Adelphi University

Įvadas

Oficialus aprašymas

ŠVOKYKITE ŠVENTĘ.

" Adelphi University turėdamas daugiau nei 50 akademinių studijų sričių ir šimtai universitetų išteklių, turi gerai Adelphi University reputaciją dėl akademinės kompetencijos. Pagerinkite savo "Adelphi" švietimo poveikį pasinaudodami visomis galimybėmis, kurias gali pasiūlyti mūsų kaimyninis Niujorko miestas, taigi jūs socialiai, akademiškai ir profesionaliai dar labiau susietas su pasauliu.

APIE ADELPHI

  • Įsikūręs Garden City, NY
  • Įkurta 1896 m
  • 50 bakalauro studijų programų
  • Mažiau nei valandos atstumu nuo Niujorko
  • Dalyvauja mūsų studentų gyvenime

119 metų Adelphi University užsiima vietos ir pasaulio bendruomenėmis. Dar svarbiau, kad Adelphis dalyvauja mūsų studentų gyvenime. Kai tik jūs einate į universitetą, jūs pastebėsite, kad Adelphi yra pasiryžęs suteikti individualų dėmesį, kurio reikia norint pasiekti sėkmės. Nuo savo pirmos dienos čia, pradedant prisijungdami prie mūsų absolventų tinklo, kuris yra 90 000 pliusų, "Adelphi" bus aktyvus jūsų sėkmės partneris. Turėdami daugiau nei 50 akademinių studijų sričių ir šimtus universitetų išteklių, turime gerai žinomą reputaciją akademinei kompetencijai. Galite dar labiau sustiprinti savo "Adelphi" švietimo poveikį, pasinaudodami visomis galimybėmis, kurias gali pasiūlyti mūsų kaimyninis miestas, Niujorkas, taigi jūs socialiai, akademiškai ir profesionaliai dar labiau susietas su pasauliu.

Dvi miestai, nelygios galimybės

Mažas, gražus kampas

"Adelphi" namai "Garden City" jungia miesto centro jaudulį ir patogumą su mažo gyvenamosios bendruomenės žavesiu ir saugumu. Universiteto miestelis yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo traukinio, greito 45 minučių kelio pėsčiomis iki Niujorko Penno stoties.

Niujorko miestas: klasė, kuri niekada neseka

Niujorkas yra Garden City kaimynas ir vienas iš labiausiai gyvybingų pasaulio miestų. Ką tai reiškia jums, kaip "Adelphi" studentui, yra tai, kad galite pasinaudoti savo kultūrinėmis ir profesinėmis galimybėmis, kurios yra tiesios jūsų namuose.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Health BScs »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City + 1 daugiau

Su į verslo ekonomikos laipsnį, galite eiti anywhere.Combine teorinė analizė su empirinio tyrimo institucijų rasti daugiausia dėmesio skiriant pragmatinių aspektų ekonomika. [+]

Su į verslo ekonomikos laipsnį, galite eiti bet kur.

Kombainas teorinė analizė su empirinio tyrimo institucijų rasti daugiausia dėmesio skiriant pragmatinių aspektų ekonomika.

Tuo Robert B. Willumstad School of Business, jums bus ištirti dabartinių ekonominės politikos klausimais poveikį atskirų, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Atlikti fakulteto nariai atlieka mokslinius tyrimus ekonominio vystymosi, aplinkos ekonomikos, istorijos ekonominės minties, žmogiškojo kapitalo teorijos, darbo ekonomika, tarptautinė ekonomika ir sistemų politinės ekonomikos srityse.

