Tel Aviv University - International Office

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tel Avivo universiteto

Tel Avivas universitetas yra IzraelisPirmaujanti centras aukštojo mokslo, pateko tarp geriausių pasaulio universitetų. Tel Avivo universiteto suteikia galimybę 30000 studentų, iš kurių 2000 yra Tarptautinę išsilavinimą. Jis susideda iš 126 mokyklų ir departamentų visoje mokslų, humanitarinių mokslų ir meno spektro, o miesteliu kaip dinamiškas ir įvairialypis kaip ir pati Izraelyje.

Tel Avivo universiteto įsikūręs Izraelio sostinėje inovacijų ir kultūros. Klasifikuojama kaip viena iš 10 geriausių pasaulio miestų, Tel Avivas yra žinomas dėl savo verslo atmosferą ir įdomių socialinių gyvenimo būdą, kuris yra puikus nustatymai gyvenime patirtis.

Jis yra vienas iš Izraelio svarbiausių mokslinių tyrimų centrų, užsiimančių daugiau nei 5000 inovacinių projektų klasikinių disciplinų ir pažangiausius srityse iš bioinformatikos su nanotechnologijomis. Štai kodėl daugiau nei 150 pasaulio pirmaujančių akademinių ir verslo institucijų reguliariai atlikti bendras programas su miesteliu.

Tel Avivo universiteto TARPTAUTINIS

Tel Avivo universiteto Tarptautinio (TAU) siūlo anglų-mokė programas, kurios suteiks jums prieigą prie geriausių Tau top pakopos akademikų ir suteikia glaudžius ryšius su įstaigų ir įmonių Izraelyje ir visame pasaulyje. Galėsite mėgautis visa tai Tel Avivo, Viduržemio miesto, kad mes visi negali gauti pakankamai širdį.

Jums patiks "Real" Izraelį gyvena ir studijuoja kartu su izraeliečių. Jūsų klases bus sustiprintas išvykas, kultūros ir vienos nakties ekskursijos, socialinius renginius, ir daug daugiau. Jūs taip pat įgyti realaus pasaulio profesinę kompetenciją per stažuotes, svečių paskaitas ir seminarus su kai Izraelio pirmaujančių ekspertų. Pasaulinė šakotuvas miesteliu, The TAU Tarptautinis biuras yra jūsų namuose per savo laiką Tel Avive. Tau-Tarptautinė darbuotojai visada galima atsakyti į klausimus, o renginiai organizuojami reguliariai, skirtas užsienio studentams.

Tel Avivo universiteto Tarptautinio Faktai

Daugiau nei 2000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 80 šalių 15000 tarptautinės absolventai 2 undergrad laipsnių, 14 magistrantūros, doktorantūros studijų programų 17 Vasaros programas, įskaitant kalbų pakrovimas ir akademinių programų 9 Studijų užsienyje programomis įvairiose srityse, Stažuotės galimybes savo srityje interesų Išsami studentas paramos ir užklasinę programos

Kodėl TAU? Patikrinkite mūsų absolventai įrašus:

1 bet konkurencinės priemonę (MD CPA, LAB, filmas, muzika ir tt)

9 pasaulį pradedantiesiems.

Tarp TAU absolventai rasite 30% TLV 100 CEO ir lyderių visose gyvenimo srityse.

Kviečiame peržiūrėti įvairius mūsų programos galimybes ir mėgautis gyvenimo patirtį į Tel Avivo centre.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Health Kursai » Matyti Summer courses » Matyti Kursai » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Law LLM » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

B.A. in Liberal Arts

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Izraelis Tel Aviv-Yafo

[+]

Kaip stoti

Kiekviena paraiška yra vertinama individualiai pagal klases, bandymų rezultatus, esė, ir rekomendacijas. Savo nuožiūra, Priėmimo komitetas taip pat gali nuspręsti atlikti asmeninius pokalbius su tam tikromis pareiškėjams. gyvenantys ne Izraelio asmenys bus apklausti per Skype ar telefonu.

Išlaidos ir finansavimas

žemiau sumos yra pateiktos JAV dolerių.

TAU International pasiryžę padaryti švietimo prieinama visiems studentams, nepriklausomai nuo jų finansinės padėties, ir keli finansavimo šaltiniai yra prieinami, įskaitant reikia pagrįsti mokslą pagalbos, vėluojančių mokėjimų planus ir išorės stipendijas. TAU taip pat dalyvauja JAV federalinės studentų paskolų programas.... [-]


BSc

BSC elektros ir elektronikos inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų October 2018 Izraelis Tel Aviv-Yafo + 1 daugiau

Tiksliųjų mokslų bakalauro diplomas [+]

Tiksliųjų mokslų bakalauro diplomas

Gyvenimo

Specializacijos

Kompiuteriai Komunikacijos Signalų apdorojimas Elektroniniai prietaisai Medžiagų inžinerija

Priėmimo

Reikalavimai

Pareiškėjai savo baigiamųjų metų vidurinėje mokykloje gali pateikti iš dalies stenogramą.

Esė

Kiekviena paraiška yra vertinama individualiai pagal klases, bandymų rezultatus, esė, ir rekomendacijas. Savo nuožiūra, Priėmimo komitetas taip pat gali nuspręsti atlikti asmeninius pokalbius su tam tikromis pareiškėjams. gyvenantys ne Izraelio asmenys bus apklausti per Skype ar telefonu.... [-]