Academy of Art University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Menininkai ir dizaineriai beveik 90 metų Academy of Art University vadina savo namais. Įkurtas San Franciske ir šeimai priklausantis nuo 1929 m., Tai yra didžiausias privatus meno ir dizaino universitetas tautoje.

Mes visų pirma esame profesinė mokykla - specializuota vieta, kuri padeda įvaldyti savo amatą, kai ruošiatės profesionaliems menininkų ir dizainerių vaidmenims. Mūsų praktinio, nesąmoningo mokymo programos moko vieni geriausių protų, dirbantys šių dienų kūrybingose ir inovatyviose pramonės šakose. Jie padės ugdyti savo talentą ir įgyti įgūdžių, kurių siekia kūrybinė rinka.

Visi čia laukiami. Mūsų inkliuzinio priėmimo politika meno mokyklose yra reta. Mes nustatėme, kad mūsų studentų potencialas priklauso ne nuo jų praeities kitur, bet nuo jų ateities kartu su mumis. Rengdamiesi savo profesinei karjerai, raskite savo vietą ir savo tikslą Academy of Art University .

Academy of Art University / Academy of Art University Academy of Art University

Studentų gyvenimas akademijoje

Academy of Art University yra be galo nuostabi vieta būti kolegijos studentu. Viena didžiausių pasaulio kūrybinių sostinių San Franciskas buvo mūsų namai nuo 1929 m. Mūsų kaimynai apima milžinus nuo visko, pradedant reklama, animacija ir architektūra, baigiant komunikacija, žaidimų kūrimu ir interneto dizainu.

Mūsų vizija ir misija

Mūsų vizija: būti pirmu pasirinkimu studentams, siekiantiems pasaulinio lygio menų išsilavinimo, ir tiems, kurie siekia įdarbinti menininkus visame pasaulyje.

Mūsų misija: Academy of Art University rengia siekiančius profesionalus dizaino, komunikacijos ir meno srityse, teikdama puikius bakalauro ir magistro laipsnius bei pažymėjimų ir aplanko programas.

Mūsų lyderystė

Meno akademijos akademiją 1929 m. San Fransiske įsteigė dailininkas dailininkas dailininkas Ričardas S. Stephensas ir žurnalo „Sunset“ kūrybinis direktorius. Jam padedant žmonai Clara Stephens, jis atidarė naują mokyklą nuomojamame palėpėje, Kearny g. 215, kad išmokytų reklamos meno.

Richardas S. Stephensas

Meno akademijos akademiją 1929 m. San Fransiske įsteigė dailininkas dailininkas dailininkas Ričardas S. Stephensas ir žurnalo „Sunset“ kūrybinis direktorius. Jam padedant žmonai Clara Stephens, jis atidarė naują mokyklą nuomojamame palėpėje, Kearny g. 215, kad išmokytų reklamos meno. Per kelerius metus iškilus praktikuojančių meno ir dizaino profesionalų fakultetas padėjo suformuluoti mokyklos filosofiją - samdyti nusistovėjusius specialistus mokyti būsimus specialistus. 1933 m. Mokymo programa buvo išplėsta įtraukiant mados iliustracijas, o 1936 m. - dailės skyrius.

Dr Richardas A. Stephensas

Ričardo ir Claros sūnus, daktaras Richardas A. Stephensas, perėjęs į prezidento pareigas 1951 m., Jo vadovavimas paskatino 50 studentų išplėtimą daugiau nei 5000, smarkiai išplėtus didžiųjų katedrų padalinius. 1966 m. Mokykla buvo įregistruota ir jai suteiktas leidimas Kalifornijos valstijos privataus antrinio ir profesinio mokymo biuro pasiūlyti dailės bakalauro laipsnį. Absolventų programa buvo atidaryta 1977 m. Ir patvirtinta 1983 m.

Dr. Elisa Stephens

Dr. Elisa Stephens, mūsų mokyklos įkūrėjo anūkė, tapo tėvu kaip Academy of Art University prezidentu 1992 m. Dr Stephens įsipareigojo išplėsti akademijos mokymo programą, kad neatsiliktų nuo naujųjų technologijų ir pramonės tendencijų, taip pat plėtoti moderniausias galimybes ir išteklius.

2004 m. Mokyklos pavadinimas buvo pakeistas iš Dailės akademijos į Dailės Academy of Art University atsižvelgiant į jos gylį, apimtį ir švietimo kokybę.

Šiandien universitetas yra didžiausia privati meno ir dizaino mokykla šalyje. Dabar studentai turi galimybę tęsti dailės bakalauro, menų bakalauro, gamtos mokslų bakalauro, architektūros bakalauro, menų asocijuotojo bakalauro, dailės magistro, menų magistro, architektūros magistrantūros, meno mokymo kvalifikacijos kėlimo, pažymėjimų programas ir tęstiniai meninio ugdymo kursai 28 studijų srityse.

Akreditacija

Academy of Art University rengia siekiančius profesionalus dizaino, komunikacijos ir meno srityse, teikdama puikias bakalauro ir magistro kvalifikacijas bei pažymėjimų ir portfelio ugdymo programas.

Interjero dizaino akreditavimo taryba

Interjero dizaino akreditavimo taryba (CIDA) yra nepriklausoma pelno nesiekianti akreditavimo organizacija, teikianti interjero dizaino mokymo programas kolegijose ir universitetuose JAV ir Kanadoje.

