Academy of Art University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kaip miestą jis vadinamas namų nuo 1929 m akademijos meno universitete visada egzistavo nuo naujovių ir kūrybiškumo avangarde. Akademija ir San Francisko užaugo kartu ir tarnavo kaip tarpusavio įkvėpimo šaltinių ir talento-pažvelgti atgal įsidėmėtina akimirkų Akademijoje istorijoje San Franciske.

academyart

Mūsų istorija

Kaip miestą jis vadinamas namų nuo 1929 m akademijos meno universitete visada egzistavo nuo naujovių ir kūrybiškumo avangarde. Akademija ir San Francisko užaugo kartu ir tarnavo kaip tarpusavio įkvėpimo šaltinių ir talento - pažvelgti atgal įsidėmėtina momentų Akademijos istorijos San Franciske.

Kuo mes tikime

Nėra barjero Priėmimo

Viskas, reikia tai mokytis ir plėtoti savo įgūdžius, kaip menininko aistra.

Bendrijos Parama

Mes iššūkis mūsų studentams pasiekti visą savo kūrybinį potencialą į paramos ir giliai bendradarbiavimo atmosferą.

Etika meno

Mes manome, save-ir stengtis įteigti mūsų studentai-aukščiausių etikos standartų asmeniniu bei profesiniu sąžiningumu.

Sužinokite Nuo profesionalams

Mes tikime, kad geriausi mokytojai yra faktinis darbo skelbimus. Mūsų fakultetas yra sudarytas iš meno ir dizaino ekspertų, kurie išlaikyti karjerą ant priekinio krašto pramonės tendencijas.

Miestų Pilietis

Informuoti mūsų namuose esantys San Franciskas, mes siekiame suteikti atgal į į dosnumo ir užuojautos dvasia kultūrą.

academyart

Mūsų Lyderystė

Richard S. Stephens

Meno koledže akademija buvo įkurta San Franciske 1929 metais Richard S. Stephens, kad dailės dailininko ir kūrybos direktorius Saulėlydis žurnalas. Padedami jo žmona, ponia Clara Stephens, jis atidarė naują mokyklą nuomojamas palėpės 215 Kearny g mokyti reklamos meną. Per keletą metų, atskirti fakultetas praktikuojančių meno ir dizaino specialistai padėjo suformuluoti mokyklos filosofija nuomos mokesčio nustatytus specialistams mokyti būsimų specialistų. 1933 mokymo programa buvo išplėsta, kad apimtų mados iliustracija, o 1936 bauda meno skyrius buvo pridėta.

Dr Richard A. Stephens

Richard ir Klary sūnus dr Richard A. Stephens, persikėlė į prezidento vaidmenį 1951 metais, o jo rekomendacijos paskatino plėsti iš 50 studentų daugiau nei 5000, o gerokai plėsti katedrų didžiųjų. 1966 metais mokykla buvo įtrauktos ir suteikė įgaliojimus Siūlyti bakalauro laipsnį dailės kurią privatiems povidurinio ir profesinio švietimo Kalifornijos valstijos biuras. Studijų programos buvo atidarytas 1977 metais ir iki 1983 m patvirtintas.

Dr Elisa Stephens

Dr Elisa Stephens, anūkė mūsų mokyklos įkūrėjas, pavyko savo tėvą pirmininku dailės akademijos universiteto 1992 m. Dr Stephens buvo įsipareigojusi plečia akademijos mokymo programą sustabdyti dabartinę su naujomis technologijomis ir pramonės tendencijas, taip pat plėtoti state-of-the-art įrenginius ir išteklius. 2004 metais mokykloje pavadinimas buvo pakeistas iš dailės akademijos kolegijos dailės akademijos universiteto pripažįstant jos gylio, apimtimi ir švietimo kokybę.

Šiandien universitetas yra didžiausia privati ​​mokykla meno ir dizaino šalyje. Studentai dabar turi galimybę užsiimti dailės bakalauras bakalauras mokslo, architektūros bakalauro, Associate menų magistras Dailės magistras Dailės magistras Architektūra, Mokymo Kvalifikacija, sertifikato programų bakalauro ir toliau meninio ugdymo kursus 28 studijų srityse.

akademija

Faktai apie mus

2002 - Mes jau siūlo novatorišką internetinę meninį išsilavinimą nuo 2002 m.

70 + Mes manome, daugiau kaip 70 studentų ir absolventų dailės parodose ir galerija parodos San Franciske kiekvienais metais.

112 - Mūsų įvairios studentų ir absolventų bendruomenė atstovauja daugiau nei 112 šalių.

17 - Studentai klestėti 17 gyvenamųjų būstų visame San Franciske.

16 - Mūsų NCAA sporto programa turi 16 nuožmi Międzyuczelniany komandas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų išsilavinimo lygius, studentų, kurie baigė programą, vidutinę skolą ir kitą svarbią informaciją, apsilankykite mūsų interneto svetainėje adresu Http://www.academyart.edu/disclosures

Pateikdami šią formą, aš sutinku, kad dailės akademija UNIVERSITETO gauti AUTODIALED ir / arba iš anksto įrašytos telemarketingo skambučiai ir tekstinius prane ¹ imus, iš jos arba VARDU dailės akademijos universiteto telefono numeris (-iai), jeigu ČIA. Aš suprantu, kad mano sutikimo nėra sąlyga APIE MANO gaunančių paslaugas iš dailės akademijos universitete. Visi skambučiai gali būti registruojama kokybės užtikrinimas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Associate of Arts » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Bakalauras Dailės

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

BPP programa moko studentus kūrybos ir techninių įgūdžių, reikalingų klestėti kaip karjeros menininkų. Išplėstinė nurodymas siūlomi ne perkeltine ir perkeltine dailės, įskaitant tapyba, skulptūros, grafikos ir. [+]

Graduate Management Admission Test arba BFA programa moko studentus kūrybos ir techninių įgūdžių, reikalingų klestėti kaip karjeros menininkų. Išplėstinė nurodymas siūlomi ne perkeltine ir perkeltine dailės, įskaitant tapyba, skulptūros, grafikos ir. Mūsų Skulptūra skyrius turi vieną iš didžiausių ir moderniausių įrenginių jo rūšis Šiaurės Amerikoje, ir mūsų state-of-the-art grafikos įrenginiai sujungti tradicinius įrankius su naujausiomis technologijomis.

BFA dailės Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 42 vienetai Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA dailės studijų reikalavimai ... [-]

Bakalauras Filmuotą Ir Televizijos

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Iš Filmuota ir televizijos anketa BPP programą mokykla siūlo šešias sritis akcentuojama-kinematografijos, režisūra, redagavimo, gaminant, gamybos projektavimo ir scenarijų. Kiekvienas kelias yra skirta išmokyti studentus su specializuotų įgūdžių, darbingų ir kurti rytojaus pasakotojų. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Filmuota ir televizijos anketa BPP programos siūlo šešis akcentuojamas sritis-kinematografijos, režisūra, redagavimo, gaminant, gamybos projektavimo ir scenarijų. Kiekvienas kelias yra skirta išmokyti studentus su specializuotų įgūdžių, darbingų ir kurti rytojaus pasakotojų.

BFA Filmuota & Televizijos Prietaiso Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Filmuota & Televizijos Laipsnis Reikalavimai

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:... [-]


Bakalauras Garso Dizainą

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Analizuoti dramatišką taškų ir kurti kino filmų muziką į pasirinktų istoriniais laikotarpiais ir žanrų stilių. [+]

BFA garso dizainas Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Garso dizainas Laipsnis Reikalavimai

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:

3 Rašytinė komunikacija kursai 1 meno istorijos suvokimas Žinoma 1 Istorinis Sąmoningumo Žinoma 1 Kiekybinis raštingumo kursai 1 Kultūriniai Idėjos ir įtakų kursas 1 Darbo Ryšių ir praktikai

Po aukščiau bendrojo lavinimo reikalavimų, imtis laisvųjų menų pasirenkant kiek reikia įvykdyti laisvųjų menų vieneto reikalavimą.... [-]


Bakalauras Grafinis Dizainas

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Grafinio dizaino anketa BPP programos Mokyklos vadovus studentai per niuansų įgūdžių vystymo procesą, reikalingą pasiekti meistriškumą tipografijos, spausdinti, pakuotės, prekių ženklų, vartotojo patirtį, ir judesio grafika. [+]

.

Aš suprantu, kad mano sutikimo nėra sąlyga APIE MANO gaunančių paslaugas iš dailės akademijos universitete. Visi skambučiai gali būti registruojama kokybės užtikrinimas.

[-]

Bakalauras Kostiumų Dizainas

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Mados anketa BPP programos Mokykla siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Mada anketa BPP programos siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas.

BFA Kostiumai Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 42 vienetai Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Kostiumų dizainas Laipsnis Reikalavimai ... [-]

Bakalauras Kraštovaizdžio Architektūros

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco

Mokykla kraštovaizdžio architektūra BFA programa pagrindinis dėmesys skiriamas lanksčių projektavimo procesų kraštovaizdžio ir urbanistikos, An ekologinių sistemų, tvarūs ir medžiagų panaudojimo, svetainės planavimo supratimo, ir pažangios rengiant ir utilizavimo būdų plėtrą. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Kraštovaizdžio architektūra BPP programos dėmesys skiriamas lanksčių projektavimo procesų kraštovaizdžio ir urbanistikos, An ekologinių sistemų, tvarūs ir medžiagų panaudojimo, svetainės planavimo supratimo, ir pažangios rengiant ir utilizavimo būdų plėtrą. Iki baigimo, kiekvienas studentas turės portfelį, kuris atspindi jo ar jos unikalią kūrybinę viziją per šį sparčiai plečiasi ir vystosi profesija.

BFA kraštovaizdžio architektūra Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai... [-]


Bakalauras Pramoninio Dizaino

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Pramoninio dizaino anketa BPP programos Mokykla suteikia studentams laisvę vykdyti savo asmeninius dizaino vizijas pagal struktūrinio ir palaikomasis akademinėje aplinkoje. Vadovaujama pramonės veteranų fakulteto studentai yra mokomi, kad požiūris savo darbą su vienodo dėl estetinių, verslo ir visuomenės aspektus. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla pramoninio dizaino anketa BPP programos suteikia studentams laisvę vykdyti savo asmeninius dizaino vizijas pagal struktūrinio ir palaikomasis akademinėje aplinkoje. Vadovaujama pramonės veteranų fakulteto studentai yra mokomi, kad požiūris savo darbą su vienodo dėl estetinių, verslo ir visuomenės aspektus.

BFA Pramoninis dizainas Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Pramoninis dizainas Laipsnis Reikalavimai

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:... [-]


Bakalauras Web Dizainas Ir Naujų žiniasklaidos

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

BPP programa suteikia studentams išsamų švietimo šiuolaikinės web dizainas ir naujų žiniasklaidos principais. Mokoma fakultetas, kuri veikia San Francisco Bay Area kūrybinės pramonės, mūsų studentai suteikė unikalią galimybę mokytis iš dėstytojų panardintas į lauką. [+]

Graduate Management Admission Test arba BFA programa suteikia studentams išsamų švietimo šiuolaikinės web dizainas ir naujų žiniasklaidos principais. Mokoma fakultetas, kuri veikia San Francisco Bay Area kūrybinės pramonės, mūsų studentai suteikė unikalią galimybę mokytis iš dėstytojų panardintas į lauką. Mokymo programa orientuota į vizualinio dizaino, vartotojo patirtį, sukurti strategijas, web dizainas, ir judesio grafika.

BFA Web dizainas & New Media Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Web dizainas & New Media Laipsnis Reikalavimai ... [-]

Bakalauro Fotografija

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

BPP laipsnis remiasi pagrindinės mokymo programos pagrindinių principų pabrėžiant estetines ir konceptualias įgūdžių, reikalingų profesinės portfelio. Baigęs pagrindinę mokymo programą, studentai pasirenka sutelkti dėmesį į komercinės ar redakcines, dailės, arba dokumentiniai kursus. [+]

Graduate Management Admission Test arba BFA laipsnis grindžiamas pagrindinės mokymo programos pagrindinių principų, pabrėžiant estetinius ir konceptualias įgūdžių, reikalingų profesinės portfelio. Baigęs pagrindinę mokymo programą, studentai pasirenka sutelkti dėmesį į komercinės ar redakcines, dailės, arba dokumentiniai kursus. Po baigimo, studentai bus reikalaujama įrodyti, individualų stilių ir unikalų požiūrį į jų pasirinktą studijų sritis.

BFA fotografija Unit Reikalavimai:

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA fotografija Laipsnis Reikalavimai: ... [-]

Bakalauro Interjero Architektūros Ir Projektavimo

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Vidaus Architektūra ir dizainas anketa BPP mokymo programos Mokykla integruoja teoriją, projektavimo ir technologijos kartu su pramonės standartus. Mūsų studentai plėtoti reikalingus intelektinius, meno ir etikos gebėjimų, būtinų profesinei praktikai. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla interior architecture & DESIGN anketa BPP mokymo programos

problemų sprendimo įgūdžiai

Pademonstruoti programavimo įgūdžių, kaip antai nustatyti vartotojų poreikius, rinkti ir analizuoti informaciją

.

[-]

Bakalauro Juvelyrikos Ir Metalo Meno

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Juvelyrikos ir metalo Menai BPP programos Mokykla susiduria studentai su metalo projektavimo principus ir metodus masyve. Gyvenimo apima piešti, vaizdo gavimo, litavimo, akmens nustatymą, suvirinimo dulkių liejimo mišrios žiniasklaida, ir dar daugiau. [+]

Graduate Management Admission Test arba

Rodyti darbas profesionaliems pristatymas standartus.

.

[-]

Bakalauro Mados

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Mados anketa BPP programos Mokykla siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Mada anketa BPP programos siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas.

BFA Mada Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 42 vienetai Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Mada Laipsnis Reikalavimai

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:... [-]


Bakalauro Mados Prekiavimo

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Mados anketa BPP programos Mokykla siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Mada anketa BPP programos siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas.

BFA Mada Merchandising Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 30 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 120 vienetai

BFA Mada Merchandising studijų reikalavimai ... [-]

Bakalauro Mados Produkto Kūrimą

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Mados anketa BPP programos Mokykla siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Mada anketa BPP programos siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas.

BFA Mada Produkto plėtros skyrius Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 30 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 120 vienetai

BFA Mada Produktų plėtros Laipsnio reikalavimus ... [-]

Bakalauro Mados Regėjimo Prekiavimo

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Mados anketa BPP programos Mokykla siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Mada anketa BPP programos siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas.

BFA Mada Vizualinis Marketingo padalinys Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 30 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 120 vienetai

BFA Mada Vizualinis Merchandising studijų reikalavimai ... [-]

Bakalauro Mados Rinkodaros

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Mados anketa BPP programos Mokykla siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Mada anketa BPP programos siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas.

BFA Mada Marketingo padalinys Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 30 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 120 vienetai

BFA Mada Marketingo Laipsnio reikalavimus ... [-]

Bakalauro Mados Stilius

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Mados anketa BPP programos Mokykla siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Mada anketa BPP programos siūlo dviejų tipų laipsnių: Mados ir mada stiliaus. Studentai BFA Fashion programos gali pasirinkti mados dizaino, tekstilės dizaino, trikotažo dizainas, prekybos ar regėjimo prekiavimo dėmesio. Kursinių sujungia meistriškumą dizaino, meninę viziją, ir naujoviškų technologijų suteikti studentams įgūdžių, reikalingų visiškai realizuoti savo kūrybines vizijas.

BFA Mada Styling Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 30 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 120 vienetai

BFA Mada Styling Laipsnis Reikalavimai ... [-]

Bakalauro Mados žurnalistikos

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Be to, pabrėžiama, principus bei praktiką rašytinės žurnalistinio forma, BA Mada Žurnalistika programa siūlo kursinių mados dizaino sau žurnalistikos studentai platesnė Įvairių amatų. [+]

Be to, pabrėžiama, principus bei praktiką rašytinės žurnalistinio formą, BA Mada Žurnalistika Programa siūlo kursinių mados dizaino sau žurnalistikos studentai platesnė Įvairių amatų.

BA Mada Žurnalistika Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 30 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 120 vienetai

BA Mada Žurnalistika Laipsnis Reikalavimai

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:

3 Rašytinė komunikacija kursai 4 Meno istorijos Informuotumo kursai 1 Darbo Ryšių ir praktikai 1 Istorinis Sąmoningumo Žinoma 1 Kiekybinis raštingumo kursai 1 Kultūriniai Idėjos ir Įtakoja kursai ... [-]

Bakalauro Meniniame Ugdyme

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Meninio ugdymo filosofijos mokykla yra, kad kiekvienas pedagogas turėtų būti įgudę ir aistringai, ką jie moko. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokyklos meninio ugdymo filosofija yra tai, kad kiekvienas pedagogas turėtų būti įgudę ir aistringai, ką jie moko. Mūsų studentai plėtoti platų savo vaizdo meno įgūdžių, taip pat giliai suprasti pedagogikos - meno ir mokslo mokymo. Mūsų absolventai pareikšti meniškumą savo klasėse, kuri įkvepia ir mokymo gebėjimų, kad pavyks.

Graduate Management Admission Test arba pedagogika Core traukiniai studentus, kaip sukurti veiksmingą pamokų planus ir dalyvauti jų klasėje. Menas ir dizainas Core Gyvenimo stato įgūdžius penkių procesų mokė tipiškas "K-12 klasėje: piešimas, tapyba, skulptūra, grafikos ir kompiuteriu meną. Menas / Dizainas Darbai reikalavimas leidžia studentams pasirinkti papildomus studijinius kursus iš siūlomų akademijos daugybė, sukurti portfelį, pabrėžiant tiek plotis ir gylis jų įgūdžius.... [-]


Bakalauro Meno Istorijos

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Meno istorijos anketa BPP programos Mokykla mišiniai akademinį tyrimą ir praktiką su viena iš labiausiai išsamių studijoje meno ir dizaino programų pasaulyje. Sujungti klasikinę tradiciją studijuoja Western Art įgūdžių ir praktikos bauda meninio ugdymo, mūsų studentai įgyja unikalią perspektyvą ir galimybę aptarti plačios temos apie istoriją labiausiai ilgalaikis ir įkvepiančių kūrinių. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokyklos meno istorijoje anketa BPP programos mišiniai akademinį tyrimą ir praktiką su viena iš labiausiai išsamių studijoje meno ir dizaino programų pasaulyje. Sujungti klasikinę tradiciją studijuoja Western Art įgūdžių ir praktikos bauda meninio ugdymo, mūsų studentai įgyja unikalią perspektyvą ir galimybę aptarti plačios temos apie istoriją labiausiai ilgalaikis ir įkvepiančių kūrinių.

BFA Menas History Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 27 vienetų Pagrindinės 9 vienetų Meno istorijos ADVANCED STUDIES 9 vienetų

studija Kursinių

Studijos Pamatai 15 vienetų Studijos Koncentruoti 18 vienetų Pasirenkant 6 vienetų Ne meno istorijos laisvųjų menų 36 vnt ... [-]

Bakalauro Muzikos Gamybos Ir Garso Dizaino Vaizdo žiniasklaidos

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

BPP programa suteikia specializuotą mokymą visoje daugelį tarpdisciplininių aspektų muzikos ir garso dizainas. Gyvenimo dėmesys skiriamas pažangių muzikos ir garso gamybos metodus, sukurti garsą vaizdo žaidimų, muzikos notacijos ir kino rezultatą paruošimo. [+]

Graduate Management Admission Test arba BFA programa teikia specializuotą mokymą visoje daugelį tarpdisciplininių aspektų muzikos ir garso dizainas. Gyvenimo dėmesys skiriamas pažangių muzikos ir garso gamybos metodus, sukurti garsą vaizdo žaidimų, muzikos notacijos ir kino rezultatą paruošimo.

BFA muzika Gamybos ir Garsas Dizainas Visual Media vienetas reikalavimų

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA muzika Gamybos ir Garsas Dizainas Visual Media laipsnio reikalavimus

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:... [-]


Bakalauro Raštu Kino, Televizijos Ir Skaitmeninės žiniasklaidos

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

BPP raštu kino, televizijos ir skaitmeninės žiniasklaidos rengia trokštantis rašytojų susitikti kūrybines ir verslo iššūkius pramogų industrijos. Iki to laiko, jūs absolventas, jums bus parašyta du scenarijus, trys spec televizijos scenarijus, vieną pilotas ir trys trumpametražių filmų scenarijus. Jūs taip pat dirba kaip personalo rašytojas dviem interneto serijos. [+]

Graduate Management Admission Test arba BFA raštu kino, televizijos ir skaitmeninės žiniasklaidos rengia trokštantis rašytojų susitikti kūrybines ir verslo iššūkius pramogų industrijos. Iki to laiko, jūs absolventas, jums bus parašyta du scenarijus, trys spec televizijos scenarijus, vieną pilotas ir trys trumpametražių filmų scenarijus. Jūs taip pat dirba kaip personalo rašytojas dviem interneto serijos. Taigi, jei jūsų tikslas yra sukurti darbo, kad galėtų pradėti savo profesinę karjerą rašymo kūną, mūsų programa suteiks jums konkurencinį pranašumą jums reikia.

BFA Rašymas kino, televizijos ir skaitmeninės žiniasklaidos vienetas reikalavimų

Majoras Kursinių... [-]


Bakalauro Regėjimo Vystymuisi

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco

Vizualinės Development BPP programos Mokykla suteikia dinamišką išsilavinimą scenos nustatymo menas. Core Mokymo pabrėžia fotografija, pav modeliavimas, formos analizė, pav piešimas, pasakojimo principus, vaizdo plėtrą animacija, charakteris dizainas, koncepcija paveikslai, pažangių tirti perspektyvos žaidimų dizaino ir įvairių kitų kritinių dizaino disciplinas. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokyklos vizualinės Development BPP programos suteikia dinamišką išsilavinimą scenos nustatymo menas. Core Mokymo pabrėžia fotografija, pav modeliavimas, formos analizė, pav piešimas, pasakojimo principus, vaizdo plėtrą animacija, charakteris dizainas, koncepcija paveikslai, pažangių tirti perspektyvos žaidimų dizaino ir įvairių kitų kritinių dizaino disciplinas.

BFA Vizuali plėtros skyrius Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Vizuali plėtros Laipsnio reikalavimus

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:... [-]


Bakalauro žaidimų Kūrimo

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Žaidimo plėtros BFA suteikia gerai suapvalinti išsilavinimą menai su supratimu dėmesio ir taikant metodus, įskaitant 3D modeliavimas, animacija ir apšvietimo žaidimų gamyba. [+]

Graduate Management Admission Test arba Žaidimo plėtros BFA suteikia gerai suapvalinti išsilavinimą menai su supratimu dėmesio ir taikant metodus, įskaitant 3D modeliavimas, animacija ir apšvietimo žaidimų gamyba.

Absolventų su kieto suvokti pagrindinių žaidimas meno principus, įskaitant žinių apie žaidimą variklio technologija ir ikimokyklinio gamybos ir gamybos aplinkoje.

BFA Game Development Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 42 vienetai Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA žaidimų kūrimas Laipsnio reikalavimus

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:... [-]


BSc

Bakalauro Ir žaidimų Programavimo

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Žaidimo Programavimo LST mokymo integruoja inžinerijos ir programavimo metodus, naudojamus žaidimų kūrimą. Su matematika ir objektyviai orientuotas programavimas dėmesio per sudėtingų algoritmų naudojimo, studentai bus sukurti stiprius problemų sprendimo įgūdžius, išmokti rašyti veiksmingą kodą, ir bendradarbiauti su menininkais ir dizainerių teikti optimizuotus sprendimus žaidimo dizainas. [+]

Graduate Management Admission Test arba Žaidimo Programavimas LST mokymo integruoja inžinerijos ir programavimo metodus, naudojamus žaidimų kūrimą. Su matematika ir objektyviai orientuotas programavimas dėmesio per sudėtingų algoritmų naudojimo, studentai bus sukurti stiprius problemų sprendimo įgūdžius, išmokti rašyti veiksmingą kodą, ir bendradarbiauti su menininkais ir dizainerių teikti optimizuotus sprendimus žaidimo dizainas.

LST Žaidimo Programavimas Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 30 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 120 vienetai

LST Žaidimo Programavimas Laipsnio reikalavimus ... [-]

Bakalauras

Bakalauras Animacijos & Efektų

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Animacijos & Visual Effects BPP programos Mokykla suteikia studentams įgūdžių, reikalingų įsisavinti šiandienos skaitmeninės technologijos. Studentai pasirenka vieną pagrindinę zoną dėmesio tarp vizualių efektų, 3D modeliavimas, 3D animacija, 2D animacija ir Stop Motion ir kadruotės. [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Animation & Visual Effects BPP programos suteikia studentams įgūdžių, reikalingų įsisavinti šiandienos skaitmeninės technologijos. Studentai pasirenka vieną pagrindinę zoną dėmesio tarp vizualių efektų, 3D modeliavimas, 3D animacija, 2D animacija ir Stop Motion ir kadruotės.

BFA Animacijos & Visual reikalavimų poveikį Unit

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 42 vienetai Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Animacijos & Visual Effects Laipsnis Reikalavimai

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:... [-]


Bakalauras Architektūros

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Pagrįstas aplinkos dizainas, dailės bakalauras Architektūros dizainas (BA-ARH D) laipsnis suteikia tvirtą bakalauro išsilavinimą, tuo pačiu leidžiant studentui patirti ir įgyti įgūdžius architektūros, meno, architektūros ir miesto istorija ir teorija, pagrindai tvarumas, medžiagos, pastatų statyba ir struktūra, taip pat pažangios dizaino reprezentacinės įrankiai. [+]

Pagrįstas aplinkos dizainas, Dailės bakalauras Architektūros dizainas (BA-ARH-D) laipsnis suteikia tvirtą bakalauro išsilavinimą, tuo pačiu leidžiant studentui patirti ir įgyti įgūdžius architektūros, meno, architektūros ir miesto istorijos ir teorijos, pagrindų tvarumo, medžiagos, pastatų statyba ir struktūra, taip pat pažangių dizaino atstovavimo įrankiai. Studijuoti pasaulį architektūros objektyvas yra galimybė išnagrinėti mūsų kultūrą per erdvėse ir pastatų, kad mes sukurti.

BA Architektūrinio projektavimo padalinys Reikalavimai Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 45 vienetų Laisvųjų menų 45 vnt Plotis 6 vnt

IŠ VISO 132 vienetai... [-]


Bakalauras Architektūros

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Siūloma kaip pirmasis profesionalus laipsnį, architektūra (Kandidatavimas statusą) programos bakalauras suteikia intensyvų dizaino išsilavinimą kuriant kiekvieno studento gebėjimą sintetinti kritinę mintį, meninę viziją ir atsakingas vadovavimas. [+]

Siūloma kaip pirmasis profesionalus laipsnį, Bakalauras Architektūros (Kandidatavimas statusą) programa suteikia intensyvų dizaino išsilavinimą plėtojant kiekvienas studentas gebėjimą sintetinti kritinę mintį, meninę viziją ir atsakingas vadovavimas. Su aistringa profesinės fakulteto įvairių bendradarbiavimo komandų, naujų technologijų ir gamybos laboratorijose, ir jautrumo tvarių metodų - kartu mes dalyvaus formuojant mūsų fizinį pasaulį.

B.Arch (Kandidatavimas statusą) Architektūra Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 69 vienetų Studija Arts & Humanities plotis 12 vienetų Laisvųjų menų 45 vienetai ... [-]

Bakalauro (BFA) Fotografija

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

BPP laipsnis remiasi pagrindinės mokymo programos pagrindinių principų pabrėžiant estetines ir konceptualias įgūdžių, reikalingų profesinės portfelio. [+]

Graduate Management Admission Test arba BFA laipsnis grindžiamas pagrindinės mokymo programos pagrindinių principų, pabrėžiant estetinius ir konceptualias įgūdžių, reikalingų profesinės portfelio. Baigęs pagrindinę mokymo programą, studentai pasirenka sutelkti dėmesį į komercinės ar redakcines, dailės, arba dokumentiniai kursus. Po baigimo, studentai bus reikalaujama įrodyti, individualų stilių ir unikalų požiūrį į jų pasirinktą studijų sritis.

BFA fotografija Unit Reikalavimai: Majoras Kursinių Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai IŠ VISO 132 vienetai

BFA fotografija Laipsnis Reikalavimai: ... [-]

Bakalauro Muzikos Taškų Ir Sudėties

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Analizuoti dramatišką taškų ir kurti kino filmų muziką į pasirinktų istoriniais laikotarpiais ir žanrų stilių. [+]

BFA muzika Balų & Sudėtis Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetų Pagrindiniai 42 vienetų Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA muzika Balai ir sudėtis Laipsnis Reikalavimai

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:

3 Rašytinė komunikacija kursai 1 meno istorijos suvokimas Žinoma 1 Istorinis Sąmoningumo Žinoma 1 Kiekybinis raštingumo kursai 1 Kultūriniai Idėjos ir įtakų kursas 1 Darbo Ryšių ir praktikai

Po aukščiau bendrojo lavinimo reikalavimų, imtis laisvųjų menų pasirenkant kiek reikia įvykdyti laisvųjų menų vieneto reikalavimą.... [-]


Bakalauro Reklamoje

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

Plėtoti meno ir techninius įgūdžius, jums reikia mėgautis reklamoje karjerą kaip meno direktorių, copy, ar kūrybinę strategas. Dirbti savarankiškai bei bendradarbiaujant sukurti dinamišką portfelį. [+]

Plėtoti meno ir techninius įgūdžius, jums reikia mėgautis reklamoje karjerą kaip meno direktorių, copy, ar kūrybinę strategas. Dirbti savarankiškai bei bendradarbiaujant sukurti dinamišką portfelį.

BFA Reklama Unit Reikalavimai

Majoras Kursinių

Pagrindiniai 36 vienetai Pagrindiniai 42 vienetai Pasirenkant 9 vienetai Laisvųjų menų 45 vienetai

IŠ VISO 132 vienetai

BFA Skelbimai Laipsnis Reikalavimai

Minimalus laipsnio C- visų pagrindinių kursų, pagrindiniai kursai ir LA 108 Sudėtis už Atlikėjas Minimalus 2.0 VPS ir šie bendrieji išsilavinimo reikalavimai:

3 Rašytinė komunikacija kursai 4 Meno istorijos Informuotumo kursai 1 Darbo Ryšių ir praktikai 1 Istorinis Sąmoningumo Žinoma 1 Kiekybinis raštingumo kursai 1 Kultūriniai Idėjos ir Įtakoja kursai ... [-]

Vaizdo įrašai

Jaguar + Academy of Art University: Designing Jaguar