Technion International

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Technion“ - Izraelio technologijos institutas yra svarbiausias mokslo, technologijos ir taikomųjų tyrimų centras ir vienas iš pirmaujančių mokslo ir inžinerijos universitetų pasaulyje. „Technion“ yra valstybinis universitetas, įkurtas 1912 m., Tai seniausias universitetas Izraelyje. „Technion“ miestelis įsikūręs ant Karmelio kalno Haifoje, su vaizdu į Viduržemio jūrą.

Universitetas siūlo unikalias mokslo ir inžinerijos bakalauro ir magistro programas, dėstomas anglų kalba. Institutas užima 1 vietą skaitmeninio švietimo srityje visame pasaulyje („Times Higher Education“), užima 8-ą universitetą pasaulyje, kuriame gaminami Nobelio premijos laureatai, ir 7-ąjį pasaulyje dirbtinio intelekto universitetą (CS Rankings).

„Technion“ yra pagrindinis inovacijų ir intelekto šaltinis, skatinantis ekonomiką. „Technion“ absolventai sudaro 70 procentų Izraelio aukštųjų technologijų darbuotojų. Jie sukūrė Izraelio pramoninę infrastruktūrą, sustiprino jo gynybines technologines galimybes ir ėmėsi iniciatyvos technologijomis paremtose įmonėse. Tai pelnė šalies, kaip pasaulio „Startup Nation“, reputaciją. Šiuolaikiniame miestelyje įsikūrusiame „Technion“ yra garsus fakultetas, tarp kurių yra trys neseniai Nobelio premijos laureatai, ir ilgas sąrašas žymių absolventų, įskaitant inžinierius, mokslininkus, gydytojus, profesorius ir verslininkus. Institutas taip pat buvo pripažintas kaip viena iš pirmaujančių pasaulyje verslumo ekosistemų ir tapo šeštuoju prestižinio „EuroTech“ universitetų aljanso, aukščiausio lygio tyrimais pagrįstų universitetų tinklo, žinomo dėl savo mokslinės kompetencijos ir energingų inovacijų ekosistemų, šeštą nariu.

„Technion“ yra Haifa - trečiame pagal dydį Izraelio mieste. Čia yra daugybė restoranų, paplūdimių ir kultūrinių vietų, taip pat daugiakultūrė gyventoja. Haifoje taip pat gyvena keletas didžiausių technologijų kompanijų pasaulyje, įskaitant „Apple“ (vienintelis tyrimų ir plėtros centras už JAV ribų), „Microsoft“, „Amazon“ ir kt.

137856_137725_summerschool.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137856_137725_summerschool.jpg" />

Technion International

Technion International prižiūri visas „Technion“ tarptautines akademines programas ir remia jos tarptautines iniciatyvas bei akademinius susitarimus su užsienio partneriais visame pasaulyje (turinčių daugiau nei 200 universitetų ir mokslinių tyrimų sistemas). Jis aptarnauja visus atvykstančius ir šiuo metu į universitetą priimamus tarptautinius studentus ir skatina jų integraciją į plačiąją „Technion“ bendruomenę.

Patirkite inžinerijos kompetenciją ir novatorišką mąstymą užsienyje

Prisijunkite prie studentų iš daugiau nei 30 šalių ir rinkitės iš daugybės pažangių inžinerijos, mokslo ir verslumo bei inovacijų programų. Dalyvaudami studijų užsienyje metu, pasiruoškite judriam studentų gyvenimui, gyvendami šiuolaikiškais bendrabučių miesteliais, pasinaudodami puikiomis „Technion“ sporto galimybėmis, mokydamiesi hebrajų kalbos (nebūtina) ir dalyvaudami įdomioje socialinėje bei kultūrinėje veikloje.

Akademinės programos ir tyrimų galimybės anglų kalba

Siūlomos įvairios „Technion“ akredituotos akademinės programos ir mokslinių tyrimų galimybės, dėstomos tik anglų kalba. Unikalus „Technion“ aukšto lygio mokslininkų, tarpdisciplininių požiūrių ir praktinio mokymosi požiūrio derinys, palengvinamas pasitelkiant aukščiausio lygio fakultetus ir pažangiausias galimybes, suteikia mokymosi patirties, kuri paruošia studentus tobulėti ateityje siekiant akademinės ir profesinės karjeros.

„Vieno langelio“ principas tarptautiniams studentams

Technion International rūpinasi visomis tarptautinėmis studentų paslaugomis, įskaitant priėmimą, akademinį administravimą, apgyvendinimą, konsultavimo, orientavimo programas ir kitą pagalbą. Ji taip pat organizuoja kultūrinę ir socialinę veiklą, apimančią keliones Izraelyje, paskaitų ciklą apie Izraelio kultūrą ir kita.

Išvykstamosios studentų mainų programos

Technion International vadovauja visoms instituto akademinėms partnerystėms, teikdama palaikymo paslaugas, kad padėtų „Technion“ studentams, priimtiems į užsienio studentų mainų programas.

Gyvenimo galimybė

Prisijunkite prie mūsų, kad gautumėte nepamirštamą galimybę išmokti naujų būdų, kaip spręsti šiuolaikines inžinerijos ir mokslo problemas bei iššūkius Izraelyje, turtingoje istorijoje ir dėl neišmatuojamos mokslo pažangos, dar vadinamame pasaulio „Startup Nation“.

137855_137726_screen.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137855_137726_screen.jpg" />

Vietos

Haifa

Address
Technion - Israel Institute of Technology,
2nd floor Technion City

3200003 Haifa, Haifos rajonas, Izraelis

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis