputaciją tarp Italijos piliečiams ir potencialiems užsienio studentams, nacionaliniu ir tarptautiniu akademinės bendruomenės, taip pat pelno ir ne pelno institucijų ir įmonių. Romos Tor Vergata universitetas skiria ypatingą dėmesį į savo santykius su Romos savivaldybe ir jos teritorijoje, siekiant padėti gerinti piliečių gyvenimo ir ateities perspektyvas įmonėms ir įstaigoms gyvenimo kokybę ir ten veikia.

Programs taught in:
Anglų
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree:

Location address
University of Rome Tor Vergata
Via Orazio Raimondo,18

Rome, Lazio, 00173 IT
Social Media