Daugelis studentų, kurie gauna bakalauro ekonomikos eiti studijuoti magistrantūros laipsnį ekonomikos, verslo administravimo ar teisės aktus. Kiti patekti tiesiai į darbo finansinių paslaugų, konsultavimo, savivaldos institucijas, susijusiose srityse.... [-]


Tarptautiniai tyrimai

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City + 1 daugiau

Žinios apie tai, kaip verslas, politika ir mokslas yra susipynusios visoje politinių ir kultūrinių ribų yra paklausios ir vis ieškoma po įgūdžių daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Mūsų BA Tarptautinių studijų padės jums įgyti reikalingas priemones suprasti ir analizuoti problemas, su kuriomis susiduria mūsų sudėtingame pasaulyje. [+]

Kolegija Menų ir mokslų: Žinios apie tai, kaip verslas, politika ir mokslas yra susipynusios visoje politinių ir kultūrinių ribų yra paklausios ir vis ieškoma po įgūdžių daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Mūsų BA Tarptautinių studijų padės jums įgyti reikalingas priemones suprasti ir analizuoti problemas, su kuriomis susiduria mūsų sudėtingame pasaulyje.

Padarykite pasaulis savo klasėje per tarptautines ekskursijos ar stažuočių, arba praleisti vasarą, semestrui ar mokslo metams į fakulteto vadovaujama studijų užsienyje programą. Mes taip pat pareikšti, kad pasaulis jumis, su on-campus paskaitų iš ambasadorių iš viso pasaulio ir keliones į Jungtines Tautas.... [-]


BBA

Apskaita

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City + 1 daugiau

Mūsų BBA Apskaita programa, Robertas B. Willumstad School of Business, suteikiančias jums su techninių, analitinių ir valdymo galimybes. Nors verslo ir finansinių sandorių įrašymo yra toks pat senas, kaip civilizacijos, modernus profesija apskaitos yra vienas iš nuolatinės kaitos-teorijų, reglamentuose ir praktiką. [+]

Mūsų BBA Apskaita programos, Robertas B. Willumstad School of Business, Suteikiančias jums su techninių, analitinių ir valdymo galimybes.

Nors verslo ir finansinių sandorių įrašymo yra toks pat senas, kaip civilizacijos, modernus profesija apskaitos yra vienas iš nuolatinės kaitos-teorijų, reglamentuose ir praktiką. Studentai studijuoja BBA Apskaita įsigyti tiek techninę apskaitos žinių ir analitinių bei vadybinius gebėjimus, reikalingus taikyti šias žinias sudėtingų verslo klausimais. Mūsų BBA užtikrina, kad apskaitos studentai yra pasirengę atvykti ir atlikti su pagyrimu viešajame ir privačiame sektoriuose.

Apskaitos profesija yra padalintas į dvi plačias sritis:... [-]


BSc

Kompiuterių mokslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City + 1 daugiau

Meistras skaitmeninės kalbą su Computer Science BS. Mokslo programos Computer Science bakalauras jungia tvirtą branduolį informatikos kursai su galimybe įgyti realios gylis kitoje srityje, taikant koncentracijos žaidimų kūrimo arba informaciją ir kibernetinio saugumo srityje. [+]

Meistras skaitmeninės kalbą su Computer Science BS.

Mokslo programos Computer Science bakalauras jungia tvirtą branduolį informatikos kursai su galimybe įgyti realios gylis kitoje srityje, taikant koncentracijos žaidimų kūrimo arba informaciją ir kibernetinio saugumo srityje. Be to, yra daug pasirinkimų už mokslo ir humanitarinių studijų programą. Kaip kompiuterija yra disciplina, glaudžiai susijusių su daugelyje sričių, tai suteikia studentams lankstumo siekti savo interesus.

Pereiti su matematikos ar informatikos laipsnį, didžiųjų privalo turėti bent 2,0 visose matematikos ir kompiuterių mokslo kursus VPS, su ne daugiau kaip vieną rangą mažesnis nei C-. Tai taikoma toms kursus, kurių buvo imtasi ne Adelphi vykdant laipsnio reikalavimus. Specialybių kompiuterių ir valdymo informacinių sistemų privalo išlaikyti 2,0 vidurkį visų taikomų pagrindinis kursus.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Adelphi International
Adelphi University, Post Hall
1 South Ave, PO Box 701
Garden City, NY 11530-0701

Garden City, New York, 11530-0701 US