BFA interjero architektūra ir dizainas bei MFA interjero architektūra ir dizainas yra abu akredituoti CIDA. CIDA yra 206 Grandville Ave., Suite 350, Grand Rapids, MI 49503-4014. Tel. 1-616-458-0400

Kalifornijos mokytojų kvalifikacijos kėlimo akreditacijos komisija

Kalifornijos mokytojų kvalifikacijos kėlimo komisija (CTC) yra agentūra Kalifornijos valstijos vyriausybės vykdomajame skyriuje. Pagrindinis šios agentūros tikslas yra tarnauti kaip valstybinių standartų taryba rengiant pedagogus Kalifornijos valstybinėms mokykloms, suteikiant licencijas ir suteikiant kvalifikaciją valstybės profesionaliems pedagogams, vykdant pedagogų profesinę praktiką ir vykdant discipliną. Kalifornijos valstijoje. CTC akreditavo Academy of Art University pavienio dalyko meno mokymo kvalifikacijos kėlimo programą.

Jie yra 1900 Capitol Avenue, Sacramento, CA 95811. Tel .: 916-322-6253.

PASTABA: Internetiniame meno mokymo kredenciale ir meno mokymo magistrantuose reikalaujama atlikti užduotis vietoje stebint ir mokant dailės mokinius vietinėse Bay Area valstybinėse mokyklose.

Nacionalinė architektūros akreditavimo taryba

Jungtinėse Valstijose daugeliui registracijos lentų reikalingas akredituoto profesinio laipsnio programos laipsnis kaip būtina licencijavimo sąlyga.

Nacionalinė architektūros akreditavimo taryba (NAAB), kuri yra vienintelė agentūra, įgaliota akredituoti profesinius architektūros studijų programas, kurias siūlo institucijos, turinčios JAV regioninę akreditaciją, pripažįsta tris laipsnių tipus:

 • Architektūros bakalauro laipsnis
 • Architektūros magistras
 • Architektūros mokslų daktaras

Programai gali būti suteikta aštuonerių, aštuonerių metų trukmė su sąlygomis arba dvejų metų tęstinės akreditacijos terminas arba trejų metų pradinės akreditacijos terminas, atsižvelgiant į tai, ar programa atitinka nustatytus švietimo standartus. .

Architektūros mokslų daktarui ir architektūros magistro laipsnio programoms priimti gali reikėti neakredituoto architektūros bakalauro laipsnio. Tačiau neakredituotas laipsnis pats savaime nėra pripažįstamas kaip akredituotas laipsnis.

Academy of Art University architektūros mokykla siūlo šias NAAB akredituotas studijų programas:

 • Architektūros bakalauras (162 bakalauro kreditai)
 • Architektūros magistras (ikiprofesinis laipsnis + 63 absolventų kreditai)
 • Architektūros magistras (neprofesionalus laipsnis + 87 absolventų kreditai)

Nacionalinė dailės ir dizaino mokyklų asociacija

Nacionalinė meno ir dizaino mokyklų asociacija (NASAD) yra nacionalinė akreditavimo meno ir dizaino bei meno ir su dizainu susijusių disciplinų agentūra. Academy of Art University yra akredituota Nacionalinės dailės ir dizaino mokyklų asociacijos (NASAD), kad galėtų pasiūlyti:

 • Menų asociacija
 • Menų bakalauras
 • Dailės bakalauro laipsnis
 • Dailės magistras
 • Menų magistras ir pažymėjimai.

Visos Academy of Art University AA, BA, BFA, MA, MFA ir meno mokymo programos yra akredituotos NASAD, išskyrus šių mokyklų siūlomas programas:

 • Vaidybos mokykla
 • Architektūros mokykla
 • Ryšių ir žiniasklaidos technologijų mokykla
 • Kraštovaizdžio architektūros mokykla
 • Muzikos prodiusavimo ir garso dizaino vaizdo mokykla mokykloje
 • Filmų, televizijos ir skaitmeninės žiniasklaidos rašymo mokykla
 • AA automobilių restauravimo srityje, kurią pasiūlė Pramoninio dizaino mokykla
 • BS žaidimų programavimo srityje, kurią siūlo Žaidimų tobulinimo mokykla

Nacionalinė meno ir dizaino mokyklų asociacija (NASAD) yra 20150 m., Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA, 11250. Tel. 703.437.0700

WASC vyresnioji kolegija ir universiteto komisija

Academy of Art University regioniniu lygiu akreditavo WASC vyresnioji kolegija ir Universiteto komisija (WSCUC) - viena iš septynių regioninių asociacijų, akreditavusių valstybines ir privačias kolegijas ir mokyklas JAV.

WSCUC yra 985 Atlantic Avenue # 100, Alameda, CA, 94501. Tel. 510.748.9001.

WSCUC internetinių programų akreditacija

Academy of Art University vietoje vykdomos ir internetinės studijų programos yra akredituotos WASC Vyresniojo kolegijos ir Universiteto komisijos (WSCUC). Šios laipsnio programos šiuo metu nėra siūlomos internete:

 • AA, BFA, MA ir MFA veikiant
 • Magistro laipsnis pažengusio architektūrinio dizaino srityje
 • AA automobilių restauravimo srityje
 • BFA ir MFA avalynės ir aksesuarų dizaino srityje
 • BFA ir MFA trikotažo dizaine
 • BFA ir MFA tekstilės dizaine
 • Rašymo ir Režisūros Magistro laipsnis

Nediskriminacinis pareiškimas

Academy of Art University leidžia bet kokios rasės, amžiaus, amžiaus, religijos ir tautinės ar etninės kilmės studentams naudotis visomis teisėmis, privilegijomis, programomis ir veikla, kuri paprastai suteikiama ar prieinama studentams mokykloje. Vykdydama švietimo politiką, stipendijų ir paskolų programas bei kitas mokyklos administruojamas programas, Akademija nediskriminuoja pagal rasę, spalvą, amžių, lytį, religiją, fizinę negalią, seksualinę orientaciją ar tautinę ar etninę kilmę.

Vietos

San Franciskas

Address
79 New Montgomery Street
94105 San Franciskas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis