Read the Official Description

Technion faktai:

Technionas iš pirmo žvilgsnio

"Technion Vision": mokslo ir technologijų tyrimų universitetas, vienas iš dešimties pasaulio šalių, skirtas žinioms kurti ir žmogiškojo kapitalo bei lyderystės ugdymui, skirtas Izraelio valstybės ir visos žmonijos pažangai.

Technionas - Izraelio technologijos institutas yra viešasis tyrimo universitetas Haifoje, Izraelyje. Technionas, įsteigtas 1912 m., Yra seniausias šalies universitetas. Institutas siūlo laipsnius mokslo ir inžinerijos srityse, taip pat susijusiose srityse, tokiose kaip architektūra, medicina, pramonės valdymas ir švietimas. Nors oficiali Technion kalbos mokykla yra hebrajus, kelios bakalauro ir magistro studijų programos ir kursai yra mokomi anglų kalba per "Technion International". Technologija, kuri nuolat yra viena iš 50 populiariausių pasaulio šalių, yra pagrindinis naujovių ir intelektinių gebėjimų šaltinis, vedantis Izraelio ekonomika. "Technion" absolventai sudaro 70 proc. Aukštųjų technologijų darbuotojų, įsteigė Izraelio pramoninę infrastruktūrą, sustiprino savo technologinės gynybos pajėgumus ir pradėjo savo technologines įmones, kurios pelnė šalies reputaciją kaip "Startup Nation" pasaulyje (su didžiausia koncentracija aukštųjų technologijų kompanijos bet kur už Silicio slėnio ribų). "Technion" yra įsikūręs šiuolaikiniame universitete, kuriame yra trys pastarojo meto Nobelio premijos laureatai, ir ilgą sąrašą žymių absolventų, įskaitant inžinierius, mokslininkus, gydytojus, profesorius ir verslininkus. Institutas taip pat buvo pripažinta viena iš pirmaujančių pasaulio verslo ekosistemų ir inkubatoriaus ateityje sėkmingų verslininkų.

Jacobs Technion-Cornell institutas (JTCI):

Jokubų institutas remiasi "Technion" ir "Cornell" bendromis jėgų tyrimais, verslininkyste, intelektine griežtybe ir skatina ekonomiką augti, sukurdamas galingą vietos ir pasaulio pertvarkos katalizatorių.

Kornelas, žinodamas, kad Izraelis yra "Startup Nation" ir "Technion" istorija gaminant šalies pirmaujančius technologijų verslininkus, žinojo, kad 2010 m. Universitetas inicijavo savo partnerystę:

 • Izraelis yra didžiausia aukštųjų technologijų įmonių, įsikūrusių Silicio slėnyje, koncentracija.
 • "Technion" absolventai sudaro daugumą Izraelio išsilavinusių mokslininkų ir inžinierių, kurie sudaro daugiau nei 70% šalies aukštųjų technologijų įmonių steigėjų ir vadovų.

Daugiau informacijos rasite http://tech.cornell.edu/jacobs-technion-cornell-institute/overview.

Greiti faktai

 • Durys atidarytos: 1924 m
 • Technionas Miestas: 300 ha
 • Akademiniai vienetai: 18
 • Mokslo institutai / centrai: 60
 • Bakalauro studijų programos: 50
 • Magistrantūros programos: 82
 • Studentai: 14 000
 • Fakultetas: 620
 • Suteikiami laipsniai: 105 000
 • Bendrabučio lovos: 4200
 • Pastatai mieste: 90
 • Nobelio premijos laureatai: 3
 • Susijusios ligoninės: 12
 • Oficiali instrukcijos kalba: hebrajų kalba
 • Užsienio partneriai (universitetai ir tyrimų sistemos): 200

* Kelios studijų programos ir kursai pateikiami anglų kalba per "Technion International".

Izraelio technologijos institutas "Guangdong-Technion" (GTIIT): 2013 m. Rugsėjo 29 d. Buvo pasirašytas istorinis susitarimas dėl "Cooperative" universiteto, kuris bus pastatytas Šantou mieste, Guangdong, pietinėje Kinijoje, įsteigimo, kaip "Technion" ir Šantou universitetas bendradarbiaudamas su Guangdongo vyriausybe ir Li Ka Shing fondu (LKSF). Naujasis institutas suteiks "Technion" laipsnius visais lygmenimis - bakalauro, magistro ir daktaro laipsniais, o dėstymo kalba bus anglų kalba. Pradiniame etape pirmoji bakalauro studijų programa, kurią GTIIT siūlo 2015 m., Bus vykdoma kaip Technion programa. GTIIT yra pirmas kartas, kai bet kuris Izraelio universitetas persikėlė įkurti bendrą miestelį Kinijoje.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Technion - Israel Institute of Technology

Universiteto "Technion" fakultete dėstoma tik anglų kalba, prestižinė civilinės inžinerijos bakalauras traukia būsimus inžinierius, norėdamas patenkinti 21-ojo ... [+]

Universiteto "Technion" fakultete dėstoma tik anglų kalba, prestižinė civilinės inžinerijos bakalauras traukia būsimus inžinierius, norėdamas patenkinti 21-ojo amžiaus infrastruktūros kūrimo ir modernizavimo iššūkius. Programa suteikia studentams struktūrinius, ekonominius ir statybos valdymo aspektus fizinės ir natūralios pastatytos aplinkos, vandens išteklių planavimo, geoinformatikos ir transporto inžinerijos. Studentai taip pat tiria pagrindines mokslo ir inžinerijos programas gamtinių išteklių tobulinimui ir išsaugojimui, panaudojant švarias technologijas ir infrastruktūrą bei atsinaujinančių išteklių alternatyvas.

Programos detalėsPrograma rengia studentus sėkmingam karjeros privačiame, viešajame ir vyriausybės sektoriuose tokiose srityse kaip infrastruktūra ir bendra statyba, vandens išteklių valdymas, nuotekų valymas, vandens valymas ir tarša, kontrolė, oro ir dirvožemio tarša, regeneravimas ir kietųjų atliekų šalinimas. Konkrečiau, programa orientuota į skirtingų statybos proceso etapų valdymą, įskaitant daugybę užduočių, kurioms reikalinga žinių ir įgūdžių įvairovė valdymo, ekonomikos, verslo, planavimo ir teisinių sričių srityse, be klasikinės inžinerijos įgūdžių Problemos. Programa taip pat pateikiama įvadas į temas, susijusias su vandens tiekimo ir tiekimo sistemų projektavimu ir valdymu, vandens telkiniuose esančių teršalų išskyrimu ir šalinimu, vandens ir nuotekų valymu, perdirbtų valomų nuotekų perdirbimu, naudojamais žemės ūkio drėkinimui, veiksmingu vandens išteklių naudojimu ir naujų vandens šaltinių kūrimas. Žemėlapio ir geoinformacijos klausimai yra susiję su tikslios vietovės nustatymu (x, yGalimybė perkelti į įprastas Technion programas (hebrajų kalba)... [-]
Izraelis Haifa
August 2019
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Technion - Israel Institute of Technology

Prestižininis mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis yra mokomas tik anglų kalba Techniono mechanikos inžinerijos fakultete. Fakultetas yra tarptautiniu mastu pripažin ... [+]

Prestižininis mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis yra mokomas tik anglų kalba Techniono mechanikos inžinerijos fakultete. Fakultetas yra tarptautiniu mastu pripažintas už savo lyderystę mokslinių tyrimų, švietimo ir inovacijų srityse, išsilavinę Izraelio inžinerijos lyderius, turinčius pagrindines pozicijas aukštųjų technologijų, vyriausybės ir gynybos pramonėje. Studentus dėsto vyresnieji akademiniai darbuotojai, mokslininkai ir ekspertai iš pramonės atstovų, ir jie naudojasi skatinamąja aplinka ir moderniausiomis laboratorijomis, tarp jų labiausiai pažengusių pasaulyje. Programa suteikia studentams stiprią inžinerinių mokslų bazę kartu su projektu pagrįsta laboratorine ir projektavimo patirtimi, siekiant tobulinti savo nepriklausomybę, kūrybiškumą ir vadovavimą neįtikėtinai sparčiam technologijų pokyčiui. Nauji pokyčiai mikroskopų, biomechanikos ir medicinos robotikos srityse kelia įdomių mechanikų inžinierių iššūkių, taip pat naujos novatoriškų galimybių skatinimo galimybės.... [-]

Izraelis Haifa
August 2019
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Israel - One Hundred Years of Science and Technology